Sprawdź nas też tutaj

teledysk

Szczyl jako kurier w klipie „Anastazja”. Gościnnie Tymek

Raper podpisał kontrakt z fonograficznym gigantem.

Opublikowany

 

Świeżo po ogłoszeniu podpisania kontraktu z fonograficznym gigantem ukazał się pierwszy owoc współpracy artysty i Sony Music Entertainment Poland – teledysk, w którym Szczyl wciela się w rolę kuriera, dostarczając fanom długo wyczekiwany nowy singiel.

W utworze “Anastazja” gościnnie pojawił się Tymek, a teledysk to dzieło obsypywanego nagrodami duetu reżyserskiego Andiamo, autorzy m. in. “Nisko jest niebo” Pezeta i Kayah.

Singiel jest już dostępny we wszystkich serwisach streamingowych.Kim jest Szczyl?

Szczyl to dwudziestoletni reprezentant Gdyni. Pierwszą rozpoznawalność przyniósł mu utwór “Druga dekada”, który zapewnił mu udział w akcji SBM Starter. Wypuszczane podczas niej debiutanckie single “Banda” i “Toast Toast” świetnie przyjęły się wśród słuchaczy, osiągając milionowe wyświetlenia. Od czasu ich publikacji słuchacze spekulowali, gdzie wyda swój debiutancki album. Finalnie Szczyl postawił na Sony Music Entertainment Poland, fundując fanom jeden z ciekawszych transferów na rapowej scenie ostatnich lat. Razem z ogłoszeniem, artysta zapowiedział swój pierwszy oficjalny singiel “Anastazja”, stworzony we współpracy z Tymkiem.8 komentarzy
8 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
skurwiel
1 rok temu

wie ktos, czemu kaz balagane tak szybko wyszedl z aresztu i jego sprawe zamknięto, mimo bardzo poważnych zarzutów (handel etc.) za które groziło mu 10 lat pierdla?

Intruz
1 rok temu
Reply to  skurwiel

bo jest gejem

Prop&Testo
1 rok temu
Reply to  Intruz

60

eLKO
1 rok temu

FLACZYSKO POTWIERDZILO SZESDZIESIONE

POTWIERDZONE INFO

Odb
1 rok temu

Szczam jako kurwa w sextejpie „Analstazja”. Gościnnie Tyłek

Ej ty zakolo
1 rok temu

Szczam na tego szczyla

Ostry kurczak
1 rok temu

Zjebany dyszel w zoltych gaciach jeczacy jakies herezje. Masakra!!!

Popularne