GLAMRAP POLECA: Hip Hop Festival w Poznaniu. Kup bilety już teraz!

Sprawdź nas też tutaj

teledysk

Syn Bonusa RPK rapuje: „Uwolnić Bonusa!”

W klipie pojawili się m.in. Sokół, Rest i Janusz Walczuk.

Opublikowany

 

syn bonusa rpk

Bonus RPK odsiaduje karę pięciu i pół roku pozbawienia wolności za przestępstwa narkotykowe. Ciemna Strefa ruszyła z kolejnym projektem pomocowym. W klipie „Uwolnić Bonusa” możemy zobaczyć także starszego syna rapera Dobrego Dzieciaka, który również rapuje.

Ciemna Strefa prezentuje pierwszy singiel z projektu #UwolnićBonusa. Oprócz Czerwina usłyszymy w nim Dobrego Dzieciaka (starszego syna Bonusa RPK) oraz Żaka z ekipy PPS. Za warstwę muzyczną odpowiada Zacheyak, natomiast wideo to robota Kamila z VisualBT.

Syn Bonusa RPK rapuje

– Pozdrowienia do więzienia lecą dla mojego taty, dosyć mam chodzenia na widzenia. Skrzywdziły nas katy, skazały na kraty. Uwolnić Bonusa, niech wraca do chaty – nawija Dobry Dzieciak. W klipie pojawili się ponadto m.in. Janusz Walczuk, Sokół, Kubańczyk i Rest Dixon37.Bonus RPK przebywa w zakładzie karnym na warszawskiej Białołęce, a na wolność wyjdzie w sierpniu 2024 roku.

Sokół
janusz walczuk
Janusz Walczuk116 komentarzy
116 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
Świadekwieluincydentów
2 miesięcy temu

Przecież to jest skrajna patologia…nawijaj o handlu, przestępczości etc a później dziw się ze zaczęli się tobą interesować, przyłapali a w końcu wpakowali za kraty. To jest jakaś prowokacja czy o co chodzi. To jest taki sam poziom głupoty jak gosc od mefedronu w pralce….jaaaa pierdle

Robercik Rs
2 miesięcy temu

Prawilnie przypominam : dłuższe życie każdej pralki to KLE FE DRON. Używajcie go regularni bo wam wyebe bęben jak mi. Pozdrawiam z ciepłego krocza kolegi znaczy z ciepłej celi

KRÓL gr
2 miesięcy temu
Reply to  Robercik Rs

Dawno nie było mnie na świętych tagach, bo znalazłem #szaramyszkadlaanonka która powiedziała, że niski wzrost, zakola, krzywe zęby, birdcelizm i wristcelizm jej nie przeszkadzają. Dlatego usuwam konto i żegnam wszystkich…..

Wiadomo, że nie. Przez wzrost przegrałem życie.

TAKA PRAWDA
2 miesięcy temu
Reply to  KRÓL gr

wielokrotnie to pisałem, że baba woli być setna w kolejce do chada, niż pierwsza do przeciętniaka. Baba też gardzi prawiczkiem.
Stąd to ich głupie szczekanie, że tylko prawiczki chcą dziewic, bo dla bab, gdy chad wkłada swoją pałę w setną dziurę to znaczy, że jest to bardzo dobry materiał genetyczny. A jak ktoś nie wkładał swojej pały w żadną to znaczy, że słaby materiał.
Ale pamiętajcie – seks nie jest wcale ważny w życiu:-)

Przyszłość będzie wyglądać tak, że będzie wielokrotnie więcej samotnych matek po chadzie, a państwo będzie tylko zwiększało świadczenia dla nich. Mężczyźni będą na to wszystko harowali.

PakerBigFioot
2 miesięcy temu
Reply to  TAKA PRAWDA

Mężczyzną jest chad. Ty jesteś wysrywem i pomyłką genetyczną

Dario.
2 miesięcy temu
Reply to  Robercik Rs

Ehehehe
Pozdrawiam

Świadekwieluincydentów
2 miesięcy temu

Ps.
Pare lat i młody będzie się wstydził
Dlaczego oni wszyscy wyglądają jakby byli ujarani albo benzo

Profix_Naaak
2 miesięcy temu

Jeszcze brakuje w jego zwrotce:
„Dosyć mam wciąż nowych gościu w pokoju mojej mamy,
Dosyć mam niekończących się jęków zza ściany”

Fobiasz
2 miesięcy temu
Reply to  Profix_Naaak

Pokolenie stracone bezpowrotnie, z takim spojrzeniem na świat, jednostka taka będzie, w dorosłym życiu, zupełnie niezaadaptowana do współistnienia w społeczeństwie. Smutne.

