Sprawdź nas też tutaj

News

Środa, 300MIL, CHZDM & Floral Bugs – najciekawsi z „Nołnejm Alert”

Opublikowany

 

Środa, 300MIL, CHZDM & Floral Bugs to raperzy, którzy zostali przez nas wyróżnieni po „Nołnejm Alercie” z czwartku, 15 sierpnia 2019 roku.

Jak w każdy poniedziałek i czwartek, Yurkosky przeprowadził transmisję live z cyklu „Nołnejm Alert”. Polega on na przesłuchiwaniu przez prowadzącego wraz z widzami utworów raperów z głębokiego podziemia. Poziom nagrań to jedna wielka sinusoida, na której znajdziemy kompletnie początkujących graczy ze znikomym warsztatem oraz młodych i perspektywicznych raperów, którzy mogą powoli przebijać się o level wyżej i uderzać do świadomości szerszej grupy słuchaczy. Podsumowaniem każdego „Nołnejm Alertu” jest wybór wyróżniających się nagrań, z których GlamRapowa Redakcja wybiera trzy najciekawsze.

1. Środa – „Dust”

2. 300MIL – „Hydroksyzyna”

3. CHZDM & Floral Bugs – „Flexx”

0 0 votes
Article Rating

 
6 komentarzy
6 komentarzy
Most Voted
Newest Oldest
Inline Feedbacks
View all comments
Sentino(@sentino)
2 lat temu

Weżcie się małoletnie kurwie za naukę albo uczciwą pracę, bo te wasze wysrywy nie mają przyszłości. Ani z was muzycy, ani raperzy ani discopolowcy. To, że zacznieć drzeć japę, ubierzesz dresik i nakręcisz komórką jakiś żenujący filmik, to nie robi z was artystów. Nara.

YOUNG $B
2 lat temu
Reply to  Sentino
Trochę uśmiechu
2 lat temu
Reply to  Sentino

Brzmisz jak piwniczak z kompleksami, który w życiu nie zrobił nic poza pracą w fabryce. Dobrze, że młodzi próbują i wprowadzają coś świeżego. Bez nich staniemy w miejscu i nie pojawi się nic nowego. Trochę szacunku. Oni przynajmniej mają odwagę coś zrobić ze swoimi marzeniami. Wyjdź z piwnicy i sprawdź jak funkcjonuje życie wśród ludzi. Pozdrawiam ciepło.

Dobrze
2 lat temu
Reply to  Sentino

Tak, bierzcie przykład z takich aUtystów jak Sentino xDDD

Odb
2 lat temu

Czwartek, 300DILD. CHUJZDM & Floral Dicks – najchujowsi z „Nołnejm anal”

Twuj stary naHalne
2 lat temu

Nie wstyd wam promować ten wysryw? A no tak, redakcja glamrap nie zna pojęcia wstyd, gówno byście spod siebie zjedli za trochę mamony.

Popularne