GLAMRAP POLECA: Hip Hop Festival w Poznaniu. Kup bilety już teraz!

Sprawdź nas też tutaj

ranking

Sprzedaż Płyt w Polsce: Słaby wynik Marysi Starosty

W zestawieniu Olis pojawiło się siedemnaście krążków Rap / R&B.

Opublikowany

 

W tym tygodniu na oficjalnej liście sprzedaży płyt w Polsce – Olis – znalazły się dwie nowości. W zestawieniu pojawiło się siedemnaście krążków Rap / R&B. Pięć musiało opuścić listę.

Bez Sokoła… kiepsko

Wydając płyty z Sokołem, Marysia Starosta mogła liczyć na czołowe miejsca na Olisie i platynowe wyróżnienia. Po rozstaniu z Sokołem w życiu prywatnym i muzycznym wokalistka wydała teraz solową płytę „Ślubu nie będzie”, która nie imponuje sprzedażą.



Album wydany nakładem Universal Music Polska debiutuje na szarym końcu zestawienia Olisu. Do współpracy nad solowym materiałem artystka zaprosiła Sampler Orchestra – zespół producentów hip-hopowych, założony w Warszawie przez Pawła Moszyńskiego i Stanisława Koźlika, nominowany do Fryderyków 2016 za album „Różewicz – Interpretacje”.

Sprzedaż Płyt w Polsce – OLiS: 04.10.2018

Sprzedaż w okresie: 21.09 – 27.09.2018



#6. BOK – „Symetria” – nowość!
#7. Sarius – „Wszystko co złe” (4 tyg.)
#11. Taco Hemingway – „Cafe Belga” (11 tyg.)
#14. Tymek – „Sono” – nowość!
#17. Eminem – „Kamikaze”  (2 tyg.)
#19. Kali – „V8T” (22 tyg.)
#21. Dudek P56, Żary JLB, INKG – „Deżawi” – nowość!
#22. O.S.T.R. – „W drodze po szczęście” (30 tyg.)
#23. Hinol Polska Wersja – „Mej duszy dziecko” (15 tyg.)
#24. White 2115 – „Rockstar” (4 tyg.)
#25. KęKę – „To tu” (26 tyg.)
#27. Major SPZ – „Towar” (3 tyg.)
#35. TPS – „Tuptuś inaczej Wojtek” (3 tyg.)
#36. Pięć Dwa – „Czyste Szumienie” (3 tyg.)
#41. PRO8L3M – „Ground Zero Mixtape” (19 tyg.)
#45. Marysia Starosta – „Ślubu nie będzie” – nowość!
#50. Guzior – „Evil_Things”  (16 tyg.)

Zestawienie opuściły albumy:

Sarius – „Wszystko co złe” (3 tyg.)
Kleszcz – „Czerń i biel” – nowość!
Smolasty – „Fake Love” (2 tyg.)
Taconafide – „Soma 0,5mg” (22 tyg.)
Gruby Mielzky – „Komik z depresją” (5 tyg.)

Co to OLiS?

OLiS to oficjalna lista sprzedaży detalicznej polskiego Związku Producentów Audio-Video, która istnieje od 23 października 2000 roku. Zestawienie powstaje w oparciu o dane sprzedaży sklepów uczestniczących w projekcie, do którego należą największe sklepy sieciowe np. Empik, Saturn i Media Markt, sklepy internetowe oraz sklepy niezależne. Dane odnoszą się do tygodnia poprzedzającego kolejne wydanie zestawienia i przedstawiają listę 50 najchętniej kupowanych płyt w danym tygodniu.

 


25 komentarzy
25 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
teeee
4 lat temu

45 miejsce to okol 30 sprzedanych plyt. gratulacje mario

Gonzo
4 lat temu
Reply to  teeee

Weź powiedz mi czy naprawdę 45 miejsce oznacza 30 sprzedanych plyt

stuleja
4 lat temu

a kto kurwa chce słuchać tego wrednego ryja

stuleja
4 lat temu
Reply to  stuleja

i tym bardziej kupować płytę

biedra
4 lat temu

Pracuję na osiedlowej Biedronce od kilku lat i muszę powiedzieć że w porównaniu do wcześniejszych miejsc pracy jest to póki co najlepsze miejsce pracy w jakim pracowałem. Do pracy mam 200m więc czasami idę tam w piżamie z kubkiem kawy w ręku, czas leci szybko bo jest co robić a wolę to niż stać jak kołek 12 h jak nie jeden ochroniarz i dostawać na głowę od tego. Umowę o pracę dostaje się z miejsca a nie jak w pewnej polskiej sieci (a właściwie franczyzie) gdzie zatrudniają na zlecenie robiąc nadzieję, na umowę o pracę po miesiącu i migając się od tego przy każdej okazji. Podwyżka, premia, trzynasta pensja, paczki na święta, doładowania na kartę prepaid – w innych sieciach często ostatnia rzecz o jakiej usłyszysz a w Biedrze już normalka. Już nie wspomnę o takich podstawach jak ciuchy robocze, które gdzie indziej dostawałem używane po kimś (sic!) a tu brałem co chcę.