BonusZaMurem
2 miesięcy temu

nie będzie, wyrośnie na identycznego przygłupa co jego ojciec, bez refleksyjnie żyjący przestępca się nie wstydzi

Nikt
2 miesięcy temu

Wiesz co to jest wizerunek sceniczny?

Sterczący, nabrzmiały 16 cm
2 miesięcy temu
Reply to  Nikt

Ja wiem tylko że po całym dniu ujeżdzania kolegów bonusa po kilku piwkach, pusia konkubiny bonusika cała jest czerwona 🙂 Wiadomo jak to po piwku mniejsza wrażliwość na bodźce i trochę dłużej można. A jeszcze jak przyjdą jakieś dresy po mefedronie..Weź postaw takiego flaka. A klient wymaga xdd

Allan Krupa
2 miesięcy temu
Reply to  Nikt

Wizerunek sceniczny to może mieć lady gaga, pajacu. Sztywniutki raperek, pozujący na gangusa, który w każdym tracku nawija jakim jest zasadwcem, mieć takowego nie może.

Wróg Publiczny nr1
2 miesięcy temu

Za takie wychowanie to powinni im odebrać bękarta i zabrać prawa rodzicielskie.
Gdzie są sądy opiekuńcze. kraj z gówna posklejany butaprenem.

Klefedron to szmata
2 miesięcy temu

Dzieciak bardziej podobny do tego czerwina niż do bonusa.

Wiesiu Hardkor
2 miesięcy temu

Proste.. Potem się pucują że niewinni.. Takie gamgstery wielkie, jak sie działa w półświatku, to się nie gada o tym co się robi. Nie można być i gangsterem i raperem, chyba, że nie mieszałby jednego z drugim.

Sergio
2 miesięcy temu

Brawo kuhwa, wyciągnęliście młodego chłopaka w tę bagno i zamiast go z niego wyciągać nagrywacie z nim więzienne ballady. Twój ojciec wróci do chaty jak odsiedzi karę a jak dzieciaku masz dość widzeń i oglądania krat to czym szybciej od ok od tego środowiska bo jeszcze się z ojcem wymienisz na prycze

Michalek
2 miesięcy temu
Reply to  Sergio

Gdzie można zgłosić demoralizacje dziecka?

Hestia
2 miesięcy temu
Reply to  Michalek

Ej bez kitu to można zglosic do odpowiednich instytucji.

Hestia
2 miesięcy temu
Reply to  Hestia

Ze strony policji :
„ Co to jest demoralizacja? Jest to pewne rozprężenie, zwłaszcza moralne, zepsucie, rozluźnienie dyscypliny, karności. Każdy z nas kiedy uzyska informacje o demoralizacji nieletniego ma społeczny obowiązek zawiadomienia o tym fakcie rodziców lub opiekunów prawnych, szkołę, Sąd Rodzinny lub Policję.”
W grupie siła, mam nadzieje ze pomogłam

Rap njuskulowy
1 miesiąc temu
Reply to  Sergio

Zawsze może zamienic na wanne

Edek pozdrawia Profesora Trapu i nuci
2 miesięcy temu

Dzisiej kawałek dnia do nucenia to: Wejwe wejwe amde ryli disko ben ajlowju wejwe wejwe, zaś cały nowy tydzień nucim kawałek: Nuć ola nuć ola nuć ola ktoś woła woła cie poprzes wiatr. Więc łaki zapraszam do nucenia kamą.
#Sentino
#Profesor Trapu
#Akolici Sicarios
#Nucenie
#Zdvpudomordyzaur

Sebastian "Alvarez" Sentino
2 miesięcy temu

Poziom żenady przekroczony po raz kolejny.

