Sprawdź nas też tutaj

News

Syn Jarosława Gowina atakuje rząd w swoim #hot16challenge2

„TVPiS? Jak w Korei propaganda. Pogrywa sobie z nami Kaczyńskiego banda”.

Opublikowany

 

Ziemowit Gowin to najmłodszy syn Jarosława Gowina, lidera Porozumienia, który postanowił wziąć udział w popularnym wyzwaniu #Hot16Challenge2. Wiceprezes Centrum Kapitalizmu działającego od 2017 roku w swoim utworze atakuje rządzących.

„Prosili krzyczeli pomóż Ziemowicie / Wyrymuję wam ten przekaz całkiem nieskrycie / Idea to słuszna, sprawa szlachetna / W czasach, gdy / Polska jest totalnie szpetna / Państwo z dykty? / Chyba z totalnego gówna / Obywatele rząd – sprawa nierówna / Wirus za oknem, w domu na ulicy / A politycy coraz bardziej dzicy”.

Synowi byłego wicepremiera nie podoba się to, że Polską rządzi Zjednoczona Prawica:

„Ustawami zabijają nasze życie / Przecież nie chodzi o zwykłe przeżycie! / Wykurzycie? / Tych pajaców na górze / Czas już nadszedł na społeczną burzę / Rządzi nami Zjednoczona Prawica / Mnie już od tego strzela kurwica / Jak tak dalej pójdzie / Totalna kaplica / Wypierdolę stąd szybciej niż Kubica”.

Szesnastkę Ziemowita komentują już prominentni politycy PIS-u.

To jakiś świr. – odpowiedział Ryszard Terlecki dziennikarce „Gazety Wyborczej”. Szef klubu PiS był zaskoczony, że autorem nagrania jest syn Jarosława Gowina. – Ach, to nie wiedziałem. – dodał polityk.

 
66 komentarzy
66 komentarzy
Most Voted
Newest Oldest
Inline Feedbacks
View all comments
WujekDobraRada
7 miesięcy temu

No kieszonkowe poszło się jebać…

Julia
7 miesięcy temu
Reply to  WujekDobraRada

Chłopaki, ja Wam powiem tak. Jeśli chcecie mieć ładnego i zadbanego penisa nie trzeba nie wiadomo czego. Wystarczy codziennie umyć go dokładnie mydełkiem i wmasować w członka (w jajka też) niewielką ilość zwykłego kremu. Najlepiej będzie jeśli poprosicie o to Waszą dziewczynę (albo chłopaka jeśli jesteście jebanymi cwelami-pedałami-transami jak np. cydży).
Gwarantuję, że po takim zabiegu Wasz instrument będzie czysty, pachnący i gładki w dotyku a dziewczyny będą same prosić by zrobić Wam loda. Ja tak robię mojemu chłopakowi i jest cudownie. Pozdrawiam serdecznie.

Pedzio
7 miesięcy temu
Reply to  Julia

Ohebluj glamrapowicza pento lepiej, później oczywiście możesz na kremować.

Pedzio
7 miesięcy temu
Reply to  Pedzio

A tak w ogóle to siorbałem Rafalali knagę świeżo wyjętą z czekotubki Belmonda. Mmm czekoladowa pycha.

tylkoPIS
7 miesięcy temu
Reply to  Pedzio

Przeciętny wyborca PO jest wykształcony jak Bartoszewski uprzejmy jak Niesiołowski, obiektywny jak TVN24 i GW, kulturalny jak Palikot,, przystojny jak Ćwiąkalski, skromny jak Wałęsa, kochliwy jak Sawicka, kobiecy jak Grodzka, jest takim Polakiem jak Tusk który namawia PE do nałożenia sankcji na Polskę, jest takim Polakiem jak Lasek i Miller którzy bronią raportu MAK Anodiny jak niepodległości. Przeciętny wyborca PO popiera gender, parady równości, dono sicieli takich jak Schetyna, Petru, Lewandowski, szydzi z polskiego patriotyzmu i polskich katolików. Godłem dla przeciętnego wyborcy PO jest ptak z czekolady bez korony siedzący na kupie g., a flagą flaga różowa. Przeciętny wyborca PO stoi tam gdzie MAK, Anodina, Lasek, GW, TVN, Janukowicz , Putin, Berkut i mówiący po rosyjsku strzelcy wyborowi strzelający do bohaterskich sanitariuszek Obrońców Majdanu. Przeciętny wyborca PO stoi tam gdzie kiedyś stało PZPR, UB, SB, WSI, ZOMO, NKWD

