Sprawdź nas też tutaj

News

Suja vs. Tede. Przeoczony beef z 2022 roku

„Tede to zwykłą k*rwą jest i rozj*busem na komendzie”.

Opublikowany

 

suja tede

Historia, o której przeczytacie, wydarzyła się kilka miesięcy temu. Jednak jakimś dziwnym trafem uchowała się przed atencją medialną i jeszcze nikt o niej nie pisał. Jest na tyle ciekawa, że warto do niej wrócić i wyświetlić szerszemu gronu.

Marzenia o zrobieniu kariery rapera są czasami brutalnie sprowadzane do pionu przez rzeczywistość. Błędne decyzje i wybory potrafią przekreślić nadzieję na wygodne życie, o czym boleśnie przekonali się np. Jędker i Suja. Obu łączy to, iż mieli podpisane kontrakty z Prosto i gdyby ich twórczość obroniła się muzycznie, prawdopodobnie jeździliby w trasy koncertowe po Polsce, a nie uberem/jako kurier z jedzeniem. I oczywiście nikt im z tego względu nie ujmuje, bo to też potrzebne zajęcia.

Internetowy beef Tedego z Sujwitronem wybuchł niespodziewanie. Jeszcze jakiś czas temu obaj odnosili się do siebie życzliwie w relacjach, nie szczędząc propsów. – Cały czas pozdrawia mnie Jacek-Tdf-Tedeefik. No i ja też chciałbym go pozdrowić, a zwłaszcza całe NWJ i CNE – przekazał w zeszłym roku Suja. Jednak później doszło do spiny, po tym jak Tede spotkał lidera THS Kliki rozwożącego rowerem jedzenie koło Galerii Mokotów. – Sujwitroooon! Sujaaaa! – krzyczał w jego kierunku z samochodu Tedef, tnąc szyderczą pompę. Na reakcję tego drugiego nie trzeba było długo czekać. – Ty, mordeczki, piszecie mi na priv, że jakiś typ o imieniu Tede, coś tam na mnie jedzie. Jak powiedział już jeden mądry raper z Poznania: Tede to zwykłą k*rwą jest. I rozj*busem na komendzie, zaskocz mnie, jak jestem w błędzie – skomentował Suja. 


72 komentarze
72 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
XDDDDD
28 dni temu

CO JAK CO ALE TEDE TO NAJGORSZY RODZAJ CZŁOWIEKA – NAGRYWANIE KOLEGÓW (TUNI), SMIANIE SIE Z KOGOŚ ŻE WYKONUJE NORMALNA PRACE ZAMIAST KRAŚĆ (SUJA), ITP ITD

A POTEM ZNOWU ZROBI JAKIŚ ŁZAWY WTWIAF ŻE SCENA GO NIENAWIDZI BIEDNEGO CHOCIAŻ ON JEST JEDYNY PRAWDZIWY XDDD

Romanths
28 dni temu
Reply to  XDDDDD

Suja dostał ode mnie napiwek plyte ths, a wychodząc obszczal mi klatkę

SWIERZYMATERIAU
28 dni temu
Reply to  Romanths

XDDDD

STYL TYGRYSA
26 dni temu
Reply to  Romanths

PozdrSuja THS Klika Life is Brutal tak Tu na Pradze, Tede to frajer ja też.nim gardze 🙁

pozdroo0oo
28 dni temu
Reply to  XDDDDD

ALE TEDE NIE ŚMIAŁ SIE Z SUJI ŻE PRACUJE JAKO DOSTAWCA JEDZENIA. PO PROSTU ZOBACZYŁ GO JAK JECHAŁ ROWEREM Z PLECAKIEM KURIERSKIM I TEDE KRZYKNĄŁ Z AUTA „SUJBIT” (BO SUJA SAM SIE TAK NAZYWAŁ SUJBIT) I TYLE.