Malyk
2 miesięcy temu

W tym wypadku nie jest za póżno ba aborcje tego bękarta

robert
2 miesięcy temu
Reply to  Malyk

Dobra, schodzą że mnie emocje. Zdradza mnie. Nie, że podejrzewam. Nie, że sień domyślam. Dorobiła mi rogi. Wczoraj podczas snu dostała SMS, gdzie bez przymusu odblokowywania tel można odczytać początek wiadomości. Otwierała nowe biuro we Wrocławiu (korpo w ktorej pracuje), była tam 2 dni z innymi pracownikami. A ten #!$%? napisał jej, że ja kocha i spać już sam nie potrafi. Znam typa, robi w tej firmie z rok. 5 lat związku poszło się #!$%?ć. W sierpniu miałem klękać. Choć ostatnie tygodnie widziałem zmiany w zachowaniu. Zimny seks. Z telefonem nawet pod prysznic. Ostatnie tygodnie miała pracę zdalna to całymi dniami coś klika w ten telefon. Aż teraz trafił się ten wyjazd służbowy. W weekend są jej urodziny. Będa jej rodzice i siostra. SMS skopiować z jej tel to nie problem. Przy obiedzie każdy z jej rodziny będzie miał kopertę z wydrukowanymi dowodami zdrady. A ona w ramach prezentu, #!$%? wszystkie rzeczy z mojego mieszkania.

robert
2 miesięcy temu
Reply to  robert

Na pamiątkę nagram to wszystko, kto chce być wolany to plus. 5 lat ku.. straciłem na ten worek na spermę. Mam 29 lat, własne mieszkanie i w miarę dobrą pracę. Jeszcze ułoże sobie życie. Ale jej bez upokorzenia tego nie odpuszczę. Typ też swoją działkę dostanie, wiem gdzie szukać.

Kaja Grodek
2 miesięcy temu

Po obejrzeniu tego klipu zmieniam zdanie na temat aborcji.

Bonuss LPG
2 miesięcy temu

Ziobro pazury ostrzy
O mein Gott mamma mia
Zadreipalam w transportach, tylko leb odskakuje
Wyejbali mnie PiSohcuje

Żenada
2 miesięcy temu

Uszaty co Ty masz wspólnego z ulicą Ty sparciały farmazonie

Sergio
2 miesięcy temu
Reply to  Żenada

Swego czasu uszaty miał epizod gdzie przez pewien czas puszczał się za chesburgery dlatego uważa się za ulicznika

Jim
2 miesięcy temu
Reply to  Sergio

Tak i nosił wtedy pseudonim Smokey.

Get Money Od Starych
2 miesięcy temu
Reply to  Żenada

Parkuje samochód na ulicy

1234
2 miesięcy temu

Bonus skrzywdził syna nie sąd, niestety syn właśnie przepadł i mózg już ma totalnie sprany. I te koszuleczki xD Może jeszcze niech tupną nóżką, że mają bonusa uwolnić, tak jakby jakiś sąd obserwował tych patusów xD

Syn bonusa
2 miesięcy temu

Pozdrowienia do więzienia tylko nie rozjep się tato i sztyniutko z frajerami

Gfcf
2 miesięcy temu
Reply to  Syn bonusa

Szkoda małolata, ojciec zamiast sztywniutko odsiedzieć to płacze jak mała dziewczynka że jest niewinny

uszaty serwisant rowerów
2 miesięcy temu

bonus będzie uwolniony po odbyciu zasądzonej prawomocnym wyrokiem kary. lepiej uwolnijcie to dziecko z tego szkodliwego środowiska, to trzeba zgłosić do jakichś służb.

Tata Kazika
2 miesięcy temu

Co za pojechana akcja. Teledysk/kawałek ktory ma przekonać ludzi spoza rapowego środowiska by uwolnić 'niesłusznie’ skazanego przestępcę który przecież jest 'niewinny’ mimo że sam rapował o popełnianych przestępstwach. Teledysk pelen nienawisci, agresywnej mowy ciala/ gestow i dresow w kominiarkach. Teledysk w ktorym kazano malemu chlopaczkowi udawac wrukwionego dresa. Po obejrzeniu/przesłuchaniu na bank każdy uwierzy ze Bonus I jego ziomki to niewinne słodkie Aniołki. Chciałbym żeby jakiś niezależny instytut przeprowadził badania i wyestymowal średnie iq wśród polskich ulicznych raperow. Na bank dwucyfrowe. I te mordy jak Walczak, kizo czy sokół pozujący w klipie żeby przypodobać się ulicznemu targetowi.

