Sprawdź nas też tutaj

News

StoproRap ujawnia kolejnego uczestnika akcji „StartPro”

To 21-latek z Poznania.

Opublikowany

 

Archetyp od Radara, to kawałek promujący nielegalny album artysty pt: Wulgarna Poejza. Numer jest opowieścią o podejściu do świata. Można znaleźć w nim nawiązania do kultury Wikingów.

Archetyp to pierwowzór mojej wymarzonej rzeczywistości, którą chcę stworzyć kierując się własnymi zasadami – mówi o swoim singlu Radar.

Radar, to 21-letni pochodzący z Poznania raper oraz battleraper. Występuje w pierwszej polskiej lidze battlowej RapNokaut. W walkach lirycznych na scenie pozostaje niepokonany z bilansem 2-0. W swoich utworach stawia przede wszystkim na technikę, umiejętności, treść, punchline’y i autentyczność. Nie lubi poprawności w utworach, nie podąża za trendami.

O projekcie StartPro

Wydawnictwo StoproRap powołuje do życia nowy muzyczny projekt – StartPro. To inicjatywa skierowana głównie dla debiutujących, młodych artystów hip-hop, którzy szukają możliwości promocji i dystrybucji.

Sprawa jest prosta – zanim opublikujesz swój teledysk w sieci, wyślij go do nas. Jeśli się nam spodoba – dostaniesz pełne wsparcie promocyjne naszego labelu, łącznie z publikacją klipu na naszym kanale YT i dystrybucją singla we wszystkich dostępnych sklepach cyfrowych. Co ważne! – nie zablokujemy Ciebie żadnymi długoterminowymi umowami. Podpisujesz umowę licencyjną tylko na jeden utwór, bez żadnych ukrytych zapisów pierwszeństwa negocjacji. To będzie tylko Twój wybór czy po ewentualnym sukcesie singla będziesz chciał dalej z nami współpracować, czy może będziesz szukał innej drogi rozwoju swojej kariery. Każda umowa hostingowa będzie na tych samych warunkach finansowych – 50/50.

 
5 komentarzy
5 komentarzy
Most Voted
Newest Oldest
Inline Feedbacks
View all comments
Odb
2 miesięcy temu

StolecRap ujawnia kolejnego uczestnika akcji „SramPro”

SZIMI je
2 miesięcy temu

myslalem ze to Radar z WWA ;-/

Łowca aka Kaczeridi
2 miesięcy temu

StoproTrans ujawnia kolejnego uczestnika orgii, w tamtejszej wannie. To 21-letni tranzol z Poznania

Grandel Huj
2 miesięcy temu

Zanim opublikujesz swój kawałek to wyślij go do nas bo ludzie to takie zjeby genetyczne że trzeba im powiedzieć że coś jest fajne żeby uznali to za fajne.

Popularne