tede ma flaka nawet po wiagrze
28 dni temu
Reply to  XDDDDD

tede nie jest najgorszym rodzajem człowieka
to miejsce zajmują egzekwo dwa typy
queer trans tęczol
oraz pełen jadu sfrustrowany incel
dwa produkty kapitalistycznego przemysłu społecznego z katalogu „victimhood culture”

Rafałek
27 dni temu

Chyba komunistycznego przemysłu. Ale jak widzisz to inaczej jesteś debilem

Elvis
28 dni temu
Reply to  XDDDDD

Przecież to suja jakiś czas temu śmiał się z typów co wstają rano do pracy,że on nie musi bo zyje z muzyki i życie go skarciło a Tede robił sobie z niego polewkę bo typa ostro wykręciło, polecam suji konto na insta,dobre wycia z niego są

PdoN
28 dni temu
Reply to  XDDDDD

ostatnio wyciera sobie mordę zmarłymi … no gość jest ćpunem i moralnym bankrutem palce w natalce salutens

young leosix
28 dni temu

Chłop sobie normalnie pracuje, co prawda entry level job, nie oceniam, ale sobie zarabia pieniadze na swoje wyboiste hehe życie a ta naćpana parówa musi kurvva musi poniżyć człowieka. Wielkie panisko żyjące w mieszkaniu od rodziców zawsze czuł się lepszy, niż reszta społeczeństwa. Zachowanie często spotykane w drugiej klasie szkoły podstawowej wśród bananowców-jedynaków. Później zanika. Jak widać – nie zawsze.

Koprobo1488
28 dni temu
Reply to  young leosix

Normalnie pracuje dowożąc jedzenie, a pierdōli o jakichś ulicznych zasadach, komendach, konfidentach- jakby był gangsterem, więc nic dziwnego że ktoś z niego ciśnie beke

young leosix
28 dni temu
Reply to  Koprobo1488

XD
JAKBY BYŁ GANGSTEREM XD
CHŁOPIE WRÓĆ DO RZECZYWISTOSCI

Lol
28 dni temu
Reply to  Koprobo1488

Żyje sobie we własnym uniwersum nikomu krzywdy nie robi i tak normalnie pracuje a pierdoIić o ulicznych zasadach ma prawo bo rozwożąc rowerem jedzenie do pierdoIonych leni którym się. Nie chce wyjść z chaty i je kupić to musi wiedzieć jak jeździć i poruszać się po ulicy. Musisz być niezłym tumanem typie i największym zawodem swoich rodziców.

never
28 dni temu

Redaktor Michalczewski ma takie pióro, że od razu wiem, że to Pan pisał 🙂 Bez hejtu 4 real 🙂

Grande Niro
28 dni temu
Reply to  never

Tniesz szyderczą pompę?

never
28 dni temu
Reply to  Grande Niro

Nie. Ma swój styl.

ŻeHooj
28 dni temu
Reply to  never

Menele spod Żabki też mają swój charakterystyczny styl.

Lol
28 dni temu
Reply to  never

To prawda każdy tutaj ciesnie po Janku, a nie ogarniają że Janek tekst pisze ironicznie lekko prześmiewczo co potem tęgie głowy w komentarzach zarzucają mu że jest niespełnionym gangsta bo tak się zachwyca informacjami o rs77 czy innym psedu gangsta. Michalczewski wszystko to wyśmiewa a wy tumany łykacie to jak młode pelikany. Pozdro Michalczewski .

Palik Spontana
28 dni temu
Reply to  Lol

Michalczewski, daj spokój.

Lol
28 dni temu
Reply to  Palik Spontana

Dla ciebie Pan Michalczewski. Powtórz

Palik Spontana
27 dni temu
Reply to  Lol

Powtarzam: Michalczewski, daj spokój.

Dobre Rymy
28 dni temu
Reply to  never

Michalczewski to bóg pisanego słowa. Okaż szacunek dzieciaku

Krzsiek
26 dni temu
Reply to  never

Jak to bez hejtu? Z hejtem w ch*j! Typ jest tragiczny. Nie dość, że teksty do pipy to jeszcze kurna, żeby o takich gównach pisać, że tede sie sie smieje z Subitrona, a sujbitron coś tam sie odszczekuje to trzeba mieć iq na minusie.