POLAK
7 miesięcy temu
Reply to  tylkoPIS

Choooooj wam w doooope wszystkie POwskie parówyyyy, płatne kooorwy uwielbiam czytac wasze skomlenia i żale juz za miesiąc przygotujcie sie na następne 5 lat frajerzy hahahahahahaha aha i dawac mi minusy im więcej minusów tym bardziej mnie to ciesz bo widze ilu choooojooozom podniosłem ciśnienie !!!!

pisitylkopis
7 miesięcy temu
Reply to  POLAK

afery z udziałem PO: 1) Afera taśmowa 2) Afera hazardowa 3) Afera wyciągowa 4) Afera stadionowa 5) Afera autostradowa 6) Afera stoczniowa 7) Afera AmberGold 8) Afera Elewarru 9) Afera z informatyzacją MSW 10) Afera z budową gazo portu w Świnoujściu/dostawami gazu z Kataru 11) Afera z budową elektrowni atomowej (od 5 lat trwa „wybieranie” lokalizacji, a zarząd specjalnych spółek bierze kasę) 12) Afera z opóźnieniem publikacji przez Rządowe Centrum Legislacji ustawy o rajach podatkowych 13) Grabież Polakom połowy oszczędności emerytalnych zgromadzonych w OFE (153 mld zł) 14) Wydłużenie obowiązku pracy (wieku emerytalnego) o 7 lat u kobiet i 2 lata u mężczyzn 15) Rozrost biurokracji (sto tysięcy nowych etatów) 16) Drastyczny wzrost zadłużenia kraju (z 530 mld zł do blisko 1 bln zł) 17) Podniesienie VAT-u na wszystko 18) Podwyższenie o 1/3 składki rentowej (ZUS) dla przedsiębiorców 19) Zamrożenie na 8 lat kwoty wolnej od podatku, kwot uzyskania przychodu oraz progów podatkowych 20) Podniesienie akcyzy na paliwo 21) Likwidacja ulg podatkowych (budowlana, internetowa) 22) Zmniejszenie o 1/3 zasiłku pogrzebowego 23) Wprowadzenie nowego podatku paliwowego – tzw. opłaty zapasowej 24) Nałożenie na Lasy Państwowe haraczu w postaci podatku od przychodu (a nie dochodu!) 25) Prace nad wprowadzeniem podatku smartfonowego i tabletowego 26) Prace nad wprowadzeniem podatku audiowizualnego 27) Przyjęcie zabójczego dla polskiej gospodarki pakietu klimatycznego 28) Zgoda na wprowadzenie do Polski

pisitylkopis
7 miesięcy temu
Reply to  pisitylkopis

28) Zgoda na wprowadzenie do Polski GMO 29) Przyjęcie ustawy o ograniczeniu dostępu obywateli do informacji publicznej 30) Przyjęcie ustawy o ograniczeniu wolności zgromadzeń 31) Przyjęcie ustawy o „bratniej pomocy” (tzw. ustawa 1066) 32) Spuszczenie w sejmowym klozecie kilku milionów podpisów złożonych pod obywatelskimi inicjatywami referendalno-ustawodawczymi 33) Utajnienie raportu o nieprawidłowościach w ZUS do jakich doszło w latach 2008 – 2013 34) Próba nocnej zmiany Konstytucji RP, która umożliwiłaby sprzedaż Lasów Państwowych 35) Doprowadzenie do tragicznego stanu publicznej służby zdrowia (czekanie po kilka lat na wizytę u lekarza specjalisty) 36) Podpisanie z Rosją niekorzystnej umowy gazowej (najdroższy gaz w Europie) 37) Blisko 3-letni paraliż legislacyjny w sprawie wydobywania gazu łupkowego 38) Drenaż Funduszu Rezerwy Demograficznej 39) Wyprzedaż majątku narodowego za ponad 65 mld zł (w tym spółek strategicznych takich jak Azoty Tarnów); 40) Ograniczenie potencjału militarnego 41) Brak przemyślanej i suwerennej polityki zagranicznej 42) zdrada kraju 43 kradzież kamienic. Wszechobecny nepotyzm i kolesiostwo (tysiące stanowisk opłacanych z publicznej kasy dla kolesi z Platformy „Obywatelskiej” i PSL. I cniaków

pisitylkopis
7 miesięcy temu
Reply to  pisitylkopis

Razem z tatą robimy w dworcowym kiblu rimming bezdomnym cyganom, wyjadając im dingdongi spomiędzy łoniaków. Tak się bawi elektorat PiS