Szok i niedowierzanie
2 miesięcy temu
Reply to  Tata Kazika

Hahah bez kitu no debbile

poczciwy knagulec 19cm z dużym łbem
2 miesięcy temu

ja pirdole nie wierze XDDD

Koprobo1488
2 miesięcy temu

Kubańczyk i Walikończuk, brakuje tylko tego przyĵeɓa co udawał harcerza Domisia do prawdziwie ulicznego klipu

Ps. Rest ulicznik-sportowiec, złożył się po kopie w ryj od tancerza i tak zdefekował cottonworldy, że już nigdy do klatki nie wyszedł XD beczunia

CCCPALUCH
2 miesięcy temu
Reply to  Koprobo1488

DAMIANA RESTA CHIPPENDALES POSKŁADAŁ SPEKTAKULARNIE

Bydlak 18 cm
2 miesięcy temu

Witam kolegę

uszaty serwisant rowerów
2 miesięcy temu

Ej w ogóle przesłuchałem to gówno, to dziecko „rapuje” w pewnym momencie „skrzywdziły nas katy”.
Brawo, kolejny determinista rośnie – winny konfident bo opowiedział o działalności przestępczej, policja bo złapała, prokurator bo przedstawił zarzuty, sąd bo skazał. Z farcikiem – żeby przedstawiciele państwa prawa odstąpili od obowiązków xD życzą sobie farta, bo przecież NIC OD NICH NIE ZALEŻY, wszystko dzieje się bez ich udziału a na końcu są 2 możliwości – fart / niefart. Nie da się, na przykład, nie popełniać przestępstw xD

Doktor Rapu a Ty jesz papu
2 miesięcy temu

Biedne dziecko, rapowanie oznacza pierwszy stopień niepełnosprawności.

Czarodziej
2 miesięcy temu

Haha, na bogato – to lubię ]:>

Sokół WWO
2 miesięcy temu

BARDZO DOBRZE ZE MŁODY IDZIE W SLADY OJCA, JESZCZE PARE LAT I TEZ GO ZAWINA I SWIAT BEDZIE PIEKNIEJSZY

Rogal DDL
2 miesięcy temu

Janusz Walczuk wygląda jak prawdziwy gangus z Woli Ulrychowa.
Normalnie każda babcia chowa portfel, Januszowi brakuje tylko maczety na tej gangstersiej fotce.
Spójrzcie na twarze tych patusów. Nieskalana żadną myślą. Poziom żenady przekroczył wszelkie normy, robią temu dziecku krzywdę. Pani wychowawczyni będzie dumna.
Tylko co tam robi Sokoleoko? Brakuje mi tam tylko Oliwki Brazil.

Lejeń
2 miesięcy temu
Reply to  Rogal DDL

Walczuk reprezentuje ulice sezamkowa

fried_chicken
2 miesięcy temu

O Kuhwa polski rap to nieskończony content beki XD

Baruch Spinoza
2 miesięcy temu

Czy to nie jest sprawa dla sądu rodzinnego?

Srakotubka
2 miesięcy temu

I bonus zamiast go nauczyć kultury i odciąć od złego środowiska to robi z niego małego patusa xDD

Niéllé Sobolewska-Diarra
2 miesięcy temu

Bawi mnie to co Ci ludzie muszą mieć w głowach… „dawaj zawiesimy banner i nagrajmy piosenkę aby uwolnić Bonusa. Prokurator jak to przesłucha i zobaczy to z pewnością skróci mu pajdę i może nawet wyjdzie na Wielkanoc”.
No na pewno.
Dobrze że Michał ich wszystkich potwierdził i garują we właściwym miejscu. Swołocz.
Essa

never
2 miesięcy temu

Rośnie kolejne pokolenie patusiarzy.

Ku klux klan
2 miesięcy temu

Bonus gnij w wiezieniu do konca życia śmieciu za handel narkotykami.

Szok i niedowierzanie
2 miesięcy temu

Dziecko zniszczona bania juz na starcie i jeszcze to tarczowanie siedmiolatka.

Sokół oczywiscie pod wszystko sie podepnie żeby tylko zapozować na ulicznika.

Bonus nawijał o handlowaniu a jak go zamknieli to wielki żal nie dla tego że tego nie robił, bo robił, tylko że niby nie ma dowodów.

Pieluch strzały w niebo i pozer na pokaz
2 miesięcy temu

Miejsce wszelkich kryminalistów jest za murem! Jeśli ktokolwiek uważa inaczej to ma bałagan na strychu.