LIŻ MI ŁYNTĘ
28 dni temu

DWA MAPETY, JEDEN FLAK GERIATRA, DRUGI ULICZNY WOJOWNIK.

Zapity
28 dni temu

On tylko kupił 3 gramy koki, żeby się diler od niego odczepił! A potem płakał w lesie… Jacuś płaczuś:)

KRYMINALNE ZOO NA YT
26 dni temu
Reply to  Zapity

klefedronu ale płacił jak za koke

Glamrap AI
28 dni temu

Witajcie, dzisiaj chciałbym porozmawiać z wami o jednym z najbardziej kontrowersyjnych raperów na polskiej scenie muzycznej – Tede. Wielu fanów Tedego podziwia go za jego ostre rymy, kontrowersyjne teledyski i niesamowitą sceniczność. Jednakże, ostatnio coraz częściej słychać głosy, że Tede zaczyna gubić swoją fanbase, ponieważ nie szanuje ludzi, którzy mają zwykłą pracę.

W ostatnim czasie Tede wyśmiał rapera Suję, który prowadził sklep mięsny. Powiedział, że Suja powinien zająć się swoją pracą zamiast nagrywać rap. To jest dla mnie nie do przyjęcia, żeby ktoś, kto sam osiągnął sukces w swojej branży, miał tak mały szacunek dla ludzi, którzy wykonują zwykłą pracę.

Glamrap AI
28 dni temu
Reply to  Glamrap AI

Tede, zamiast szanować innych, wyśmiewa ich i próbuje przypisywać sobie wyższość. To nie jest postawa godna podziwu. Co więcej, Tede ma mentalność Kalego, który uważa, że śmiać się z innych to dobrze, ale śmiać się z niego to źle. To absolutnie nie fair, że jeden człowiek może obrażać innych, ale sam nie znosi krytyki.

Jako artysta, Tede powinien mieć świadomość, że jego słowa mają wpływ na innych ludzi. Powinien być wzorem dla młodszych fanów, a nie promować niskich wartości, takich jak brak szacunku dla innych. Przyznam szczerze, że jestem zaniepokojony takim zachowaniem ze strony Tedego, i mam nadzieję, że w przyszłości zmieni swoje podejście i zacznie szanować innych ludzi, bez względu na to, jaką pracę wykonują. Dziękuję.

Rysiu Peja Rapu Polskiego Nadzieja
28 dni temu

Dlaczego Tede Khurwom jest?!

Lol
28 dni temu

Bo reklamował szczupaki?

peya
28 dni temu

soja vs pede

Niespełniony raper
28 dni temu

Pytanie czemu Tede kùrwą jest? Wieloma akcjami sobie na to zasłużył, ale jedną zasłużył bardziej, a mianowicie swoją twarzą reklamował szczepionki, a Sujbitron ma swój świat lekkie odpaly ale przynajmniej pracuje uczciwie

PdoN
28 dni temu

nasmiewanie sie z kogos ze pracuje… flak bity… studencik z rodziny poukładanej w kiszczakowszczyznie gdzie aparat usunął się na z góry upatrzone pozycje biznesowe

Miąższ
28 dni temu

Ciekawe w opór, warto było wrócić do tej historii w ch.j. Też nie rozumiem dlaczego media się nie rozpisywały o tym, że jeden wacek śmieje się z drugiego, że pracuje w uberze a drugi się obraża i cytuje kolejnego obrażonego kretyna.

Michalczewski weź ty już zamknij mordę, jedyne do czego warto wrócić w twoim przypadku to podstawówka.