PO&PiS JEDNO ZŁO
7 miesięcy temu
Reply to  tylkoPIS

Przeciętny wyborca PiSu jest wykształcony jak Samuel Pereira. Jest bystry jak poseł Suski. Co niedziele biega do kościoła mimo, że jego moralność jest na poziomie Mariana Banasia od burdelu na godziny. Broni za wszelką cenę kościoła mimo, że socjalizm z 500+ plus na czele nie ma nic wspólnego z katolicką nauką społeczną. Przeciętny wyborca PiSu myśli jak Antoni Macierewicz, że jedyne zagrożenie i jedyna agentura w Polsce to Ruscy. Przeciętny wyborca PiSu myśli, że bracia Kaczyńscy nie mieli nic wspólnego z aferą FOZZ. Wyborca PiSu myśli, że jego partia to narodowcy. W rzeczywistości Prezydent Lech Kaczyński mówi w Izraelu, że niezależnie kto rządzi w Polsce polityka wobec Izraela się nie zmieni. Przeciętny wyborca PiSu wierzy w propagandę braci Karnowskich, że Amerykański Senat uchwala akty prawne dla zabawy. Just 447 act wzywający Polskę do zapłaty 65 miliardów dolarów to tylko niewinne żarty. Wybory PiSu nie przeszkadza, że redaktor Sakiewicz dostaje order od banderowskiego SBU. Przeciętny wyborca wierzy Andrzejowi Dudzie, że w każdym Polaku płynie 33% krwi żydowskiej. Wyborca PiSu wierzy w antykomunistyczny charakter partii mimo, że w Trybunale Konstytucyjnym zasiada prokurator z PZPR-u Stanisław Piotrowicz. Nie przeszkadza mu, że instruktor narciarski sprzedaje po znajomości maseczki bez atestu Szumowskiemu wszak tamci kradli więcej. Ci też kradną, ale się dzielą.Przeciętny wyborca PiS stoi tam gdzie kiedyś stało PZPR, UB, SB, WSI, ZOMO, NKWD

Rademenes
7 miesięcy temu
Reply to  tylkoPIS

Ile ci płacą trolu?

POyeeb
7 miesięcy temu
Reply to  Julia

Najśmieszniejsze jest to, że najwięcej do powiedzenia o rzekomym „niedbalstwie” polskich mężczyzn mają polskie ulane księżniczki w zapierdzianych dresach i wylewającym się spod bluzki sadle. Do tego podkreślająca nietuzinkową urodę tona tapety na ryju (spod której przebijają monstrualne pryszcze) i brwi…hah kurwa brwi wymalowane pisakiem a la wycieraczki od Audi.
Co jeszcze cechuje polską księżniczkę? Oprócz wyjątkowych pasji takich jak np. całodniowe gapienie się w telefon? Ano kolosalne wymagania odnośnie przyszłego męża, który musi wyglądać jak model z rozkładówki, być bogaty jak Bill Gates i nosić na rękach swoją ulaną królową.
Jeśli chodzi o Polaków to jakoś nie zauważyłem żeby odstawali od reszty Europy. Cała ta propaganda o tzw. „Polakach brzydalach” jest niczym innym jak nieustannie podsycaną przez (najczęściej) szwabskie media kłamliwą propagandą. Zapytajcie jakąkolwiek pokojówkę jak wyglądają pokoje hotelowe po pobycie „paniczów” z Europy Zachodniej. Bród, smród, ubóstwo i nasrane na stole.

POLAK
7 miesięcy temu
Reply to  Julia

Polki to są brudaski. Myślą, że nie trzeba się myć, wystarczy dezodorant, który zagłuszy smród. A jeszcze większość jest otyła, taka otyła baba zawsze sapie i poci się, roztaczając wokół smród potu i śledzi z domieszką agresywnych perfum. Popatrzcie sobie polskie „kobiety” na Halle Berry albo Taylor Swift, tak wygląda kobieta a nie jak wy spocony kocmołuch z nadwagą.

