Sprawdź nas też tutaj

News

Świeża krew: Kubańczyk osiągnął swój pierwszy sukces

Poznajcie 23-latka ze Stargardu.

Opublikowany

 

Kubańczyk

O tym młodym raperze ze Stargardu pisaliśmy tak naprawdę już przed rokiem. Przy okazji premiery teledysku „Life”. Tym razem przychodzi nam odnotować pierwszy z większych sukcesów rapera.

23-latek zaprezentował w połowie września utwór „Lady Pank”. Trafił on na kanał Kubańczyka, który miał 800 subskrypcji i w tydzień osiągnął wynik ponad 100 000 wyświetleń. Dziennie przybywa ich ok. 20 tysięcy i obecny wynik to ponad 200 tysięcy odsłon. To pierwszy tak duży sukces młodego rapera, o którym już przed rokiem pisaliśmy jako „dobrze zapowiadający się”.

Kubańczyk, czyli Jakub Flas urodził się 14.03.1995 roku w Szczecinie. Z muzyką związany jest od ponad 14 lat. Jest instrumentalistą i wokalistą, zakochanym od 12 lat w gitarze i klawiszach. Pasją do hip-hopu zaraził się od znanego producenta Pawbeatsa, który kilka lat temu doradził mu zakup pierwszej klawiatury MIDI.

 
12 komentarzy

12
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
Hahaha

Taaa kurwy sobie przypisujcie, że to wasza zasługa… Tak NAPRAWDĘ to Rapowy Kamil go wrzucił do jakiegoś odcinka i ludziom się spodobał, stąd ten wynik. Wy lepiej niż nie promujcie, bo po waszych promocjach tylko się śmieją z tych raperów.

Cyprian

Ale siedzi w furze!

Darix

Na serio fajne nuty! Nie wiem, co ludzie od niego chcą, to wszystko z zazdrości?

Wc chuju mam twój głos

ciekawe skąd miał hajs na bete jak nie było o nim słychać … i jeszcze nikt mu nie wjebał sie w życie by czyścić świeżość jebac kurwy biznesowe smiecie

cydży

przeciez to stary złom za kilka tysi, no w sumie ale taki biedak nawet tych kilku tysi nie ma, a pozyczyl pewnie od ciut „bogatszego” kolegi

Cesarz 69

Twoj stary to stary złom. Zwłaszcza jak lize śmierdząca pizde twojej matki kurwy!

ProfesorNauk

Przesłuchałem. Ze wzgledu na poziom twórczości to chyba raczej KUPAńczyk

Moj stary

Bardzo fajny zart językowy. Jestem pod wrazeniem

Maro

Jakie kwadratowe rymy, o ja pierdole.

TenTypMezo

Nie znam i nie chcę znać

Erdziu EDK król

TEJ KURWY NIE CHCĘ ZNAĆ

Fidel

Obsrańczyk. Słabe to..!!

Popularne