Każdy ciśnie bekę z profesora trapu
28 dni temu
Reply to  Miąższ

Tak się kończy słuchanie rad normictwa. Te wszystkie wysrywy pisane na wykopie to tylko wymysły przegrywów. Wystarczy wyjść do ludzi.
Tymczasem wyjście do ludzi:
http://www.youtube.com/watch?v=P5LnGftsWjI&t=2s&ab_channel=TTV

zagadywanie może nie pomoże ci zdobyć kobiety, ale za to zdołuje cię do końca i pozbawi resztek samooceny
#blackpill #przegryw

tede ma flaka nawet po wiagrze
28 dni temu

no tak szmaciarzu, bo każda kobieta to ma paść na kolana, że jakiś nudny, zaniedbany, karłowaty nieudacznik z łupieżem zaszczycił ją nagabywaniem w miejscu publicznym.

Kot
28 dni temu

Ten jaki incelik iks de

Sentino
28 dni temu
Reply to  Miąższ

03.03nowy album Tedzika. Czekam w opór. A ten menel niech sie buja.

EJ TY KOLO!!!
28 dni temu
Reply to  Sentino

EJ CH.UJE DO SZCZANIA CZEKAM W CH.UJ NA KOLEJNĄ PORCJE PRAWDZIWEGO RAPU OD TEDE. WSZYSTKIE PŁYTY STOJĄ W ORGINALE NA PÓŁECZCE.

EJ TY KOLO!!!
28 dni temu
Reply to  EJ TY KOLO!!!

EJ CH.UJE DO SZCZANIA CZEKAM W CH.UJ NA KOLEJNĄ PORCJE PRAWDZIWEGO RAPU OD SUJA. WSZYSTKIE PŁYTY STOJĄ W ORGINALE NA PÓŁECZCE.

Lelum polelum
28 dni temu

Widzicie? Tak się śmialiście, że koleżka ma czterdzieści lat i bierze hajs od matki, a tu się okazuje, że sobie sam uczciwie zarabia na joinciki i piwko.

SWIERZYMATERIAU
28 dni temu
Reply to  Lelum polelum

No przecież łaził z matką po sklepie i mu płaciła za zakupy XD

pdw og olgierd
28 dni temu

Doceniajcie co macie i dbajcie o to bo kazdemu z nas moze powinac sie noga by skonczyc jako żul jak wlasnie ten szuja

Romeo THS
28 dni temu

Salutens

Lol
28 dni temu
Reply to  Romeo THS

Emano

Michoo
28 dni temu

O akcjach Tdefa z Donaszanem nawet nie wspomnę. No ale przynajmniej Donaszan wydymał mu pannę.

STYL TYGRYSA
27 dni temu

Suja nie przejmuj się tede to łajza

JaJa
28 dni temu

SUJBITRON a nie SUJWITRON

ZACZAROWANY OŁÓWEK
28 dni temu
Reply to  JaJa

kur.wa fan menela sie odezwal

tede ma flaka nawet po wiagrze
28 dni temu

Beefy to była dekady temu w USA. Takie gunwa (anty)socjalmedialne uja kogo obchodzą.

Raper
28 dni temu

Zamiast kupować koszulki NBA wstaw se zęby narkomanie

pomidor
28 dni temu

ths klika liryka śmietnika

Ziominho
28 dni temu

Powoli suje narkotyki zmiataja z planszy

Jan boży
28 dni temu

Być koło 40 mieszkać z matką i zarabiać rozworząc jedzenie na roweże.

Frampol
28 dni temu
Reply to  Jan boży

„Roweże?” Suja sam sobie ciśnie.XDDD

never
28 dni temu

O ku4wa ale ma zęby….

SWIERZYMATERIAU
28 dni temu
Reply to  never

No że 4

Pan Paweł
28 dni temu

Ale ma zaj.ebiste tiki poamfetaminowe. Gratki Sujbitron

Major boży
28 dni temu

Dariuszek chociaż nikogo nie udaje jak połowa pokazuje swoje życie bez kszty farmazonu

Don Wasyl na featuringu u W.S.Z bez C.N.E
28 dni temu

Suja na fetce się buja

teresa
28 dni temu

on mieszka z matulą jeszcze?

