Sprawdź nas też tutaj

teledysk

SZA i Ty Dolla $ign we wspólnym singlu

Posłuchajcie „Hit Different”.

Opublikowany

 

“Hit Different” to najnowszy singiel SZA, który dostępny jest już we wszystkich serwisach cyfrowych. Na YouTube dostępny jest także teledysk, w którym obok SZA wystąpił Ty Dolla $ign.

Utrzymany w średnim tempie utwór r&b został wyprodukowany przez The Neptunes. Legendarny duet producencki stworzył idealne tło do wyjątkowego, hipnotyzującego głosu SZA. Sama artystka wyreżyserowała teledysk do piosenki – jest to reżyserski debiut SZA.

„Hit Different” to długo oczekiwana premiera od artystki, która zdobyła światową popularność wraz ze współpracą z Justinem Timberlakiem przy utworze „The Other Side” (z soundtracku „Trolls 2”) oraz Kendrickiem Lamarem przy singlu „All The Stars” (ze ścieżki dźwiękowej do „Czarnej Pantery”).
SZA zadebiutowała na scenie muzycznej w 2012 roku EP-ką „See.SZA.Run” oraz kolejnymi EP-kami „S” i „Z”, które wzbudziły uznanie krytyki. W 2016 roku SZA napisała singiel „Consideration” z albumu Rihanny „Anti” oraz pomogła w stworzeniu utworu „Feelin Myself” Nicki Minaj oraz Beyonce w 2014 roku.

Jej debiutancki album “Ctrl” zadebiutował na pierwszym miejscu listy albumów r&b Billboardu, drugim miejsku zestawienia albumów r&b/hip-hop oraz trzecim miejscu listy Billboard 200. Od czasu premiery w czerwcu 2017 roku, album przesłuchano ponad 3,9 miliona razy.

 
15 komentarzy

15
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
Skorpion

Chętnie bym jej posmyrał językiem po pusi różowa fuga na czarnych kafelkach zawsze na propsie

ProfesorNaukk

I wielkie, murzyńskie, skaczące niejednostajnie dupsko. Nie zapominaj o tym. Jeden pośladek góra, drugi dół i hop, hop, hop.

Odb

SRA i Ty Cwella $ign we wspólnym sraniu

EJ TY KOLO!

EJ CHUJE DO SZCZANIA CZEKAM W CHUJ NA KOLEJNĄ PORCJĘ REAL RAPU OD SZA, WSZYSTKIE PŁYTY STOJĄ W ORGINALE NA PÓŁECZCE.

EJ TY KOLO!

EJ CHUJE DO SZCZANIA CZEKAM W CHUJ NA KOLEJNĄ PORCJĘ REAL RAPU OD TY DOLLA $ING, WSZYSTKIE PŁYTY STOJĄ W ORGINALE NA PÓŁECZCE.

GEJ TY KOLO!

EJ CHUJE DO SZCZANIA CZEKAM A W DUPIE MAM CHUJ, NA KOLEJNĄ PYTĘ ANAL PAPU OD , WSZYSTKIE PYTY STOJĄ W ORGINALE NA DUPECZCE.

Skorpion=ciepłota

Jesteś podczłowiekiem

LGBT Imperium

Wielki owłosiony ospermiony 16 cm fiut do kakałowej pochwy SZA. Sperma lejąca się strumieniem, fiut rośnie ,wraz z coraz głębszym wsadzaniem pitonga do dziury pierdolonej zeszmaconej kurwy, cała w białym przezroczystym płynie, aż go pije suka

p0lki walą DORSZEM

Najgorsze co można zrobić dziecku to wpoić mu strach przed życiem.
Bądź pokorny
Ustępuj głupszemu
Nie wyróżniaj się
Musisz mieć dobre stopnie bo inaczej będziesz nikim
Potem w wieku 20 lat zdajesz sobie sprawę że 80% tego co mówią twoi starzy jest przepuszczone przez ich postkomunistyczny filtr.

Jak to się dzieje że niektórzy dziarają sobie łapy i mają wyjebane na to co reszta o nich pomyśli.
Jak to jest że niektórzy potrafią rzucić januszowi papierami w twarz i kazać mu spierdalać a inni boją się zapytać o urlop i całe życie łykają jego ślinę za 2200 brutto.

Polska mentalność niewolnika pańszczyźnianego, polska mentalność katolicka doprawiona jeszcze komunistyczną tresurą zniszczyła więcej żyć niż bomby w Dreźnie.

BEZBEK

To jest kwestia charakteru, po co się zagłebiasz? Nie zbawisz świata i ludzi. Zadbaj o siebie i bliskich, a wszystko będzie git. Pozdro600

bekaztypa
Koks

Ruchałbym

EJ TY KOLO!

CHYBA TY DOLLA SONGA BYŚ RUCHAŁ CHUJU DO SZCZANIA.

Koks

NO PRZECIEZ NIE TWOJA MATKE, MAM JUŻ DOŚĆ BIAŁORSKICH TIRÓWEK

Adolf Kwiecien

SRA i Type Dall $sij we wspólnej cipie

Popularne