PŁOKUŁATOŁ GENEŁALNY ZBIGNIEW ZIOBŁO
7 miesięcy temu
Reply to  WujekDobraRada

KUKLE MNIE JUŻ TAK BOLĄ, ŻE LEDWO CHODZĘ. MIMO TO GŁOSUJE NA PiS. NA MOJEGO KARAKANKA. SŁODZIAKA KARAKANKA I ADRIANKA. I NA VATEUSZKA. I SASINA TEŻ KOCHAM. ZARA ROBIĘ PRZELEW OJCU TADEUSZKOWI RYDZYKAŁOWI. TYLKO PIIIIIIS. SALUUUT

Odb
7 miesięcy temu
Reply to  WujekDobraRada

Rząd syna Jarosława atakuje Gowina w swoim #shit69cwelenge2

Imperator
7 miesięcy temu
Reply to  WujekDobraRada

Nie uwierzycie co się stało. Idę sobie miastem, dzień jak każdy. Nagle widzę leżące na ziemi brudne dziecko (No na oko 16 lat) z syndromem downa. Płacze i wsadza sobie coś dziwnego w odbyt. Nagle do dzieciaka podlatuje Bezdomny pies bez oka i jednej łapy i zaczyna go gwałcić oralnie. Uznałem ze to może być dobre widowisko jak niebiescy będą zgarniać młodego przestępcę wiec postanowiłem obserwować co się stanie. W międzyczasie tuż koło mnie przeszedł niejaki Jacek G. ktory chciał strzepać kindybała patrząc na chłopca jednak nie udało się bo faja pozostała miękka jak rozgotowany makaron. Nagle wylatuje dzieciakowi telefon, No to podniosłem patrzę a tam glam rap i zalogowany Profesor Nauk. Nie dałem rady i uciekłem. Przynajmniej wiadomo co dzieje się z profesorem. Najwidoczniej postawił na happeningi…

Urwipołeć
7 miesięcy temu
Reply to  Imperator

Hahaha ty chuju do szczania w życiu nie zostawiłbym glamrapu. Piszę tu cały czas tylko pod różnymi nikami bez logowania. Robię podszywy a jak pisze na poważnie to zwykle top komentarz. Wystarczyła zmiana pseudonimu hahah

EJ TY KOLO.
7 miesięcy temu
Reply to  WujekDobraRada

– CZYM SIĘ RÓŻNI EJ TY KOLO. OD GÓWNA?
– GÓWNO MNIEJ ŚMIERDZI

HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA

EJ TY KOLO.
7 miesięcy temu
Reply to  EJ TY KOLO.

– CZYM SIĘ RÓŻNI WYBORCA PiS OD GÓWNA?
– GÓWNO MNIEJ ŚMIERDZI, LEPIEJ ZARABIA I MA WYŻSZE WYKSZTAŁCENIE

HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA

EJ TY KOLO.
7 miesięcy temu
Reply to  EJ TY KOLO.

CHCIAŁEM ZAKOMUNIKOWAĆ, ŻE DZIŚ RANO MOI OJCOWIE ZLALI SIĘ NA MNIE A WIECZOREM BĘDZIE POWTÓRKA TYLKO, ŻE Z KUPĄ. NIE MOGĘ SIĘ DOCZEKAĆ!

Abdul
7 miesięcy temu
Reply to  WujekDobraRada

Dissuje starego ??

Oskar Pam Pam
7 miesięcy temu
Reply to  Abdul

Beka z was jebane kurwy, wcześniej PO było złe, wybraliście PiS, teraz to PiS jest zły, a PO wraca do łask. Ile razy się nabierzecie na to samo, żeby cokolwiek zmienić? A majtki zmieniacie, czy dopiero jak zaczynają jebać? Takie myślenie jest prezentowane

Sikam na stojąco
7 miesięcy temu

Pakol oddaj płyte Michaela Jacksona z autografem

EJ TY KOLO.
7 miesięcy temu

EJ CHUJE DO SZCZANIA! CHŁOPAK TO PO ANGIELSKU BOY. A WIECIE JAK JEST CHŁOPISKO? BOISKO! DOBRE CO NIE?

Pedzio
7 miesięcy temu
Reply to  EJ TY KOLO.

Pedał to Ty

Pedzio
7 miesięcy temu
Reply to  Pedzio

A tak w ogóle to siorbałem Rafalali knagę świeżo wyjętą z czekotubki Belmonda. Mmm czekoladowa pycha.

EJ TY KOLO.
7 miesięcy temu
Reply to  Pedzio

NIE DOŚĆ ŻE PEDAŁ TO JESZCZE PODRABIANY.

Pedzio
7 miesięcy temu
Reply to  EJ TY KOLO.

Muszę nazwać cię szmatą szmato.

Pedziowa
7 miesięcy temu
Reply to  Pedzio

Pedzio, synku jak ty się do mnie odzywasz?