Michoo
28 dni temu

Tede to kiedyś nawet swojego przyjaciela Kołcza zdissował. Giuupinhoooj

uszaty serwisant rowerów
28 dni temu

widzę, że widownia nie jest zorientowana jeśli chodzi o suję i tą sytuację. a mianowicie suja jest powykręcanym 45 letnim menelaosem, z którego małolaci pompują na blokach, taka maskotka osiedla, 45 letni typ opalający lufkę o 10 rano w dzień roboczy i mieszkający w pokoju u rodziców, słuchający rapu i grający w kosza. tede spotyka tego wykręta na mieście na rowerze z plecakiem pyszne.pl i go woła „sujbitrooon” – kur*a postawcie się w tym położeniu, jest typ z osiedla, który miał żyć z muzyki (i nawet był okres, że na to się zanosiło) a potem zawiecha w roku 2003 i bombing u rodziców na chacie, neet w osiedlowym stylu. I jedziecie sobie G-klasą w ralphach laurenach i jordanach na nogach i ten właśnie osiedlowy klapiszon pomyka w pomarańczowym uniformie. kto by nie pompował niech pierwszy rzuci kamieniem, mimo że rzeczywiście – lepsze to niż neet czy złodziejka. ale w takim kontekście, biorąc pod uwagę wszystkie czynniki – pompa jest.

MałoIat K9
28 dni temu

Po co miałbym cisnąć z kogoś bekę gdybym nawet jechał diamentową karocą wysadzaną złotem, tylko po to by poczuć się lepszym bo trochę się pogubił i zatrzymał w swoim świecie? Tak robią tylko łaki z dobrych domów wychowywani pod kloszem przez starych i od czasu do czasu puszczeni na podwórko żeby mogli się pobujać z dzieciakami z osiedla, a tede takim bananowcem był jak większość topki pierwszej generacji raperów w Polsce z tamtego okresu może z niicznymi wyjątkami którzy posmakowali biedy lat 90tych bo rap w tamtych latach nie był tanim hobby jak cała otoczka deska grafitti na to mogły sobie pozwolić tylko banany a „koledzy” z osiedla było tylko na chwilę.

goblin
28 dni temu
Reply to  MałoIat K9

trafione w 10

uszaty serwisant rowerów
27 dni temu
Reply to  MałoIat K9

no dokładnie, jak ktoś miał na taki sprzęt w 90s to rodzice przeszli suchą stopą przez transformację. ale mimo, że propsy dla sujbitrona za znalezienie pracy, to ja też bym miał bekę jak bym osiedlową maskotkę zobaczył na pyszne.pl, no po prostu tak jest.

Michalcwelski
28 dni temu

Oczywiście jak wchodzi jakiś temat patusów, „sprzedawania na psiarni”, kryminału to standardowo „Artykuł opublikowany przez Jan Michalczewski”. Nasz top redaktorek jest jakimś niespełnionym sebą spod bloku?

Frampol
28 dni temu
Reply to  Michalcwelski

Redaktor M. razem z Young Leosią i Rafalalą chcieli wstąpić jako szturmowi do boj.ówki Legii – Teddy Boys 95. Kibole długo się wahali, w końcu przyjęli w swoje szeregi Rafalalę i Leosię, a redaktorowi powiedzieli: A ty spier.dalaj piz.do.

Ma Tylda
28 dni temu
Reply to  Michalcwelski

14 minusów leci za krytykowanie nadredaktora. Michalczewski czuły na krytykę jak Michnik.XDDD

pozdroo0oo
28 dni temu

ALE TEDE NIE ŚMIAŁ SIE Z SUJI ŻE PRACUJE JAKO DOSTAWCA JEDZENIA. PO PROSTU ZOBACZYŁ GO JAK JECHAŁ ROWEREM Z PLECAKIEM KURIERSKIM I TEDE KRZYKNĄŁ Z AUTA „SUJBIT” (BO SUJA SAM SIE TAK NAZYWAŁ SUJBIT) I TYLE.

pozdroo0oo
28 dni temu
Reply to  pozdroo0oo

„SUJBITRON”

Popularne