Sprawdź nas też tutaj

News

Strzelanina na planie klipu Kanye Westa i Tekashiego

Padło co najmniej osiem strzałów.

Opublikowany

 

Tekashi i Kanye West

Kanye West i Tekashi 6ix9ine szykują wspólny kawałek wraz z klipem. Niestety, podczas prac nad teledyskiem doszło do strzelaniny. Policja ustala, kto stoi za tym incydentem.

Do zdarzenia doszło w Beverly Hills. Raperzy wynajęli rezydencję wartą 80 milionów dolarów. Jak podaje portal TMZ podczas realizacji klipu nieznany sprawca oddał w pobliżu minimum osiem strzałów. Jeden z pocisków przebił okno w sypialni. Nieoficjalnie mówi się, że w momencie, kiedy padł strzał znajdował się tam Kanye West, który natychmiast po zdarzeniu opuścił plan zdjęciowy.

Policja sprawdza monitoring i próbuje ustalić kto sięgnął po broń. Lokalne serwisy informują, że na planie miała się pojawić też Nicki Minaj.

 
18 komentarzy

18
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
Konrad

Tam to sie nie pierdolą w tańcu…u nas diksony podjeżdżają na 6 passatów zeby liscia wypłacić

Zbyszek

Hahaha

Huj

Dwie dzielnice huj ci w cyce

Twój Starry Potter

Glamrap.pl ale jesteście kurwa zacofani. O tym czytałem już ze 2 dni temu, wyprzedziły was nawet takie gówna jak plotek, pudelek i inne brukowce. Dalej zajmujcie się cwelem kukonem, zamiast dostarczać na czas informację o prawdziwym rapie. Wstyd jak chuj, że strony niezajmujące się na codzień rapem, wyprzedzają was z newsami.

Analny Hochsztapler?

Czy były to tak zwane strzały z dupy?

⚡⚡⚡⚡♨ ♨ ♨

W polszy strzelają postami na fejzbuku

Cop Robo

odsyłam do wywiadu ze mną na temat graffiti

young edet

kwisty ? z dupska /

manta

Taylor Swift, a kto:D bylo siedziec na dupie podczas grammy Anusie!

hhhhhhhhhhhhh64

szkoda ze nikt nie umarł :/

massivewp

Od początku celem tego kanału jest, aby zapoznać widzów z battle rapem na świecie – głównie tym z Rosji i USA. Jednak na przestrzeni lat istnienia światowych lig powstawało wiele wariacji i odłamów battli (tak jak chociaż ostatnio dodany „battle na komplementy”).

Dzisiaj mam dla was coś specjalnego. Odmianę rosyjskiej ligi VERSUS – BPM.

(BPM – beats per minutes, uderzenia na minutę)

Pojedynki ligi VERSUS BPM charakteryzują się walkami zazwyczaj znanych już battlerów pod bity, często grime’owe. Battle te ze względu na podkład muzyczny przypominają zawody wolnostylowe, ale tutaj również jak i w reszcie battle rapu, skrupulatny tekst jest przygotowany wcześniej, co pozwala na stworzenie kozackiego widowiska i umożliwienie zjawiskowej rywalizacji z żywiołową pętlą w tle, pozwalając na rozmaite popisywanie się wymyślnym flow.

Zobaczcie sami jak robią to Drago i Alphavite!

https://youtu.be/f0y1rHHoQjY

Brat cydżego
kolo mejke hala

Hej mam pytanie jak się nazywa raper co śpiewał mniej więcej tak „życies lajk det a śniło mi sie śniło…” itd, wieta czy nie wieta.

faka faka fon

’cause He’s a moth***ing GayFish!!

cydży

69 propsy w chuj, kanye ni chuja

Myśliwy filozof

Tobie cyżyd to kazdy homoś sie podoba. Co tam u huja anala ? Jakoś ostatnio go nie wychwalasz. A jaki jest twój ulubiony homowriter i homobboy ? Pewnie to twój tato donald tusk co ruchał cie zaraz po urodzeniu ty jebany psychiczny debilu

cydży

powinienes zdechnac kurwo

cydży

i kto to huj anal? a już wiem to twoja matka.

Popularne