Sprawdź nas też tutaj

News

Stasiak opowiada anegdotę ze Zbigniewem Wodeckim

„Kiedyś siedzieliśmy w knajpie…”

Opublikowany

 

Stasiak i Mes / fot. Mateusz Czech Fotografia

Gościem czwartego odcinka cyklu „Chmielotok – Rozmowy z Proceentem” jest Łukasz Stasiak – muzyczny aktywista, miłośnik sportu i piwny gawędziarz. Od reprezentanta Alkopoligamii dowiedzieliśmy się, że nie nagra on już raczej całego albumu, bo trzeba na to poświęcić zbyt dużo czasu. – Aktualnie jesteśmy w świecie singli, to jest to co króluje i potrafi zamieść. Także jakiś singiel sobie jeszcze pewnie kiedyś nagram. – mówi Stasiak.

Raper opowiedział także pewną anegdotę związaną ze śp. Zbigniewem Wodeckim, który wziął udział w projekcie Alkopoligamii „Albo Inaczej”.

– On był bardzo zabieganym człowiekiem. Kiedyś siedzieliśmy w knajpie, ja, Witek Michalak, pan Wodecki i jeszcze jeden jego przyjaciel. Rozmawialiśmy o koncercie na Weekenderze w Teatrze Dramatycznym i pan Wodecki pyta: – no dobrze panie Witku, to kiedy ten koncert miałby być? Witek powiedział mu datę, a on otworzył swój malutki kalendarzyk, zaczął go przeglądać i mówi: – A nie, tutaj to ja widzę, że jestem zajęty i mam zapisany numer telefonu. – tak tak, to jest mój numer telefonu, ma Pan mnie zapisanego bo już wcześniej mówiłem o tej dacie – odpowiada Witek – A to bardzo dobrze panie Witku, w takim razie mamy to! – wspomina Stasiak.

11 komentarzy
11 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
Syn profesora
2 lat temu

Przywróćcie dział bekowo i gify!
I usuńcie wkurwiające reklamy!

Zespół glam rap
2 lat temu
Reply to  Syn profesora

Pracujemy nad tym

Alvaro
2 lat temu

Nie przywracajcie! Dorosłe leniwe prosiaki zamiast zarabiać na swoją przyszłość siedzą przed kompem i marnują czas komentująć wszystko na „NIE”. Nie ma sensu im dawać gifów bo przy info np o Bonusie RPK wstawią gif Pudziana i dla nich to będzie zwała życia. Tylko i wyłącznie komentarze bo raz na ruski rok da się przeczytać obiektywny i nie prostacki komentarz. Prawdziwy RAP!

Rafalala
2 lat temu

Ja wam mogę opowiedzieć pewna anegdotkę odnośnie pewnego rapera i mojej wanny

Belmondo
2 lat temu
Reply to  Rafalala

To miało pozostać między nami

Cwel
2 lat temu

Uśmiałam się niebywałą heca

MACIUŚ BRACISZKU
2 lat temu

Wszyscy się kurwa śmiali i dokazywali…

Odb
2 lat temu

Stasiak opowiada anegdotę ze nie wie kim był Zbigniew Wodecki

ghhhjj
2 lat temu

Śmiechom nie było końca ?

ksiek
2 lat temu

nowy numer Ksieka 517228258

Arlialla
2 lat temu

Wejdź do najlepszego klubu erotycznego — http://Sextis.fun

Popularne