Sprawdź nas też tutaj

News

StartRap przedstawia drugi oficjalny klip projektu

Klip Ejtena „Diament”.

Opublikowany

 

Dziś o 15:00 na oficjalnym kanale YouTube StartRap pojawił się klip do utworu Diament w wykonaniu artysty o pseudonimie Ejten. To uczestnik nowego projektu MyMusic o nazwie StarRap, który promuje twórczość młodych, zdolnych raperów.

Jego Diament to już drugi kawałek, który pojawił się na oficjalnym koncie projektu. Poprzedni numer: TKM x PIT – Drogowskazy, w 2 tyg. zdobył już niemal 85 tys. wyświetleń.

W utworze Diament, Ejten opowiada o tym, że dążenie do perfekcji i idealnego życia wymaga wielu poświęceń i odporności na różnorakie przeszkody. Numer jest luźnym singlem rapera, który nie zapowiada jeszcze wydawnictwa.

Ejten

Charakteryzuje go niski, mocny wokal oraz umiejetność zabawy dźwiękami przy wyważonym użyciu efektu auto-tune. Mimo, iż gustuje w nowoczesnych bitach przykłada dużą uwagę do treści. Zadebiutował u KOOZY numerem Dżinn. Jakiś czas temu wydał trapowe EP z megotem pt. OSSO. Na koncie ma wiele zagranych supportów, przejeżdżonych z własnej kieszeni. Występy, poza graniem numerów, zawsze traktuje jako show.

StarRap. O projekcie

Jego głównym celem jest odkrywanie, promowanie i inwestowanie w młodych rap-twórców. Dotychczas do ekipy StartRap zakwalifikowali się: zibex, TKM, Pit, Koder, Ejten, Doli, Shuster, Brayan, a także Obi i Kvxzka. Każdy z podopiecznych projektu charakteryzuje się nietypowym oraz świeżym brzmieniem. StartRap to jednak nie tylko nawijka. W producenckiej odsłonie projektu znajduje się też C0PIK.

StarRap Festiwal

Dodatkowo 12 października w poznańskim Food Hallu odbędzie się pierwsza edycja StartRap Festivalu. Będzie to cykl imprez dla młodych, perspektywicznych raperów i artystów, którzy chcą się pokazać szerszej
publiczności.


Kandydaci do projektu StartRap mogą przesyłać swoje demo na adres: startrap@mymusic.pl

 
6 komentarzy
6 komentarzy
Most Voted
Newest Oldest
Inline Feedbacks
View all comments
­­­News
1 rok temu

kolejny pedał z cweltune NO TO JEST ŚWIEŻE

Odb
1 rok temu

SramNaRap przedstawia drugi oficjalny klip homoprojektu

JurnaKURWA
1 rok temu

JurnyStefan twoja stara to KURWA

johny spluwacz
1 rok temu

jebać remika

B1Lą
1 rok temu

„przy wyważonym użyciu efektu auto-tune.”

Czyli dyskwalifikacja już na starcie.

MIRAS X
1 rok temu

Popularne