EJ TY KOLO.
7 miesięcy temu
Reply to  EJ TY KOLO.

A ZARAZ 21 I BĘDĘ EKO KIBLEM DLA SWOICH OJCÓW I MATKI Z KNAGĄ. ZAZDROŚCICIE MI ŻE NIE BRZYDZĘ SIĘ JEŚĆ KUP.

Jarosław Gowin
7 miesięcy temu

Ty kurwiu jeden jak zaraz ściągnę pasa to popamiętasz!!!!!!

REST DICK SON 69
7 miesięcy temu

POSLICHAJ MNIE KURWO JEBANA… CHCESZ BYC ZAMORDOWANA? BO ULICA CI KURWO NIE PRZEBACZY, NIE PUSCI CIE JAK KANAR! ELO DICK`S!

BABCIA MOKOTÓW
7 miesięcy temu

UWAL SIĘ NA WERSALKĘ PAZIU, BO CIĘ DOJEDZIE ZNOWU CHIPPENDALES RAFAŁ TITO. WYPLUJESZ MLECZAKI I BĘDZIESZ LATAĆ W BANDANIE CUCHNĄCEJ JAK TWÓJ WAFEL KAFAR. TFU NA WAS ULICO SEZAMKOWA

SB Białas
7 miesięcy temu

Halo? Kafarowa? Białas mówi. Bierz tą swoją kurwę Restową i za półtorej godziny widzę was na Urbanowicza.

Wkurwiony dziadek Eustachy
7 miesięcy temu

Proponuję wystosować petycję do Wojtka Goli o zorganizowanie na kolejnej gali FAME MMA pojedynku -Jongmen „Kurwa Jerychońska” vs Żona Soboty. A dochód z PPV niech zostanie w całości przekazany na zakup prezerwatyw i lubrykantu dla odbywającego karę pozbawienia wolności Bonusa RPK.

Więzienny ogr
7 miesięcy temu

Wchodze w to

Student Życia
7 miesięcy temu

terlecki ty zblazowana, komunistyczna prostytutko, żeby cię siekierami porąbali i w latrynę spuścili.

SamochódTedego
7 miesięcy temu

Ojciec kurwa na mównicy się przewraca, nie o taką wannę walczył. Jego syn odpierdala jakiś szajs w necie, nie tak go gwałcił analnie Jarek aby syn odpierdalał taka manianę. Matka (kurwa) siedzi przywiązana do kaloryfera z fekaliami na włosach płacze, PANOWIE CO WY ROBICIE…POBIJCIE JĄ ŻEBY STRACIŁA EMOCJE

Truchło Szyszki
7 miesięcy temu

Terlecki – nie dość, że butapreniarz, to jeszcze bolszewik

Jebać
7 miesięcy temu

Stary hipis co za młodu najarany ziołem biegał po ulicy z gołym fajfusem. I takie coś piastuje w Polsce wysoki urząd państwowy. To jest kurwa nie do pomyślenia. Tylko wojna albo zamach stanu może przywrócić porządek w tym burdlu.

Robert ze Słupska
7 miesięcy temu

Cóz – patologiczna rodzina

EJ TY KOLO.
7 miesięcy temu

U MNIE NIE JEST LEPIEJ.

Jarosław Gowin
7 miesięcy temu

JAK JA ROBIŁEM POLITYKĘ TY DZIWKO TY KURWA PEDALE TO NIE WIEDZIAŁEŚ JAK SIĘ MASZ WYSRAĆ KURWA!!!!WIECIE CO Z NIM ZROBIĆ NIE?! ROZJEEEBAAAĆCCC W CHUUUJJJJJ!!!!!

syn Miecia Penera
7 miesięcy temu

Mój stary śpi w fotelu przed telewizorem pijany po 5 piwach, kuflowych mocnych.

Socjopata
7 miesięcy temu

Debil.

MARJUSZ
7 miesięcy temu

BEKA Z LAKA

ProofesorNauk aka Psi Dzyndzel
7 miesięcy temu

Heh kurwa typ wygląda jak Cweltino.

MM90
7 miesięcy temu

To co w ostatnim czasie wychodzi to prawie samo gówno ja pierdolę co za zjeb

ProofesorNauk Trzeci jebał małe dzieci
7 miesięcy temu

Tak było. Nie zmyślam.

Johny
7 miesięcy temu
Johny
7 miesięcy temu

Tylko prawdziwy rap
https://youtu.be/7gWU2mS0_rw

JeffOne
7 miesięcy temu
EJ TY KOLO.
7 miesięcy temu

HAAHAHAHHAHAHAHAHHAHAHAHHAHAHA

EJ TY KOLO.
7 miesięcy temu
Reply to  EJ TY KOLO.

