Sprawdź nas też tutaj

teledysk

Szczyl wydaje singiel z Pezetem i uruchamia preorder „Polskiej Florydy”

„Jestem fenomenalny, fenomenalnie niepoukładany”.

Opublikowany

 

fot. Karol Małecki

Nowy singiel “Fenomenalny” zapowiada debiutancki album Szczyla, który zatytułowany będzie „Polska Floryda” i ukaże się 15 października tego roku. Już ruszył preorder płyty.

Po świetnie przyjętych singlach taki jak “Hiphopkryta” czy “Anastazja” Szczyl prezentuje kolejny utwór. „Fenomenalny”, w którym gościnnie pojawił się Pezet, zapowiada debiutancki album, zatytułowany „Polska Floryda”, który ukaże się 15 października tego roku. Na stronie www.polska-floryda.pl ruszył preorder nadchodzącej płyty.

– Moi mili! Oto debiutancki dysk (CD) „Polskiej Florydy” ode mnie dla Was. W wersji zaangażowanego słuchacza, pomijając muzykę, znajdziecie wiele dodatkowych rarytasów. Kupując ten album, poniekąd kupujecie część mnie, którą niechętnie odsłaniam. Zebrało się na krążku od miłości po rozstania, aż od Gdyni po sam Gdańsk. Dwadzieścia jeden lat życiowej refleksji kontra północny luzik. Skubnij swoją kopię i ucieknij myślami nad morze. Szczyle mają w łapach cały świat. – napisał o swoim debiutanckim krążku Szczyl.Utwór “Fenomenalny” jest czwartym singlem, po “Anastazji” z gościnnym udziałem Tymka, “Hiphopkrycie” i “Byłaś ze mną wczoraj”, promującym nadchodzący album artysty. Za produkcję muzyczną utworu odpowiada nolyrics. Nieoczywisty teledysk pełen ukrytych znaczeń to dzieło reżysera Maćka Buchwalda.

Szczyl to dwudziestoletni reprezentant Gdyni. Pierwszą rozpoznawalność przyniósł mu utwór “Druga dekada”, który zapewnił mu udział w akcji SBM Starter. Wypuszczane podczas niej debiutanckie single “Banda” i “Toast Toast” świetnie przyjęły się wśród słuchaczy, osiągając milionowe wyświetlenia. Od czasu ich publikacji słuchacze spekulowali, gdzie wyda swój debiutancki album. Finalnie Szczyl postawił na Sony Music Entertainment Poland, fundując fanom jeden z ciekawszych transferów na rapowej scenie ostatnich lat. W czerwcu ogłosił, że jego nadchodzący krążek będzie nosić tytuł „Polska Floryda”. Premiera krążka zaplanowana jest na 15 października.3 komentarze
3 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
K38
1 rok temu

Ksywę ma taką jaki poziom prezentuje

bec
1 rok temu

Wyglada jak ten jeden ze Zlotopolskich

Pizdunia
1 rok temu

nie latasz na miotle z Wdowa bo juz cycy wisza suki hahahaha

Popularne