Kiwi mini price
4 lat temu
Reply to  biedra

No i chuj ja do 2koła nie dobijesz.

lol
4 lat temu

Co ty pierdolisz jak w biedrze do 3 kapci wyciągniesz

sdfdsf
4 lat temu
Reply to  lol

rekord nalezy do pewnej „BASI” wyciagnela w weekend 6 k

sajk
4 lat temu
Reply to  sdfdsf

biedra śmierdzi biedą i umysłową. Właściciel to gnój.

Gunwno
4 lat temu

Marysia była lekko w szoku, dumna w pełni

obiektyw
4 lat temu

sarius 7 miejsce i opuscil jednoczesnie olis?

cidzy
4 lat temu

słaby wynik bo słabe cycki, a właściwie zero wyniku bo zero cyxków, ake jakby miała prącie to hmmmm skusiłbym się, a tak menele bo jestem ubogi , bardzo ubogi

Trotylololo
4 lat temu

A Kukon? hahahaha.. A zapomniałem, że nie wykupiła mu mama całego nakładu 😀

kikiki
4 lat temu
Grzech
4 lat temu

Pójdzie do góry , albo ktoś macza palca

MIRAS X
4 lat temu

3 to byłyby tematy dla CERVANTESA na dzisiejszy świat : https://www.youtube.com/watch?v=HvGwmHqPe2s KICHOT DZIŚ projekt 142

Twój Starry Potter
4 lat temu

Dobrze bo nagrywa gówno i jest cwelem

Solek123
4 lat temu

Taconafide XD

_aqq_
4 lat temu

głąby nie wiedzo :)))

„Kler” – https://glamrap.pl/jaroslaw-kaczynski-bawi-sie-przy-rapie/

——————————————–

Głąby oczywiście nie wiedzo, że sądy przy orzekaniu (a zwłaszcza Sąd Najwyższy) posługują się pojęciem „polska racja stanu”. Pytanie – skąd sędziowie, skupieni bardziej na prawie niż na polityce, mają wiedzieć, jak wygląda ta mityczna „polska racja stanu”? Otóż odpowiedź jest prosta – opinie na ten temat pozyskują nie od polityków (skorumpowanych, nepotycznych), ale od ABW, które z definicji jako służba specjalna ma wiedzę przekraczającą wiedzę szarych obywateli.
I tu dochodzimy do podstawowego błędu logicznego – agentem ABW nie zostaje się ze względu na przymioty intelektualne, ale ze względu na zdolności operacyjne, czyli umiejętność pozyskania informacji od przestępców. ABW – zdając sobie sprawę z tego, że ma dupowate informacje od debili – zdecydowała się pozyskiwać wiedzę podsłuchując elity polityczne i gospodarcze.

———————————————

– Minęły cztery lata i właściwie nie ma dnia, w którym bym się nie zastanawiał, co mógłbym zrobić, żeby do tego nie doszło, gdzie popełniłem błąd – wyznał Sienkiewicz. Przyznał jednocześnie, że ponosi w tej sprawie polityczną odpowiedzialność.
https://www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kraju,3/sienkiewicz-w-kropce-nad-i-nie-udalo-sie-dojsc-do-zleceniodawcow-afery,873003.html

http://bi.gazeta.pl/im/2/11043/z11043162V,ABW.jpg

_aqq_
4 lat temu

Globalizacja decyzji oznacza, że o usługi najlepszego – aktualnie – Węszyciela na planecie mogą rywalizować wszyscy. WSZYSCY! Działania ABW są środkiem nie mobilizującym, ale odpychającym, z czego bezpieka zdaje sobie sprawę (chyba).

http://www.parafiarodaki.pl/images/Czytelnia/Katechezy/Patriotyzm1712.jpg

_aqq_
4 lat temu
Reply to  _aqq_

I chuj mnie obchodzi wasza słowiańskość :)))
https://www.youtube.com/watch?v=qdCmSt4798g

_aqq_
4 lat temu

Jeżeli chodzi o sytuację w Rosji, mam zasadnicze pytanie do Mr. Putina, dotyczące jego osobistego sekretarza: jakim cudem osoba, która nie była lojalna w stosunku do swoich żon, a jest wyraźnie zorientowana na blichtr #największy jacht na świecie; może być traktowana jako ktoś godny zaufania? :)))

o awersji do Surikowa nawet nie wspomnę :)))

#myśl, kurwa

https://ocdn.eu/pulscms-transforms/1/YmlktkpTURBXy9iODMwYWVkYmY1NjFkYjk5MGM2ZDJiZDhlMTIyMjljMC5qcGeSlQMCAM0HB80D85MFzQMUzQG8

konio
4 lat temu
Reply to  _aqq_

Nudzisz mnie, dziewczynko, dlatego tym razem nie wpiszę się pod żadnym twoim postem.

wihbvwnkj
4 lat temu
Reply to  _aqq_

SPOKO ZADAWAJ SE PYTANIA DO PUTINA PRZEZ GLAMRAP XD

PL1488
4 lat temu
Reply to  _aqq_

ZAMILCZ LEWAKU KURWO GRZYBIE

Popularne