Sprawdź nas też tutaj

News

Strzały na koncercie Eminema

Fani krzyczą i się chowają. Raper w ogniu krytyki po niefortunnym koncercie.

Opublikowany

 

Podczas ostatniego koncertu Eminema, który wystąpił na festiwalu muzycznym Bonnaroo Music and Arts Festival trwającym w Manchesterze w stanie Tennessee w USA od 7 do 11 czerwca doszło do niefortunnej sytuacji. Podczas wykonywania utworu „Kill You” z głośników wydobyły się efekty dźwiękowe strzelającej broni, które fani uznali za atak terrorystyczny i zaczęli krzyczeć i uciekać.

W Stanach Zjednoczonych dochodzi ostatnio do serii krwawych strzelanin. Ludzie są coraz bardziej wyczuleni na wszelkie przejawy użycia broni palnej, stąd też możemy tłumaczyć ich zachowanie na koncercie Eminema, który podczas wykonywania kawałka „Kill You” użył efektu dźwiękowego strzelającego pistoletu.

Brytyjski dziennik The Independent poinformował: – Nagranie wideo z tego występu pokazuje, jak fani krzyczą i próbują się chować. Gazeta podaje, że według słuchaczy powinno się pojawić ostrzeżenie o użyciu tego typu efektów. Do całej sytuacji odniosły się też osoby, które były odpowiedzialne za występ rapera. – On używa tego efektu, podobnie jak setki innych artystów, na swoich koncertach od dziesięciu lat, włączając w to poprzedni festiwal w USA, nie budząc dotąd sprzeciwu – możemy przeczytać w oświadczeniu.

Popularne