KURWA!!!!!! JESZCZE NIGDY NIE NAJADŁEM SIĘ TYLE WSTYDU!!!!! WYOBRAŹCIE SOBIE, ŻE WCZORAJ, PIERWSZY RAZ SPRÓBOWAŁEM SEKSU Z MOICH PSEM FAFIKIEM. TAK NA MARGINESIE, FAFIK JEST DUŻYM LABRADOREM O JASNYM UMASZCZENIU. NO I TERAZ NAJLEPSZE – PRZY PRÓBIE POKRYCIA FAFIK ZAKLESZCZYŁ SIĘ SWOJĄ KUŚKĄ W MOIM ODBYCIE. STARY MUSIAŁ WEZWAĆ POGOTOWIE I TAK ZŁĄCZONYCH PRZETRANSPORTOWALI NAS DO SZPITALA. KURWA! JESZCZE DO TERAZ CZUJĘ NA SOBIE DRWIĄCE SPOJRZENIA LEKARZY.

Red
7 miesięcy temu
Reply to  EJ TY KOLO.

łooooooooo

EJ TY KOLO.
7 miesięcy temu
Reply to  Red

KURWA JAK JA KOCHAM SIUSIAKI!!!!! PISZCIE MI O SIUSIAKACH!!!!! AAAAAAAA!!!

milfhunter
7 miesięcy temu

Co za zjeb. Zero konkretów tylko paski z tvn i tytuły z GW.na.

Mokebe
7 miesięcy temu

– CZYM SIĘ RÓŻNI POLKA OD GÓWNA?
– GÓWNO MNIEJ ŚMIERDZI

HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA

żENADA
7 miesięcy temu
Reply to  Mokebe

– CZYM SIĘ RÓŻNI Mokebe OD GÓWNA?
– niczym

HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA

żENADA
7 miesięcy temu
Reply to  żENADA

A tak w ogóle to siorbałem Rafalali knagę świeżo wyjętą z czekotubki Belmonda. Mmm czekoladowa pycha.

Prawdziwy głos o włos od ciebie. Esendy Mynfon
7 miesięcy temu

Tedas to nie jakis peja pedas
rzuca rymy uczestniczysz w jednej z takiej zadymy
jak i tede jak Jenin i Stalin
komitywa prawdziwa jak lokomotywa
pot z niej spływa, z kartki z moich rymersów
jebana banda glamrapowych pampersow
jebac was ogry moj syl jest modny
tede to moj idol wez mi nic nie pitol
podaj pilot patrz na mój koksowy lot
szybciej niz rakieta szybciej niz samolot
jestem wyzej od ciebie, a ciebie ruchał twój kot
mistrzowie rapu na jednej scenie, a ciebie top jebie
nara buraki polaki cenulaki. tede krul esendy mynfon!!
now apłyta już jutro w sklepach

macie próbke moich możliwosci cioty !!!
nagram moja epkę i moze kiedys tede mnie dostytzesze i ciekawie co wtedy mi powiecie !!!!!!!!!!!!??!?!???

sprawdzajcie moje nowe traki na yt jaco2007-tede#1

jeslimnie nie lunisz to WY PIER DALAJJ!!!!!!!!

EJ TY KOLO.
7 miesięcy temu

ELO KURWA! CHCIAŁEM SIĘ ZAPYTAĆ WAS, JAK ZAŁATWIACIE SWOJE POTRZEBY FIZJOLOGICZNE? BO U MNIE JEST TAK, ŻE W KAZDY WIECZÓR TATUSIOWIE ZLEWAJĄ SIĘ NA MNIE, TAKŻE JEST FAJNIE. JUŻ NIE MOGĘ SIĘ DOCZEKAĆ! BANG!

litości
7 miesięcy temu
Reply to  EJ TY KOLO.

wypierdalaj bezbeku jebany i nie wracaj na glamrap

litości
7 miesięcy temu
Reply to  litości

jebać mnie

Pszczelarz
7 miesięcy temu
Reply to  EJ TY KOLO.

Żryj jaja.

EJ TY KOLO.
7 miesięcy temu
Reply to  EJ TY KOLO.

– CZYM SIĘ RÓŻNI EJ TY KOLO. OD GÓWNA?
– GÓWNO MNIEJ ŚMIERDZI

HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA

Popularne