Auc
2 miesięcy temu

Słuchaj młody. Tatuś był przestępcą, krzywdził ludzi i niszczył kraj w którym żyjesz. Teraz ponosi tego konsekwencje.
A ty jak się będziesz uczył i nie wierzył w głupoty z internetu, to wyjdziesz na ludzi. Trzymaj się.

dr szur
2 miesięcy temu

Nawet resortowy uszatek się podłączył wielki ulicznik XD

Czarodziej
2 miesięcy temu

Do 1:16 minuty dramat. Od 1:17 komedia:) Sponsorem odcinka był Testosteron spółka z o.o. 🙂

Lech Roch Pawlack
2 miesięcy temu

Zabijcie to zanim złoży jaja

aaaa
2 miesięcy temu

Uwolnić orkę

Dominik Janas z belchatowa (obecnie Hull)
2 miesięcy temu

JANUSZ WALCZUK HAHAHAHAHHAHAHAHA

Dario.
2 miesięcy temu

To koorva żart?
#Bonuszamurem

PakerBigFioot
2 miesięcy temu

Zabrać dziecko wywłoce skoro go wychować nie potrafi shmata

Zdùpydomordyzaur
2 miesięcy temu
Reply to  PakerBigFioot

Typowa pOlka

uwolnicpatusa
2 miesięcy temu

młodego pewnie zamkną do poprawczaka przed 13 rokiem życia, a widać że ekipa sztywniutka jak biora walikonczuka na teledysk XD

Rabadziu
2 miesięcy temu

BONUS BGC wolność jedna i druga! Pamiętamy (*)

Bonusik
2 miesięcy temu

Same dobre chłopaki
W kieszeni dwa noże
Może akurat komuś
Tym nożem konserwę otworze

40 LETNI PRUTAS Z PUPY XDXD
2 miesięcy temu

PRZECIEZ TEN DZIECIAG TO RZARY!

PakerBigFioot
2 miesięcy temu

Stado pajaców a bachora zabrać wywłoce gdzie jest opieka społeczna ?

younx leosix
2 miesięcy temu

Ej, ale ciągłe nawijanie o tym, że bonus siedzi za darmo to jest kabaret już XD Przestańcie xD

CodeRed
2 miesięcy temu

Smieciom patologicznym się Pop Smoke marzy xD Tfu

Gandzior RTG
2 miesięcy temu

Janusz Walczuk.

Bhd
2 miesięcy temu

Ten młody jest bardziej sztywny niż ci pseudo gangsterzy za nim.

Morfeusz
2 miesięcy temu

Szkoda słów na to hehe.

O.D.B.yt
2 miesięcy temu

To dziecko od małego wychowywane jest w patologii…

Karolek
2 miesięcy temu

To straszne, szkoda mi tych ludzi. Umysłowo bardzo słabo, żeby dzieciaka mieszać w takie coś. Upadek.

Banek22
2 miesięcy temu

Normalnie młody bosski 2 hahahHa

Kamulek
2 miesięcy temu

Glamrap to gurwy

Honey boo boo
2 miesięcy temu

#zamknacBonusa

Paluch
2 miesięcy temu

#DoJapyDlaBonusa

Normalny myślący
1 miesiąc temu

Do wszystkich napinaczy internetowych.
Nie wazne czy winny czy nie ale brak dowodów.
Nie ważne czy lubicie rap uliczny czy tak jak ja nie zabardzo ale Bonus robi to dobrze.
To jedno a druga sprawa to taka: niech ci co wipisują jakieś obelgi na temat jego bliskich niech powiedzą im to prosto w twarz!!!
Internetowe cwaniaczki a w realu same zera.
Żenada. Może i tworzy muzykę dla 15 Latków i patoli ale robi to dobrze na wysokim poziomie mimo że tematyka nie w moim klimacie.
Ale komentarze na temat jego rodziny to gruba przesada.

uszaty serwisant rowerów
30 dni temu

teraz taki jesteś figo fago a wczoraj mi lizałeś odbyt.

Łazarskie Rejony
2 miesięcy temu

Bananowy dzieciak chce żyć jak na ulicy. Idź do bogatego taty po papu.

BonusZaMurem
2 miesięcy temu

patologia rodzi i „wychowuje” patologie

Za murami
2 miesięcy temu

PDV – Pozdrowienia do więzienia.

Popularne