GLAMRAP POLECA: Hip Hop Festival w Poznaniu. Kup bilety już teraz!

Sprawdź nas też tutaj

teledysk

suchy-majk z kolejną zapowiedzią albumu

Zawodnik MaxFlo z singlem „Słowo”.

Opublikowany

 

suchy majk
fot. materiały prasowe

suchy-majk, czyli nowy zawodnik w szeregach MaxFlo, zaprezentował kolejną zapowiedź legalnego debiutu „Sztuka mówienia”.

„Słowa” to trzeci singiel artysty, jaki ukazuje się pod szyldem śląskiego wydawnictwa. Jak przekonuje sam autor, jest to typowy numer w jego stylu. Niespełna dwuminutowy utwór wypchany został dosadnymi, pozbawionymi cukierkowości linijkami.

– To po prostu szczera nawijka do niuskulowego bitu autorstwa Bodhiego, pełna ogólnożyciowej, autobiograficznej treści.Realtalkowy singiel okraszony został prostym klipem ze studia nagraniowego. Raper przyznaje, że zarejestrował utwór jeszcze przedł dołączeniem do MaxFloRec.

– W utworze lecę z wersem „to jest under, to leci non profit”, a to dlatego, że nagrałem go przed dołączeniem do MaxFlo. Stąd właśnie wynika charakter kawałka – nawijka undergroundowca, który motywuje się własnymi SŁOWAMI, stanowiącymi jedyny napęd do rozwoju i dalszej walki o „coś wiecej”, gdy inni przestali już wierzyć.

suchy-majk jest drugim artystą, jaki zasilił w tym roku szeregi MaxFloRec. Nie jest jednak postacią zupełnie nową na scenie i dał się już poznać przez wieloletnią aktywność w podziemiu. Pre-order legalnego, debiutanckiego albumu „Sztuki mówienia” trwa na MaxFloSklep.pl. Oprócz dzisiejszej nowości krążek promują też single „1993” oraz „Flow”. Wydawnictwo przeplatać ma eksperymentalne, typowo nowoszkolne numery i klasyczne brzmienia, a wspólnym mianownikiem całości ma być charakterystyczna stylówka suchego-majka.

Dodajmy, że wersja fizyczna krążka ma różnić się zawartością od tej, która dostępna będzie w streamingu. Na trackliście wśród producentów znajdziemy takie ksywy jak: Bodhi, Gibbs, Winyla Trzaski, Ape One, KPSN, Isekai czy Jarxx. Scratche do jednego z utworow dograł DJ CUT-A-HEAD, a jedynym featem na projekcie będzie gościnna zwrotka Ywisa.25 komentarzy
25 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
agent klams atak
1 miesiąc temu

trzeba go zwilzyc zatem

Melik Harana
1 miesiąc temu

Może te dwa pluje od melika pomogą?

Bartłomiej Ciepłota
1 miesiąc temu

Czekam na feat z Tede pt Suchy Konar

Ojciec Rogala DDL
1 miesiąc temu

dla tych co mają problem żeby babę se zbombic , w Holandii a dokładnie w Amsterdamie rząd opłaca 12 razy w roku prostytutki dla nie pełnosprawnych XD może tam sobie mieszkajcie jak nie potraficie bydlaka w kuciapce umoczyć hahahah

RafałLALA
1 miesiąc temu

Jeszcze trochę i wylądujesz w mojej wannie…już nie będziesz taki SUCHY

Minus
1 miesiąc temu

Nie podoba mi się ten kawałek

Małolat K2
1 miesiąc temu

ale tfwel prawie jak ciepłota

Pegiek
1 miesiąc temu

Ta? Niech daje na solo cwelik jeden, bez sprzętu, do odciny lub odklepki, zobaczymy

HASŁO NA DZIŚ
1 miesiąc temu

HASŁO NA DZIŚ:
NIECH ŻYJE PIS !!!

Popularne