Sprawdź nas też tutaj

News

Szczyl zaprasza na „Polską Florydę” z Piotrem Roguckim

Kontrowersyjny teledysk i premiera płyty.

Opublikowany

 

szczyl

Nowy teledysk do wspólnego numeru “Cień” z Piotrem Roguckim towarzyszy premierze debiutanckiego albumu Szczyla, który zatytułowany jest „Polska Floryda”.

Po świetnie przyjętych singlach taki jak “Hiphopkryta” czy “Anastazja” Szczyl prezentuje kolejny utwór. „Cień”, w którym gościnnie pojawił się Piotr Rogucki, to ostatni singiel i teledysk promujący debiutancki album artysty, zatytułowany „Polska Floryda”.

Kontrowersyjny klip to dzieło uznanego reżysera – Kuby Bujasa. Szczyl w swoich mediach społecznościowych zapewnił, że teledysk nie powstał przypadkowo i wszystko co w nim jest zawarte “opisuje w dużym stopniu życiowe wpadki i przypadki”, dodając “premiera płyty i ostatniego singla z najważniejszym dla mnie teledyskiem, teledyskiem pokwitowanym rachunkiem emocjonalnym”.W sieci dostępna jest nieocenzurowana wersja teledysku, którą na swojej stronie umieścił reżyser.

Szczyl debiutuje płytą “Polska Floryda”

“Polska Floryda” to debiutancki album Szczyla, którego preorder został całkowicie wyprzedany jeszcze przed premierą płyty. Na stronie polska-floryda.pl artysta pisał o swoim pierwszym krążku:– Moi mili! Oto debiutancki dysk (CD) „Polskiej Florydy” ode mnie dla Was. W wersji zaangażowanego słuchacza, pomijając muzykę, znajdziecie wiele dodatkowych rarytasów. Kupując ten album, poniekąd kupujecie część mnie, którą niechętnie odsłaniam. Zebrało się na krążku od miłości po rozstania, aż od Gdyni po sam Gdańsk. Dwadzieścia jeden lat życiowej refleksji kontra północny luzik. Skubnij swoją kopię i ucieknij myślami nad morze. Szczyle mają w łapach cały świat” – napisał o swoim debiutanckim krążku Szczyl.

Album „Polska Floryda” jest już dostępny we wszystkich serwisach streamingowych i w sklepach muzycznych.

Kim jest Szczyl?

Szczyl to dwudziestoletni reprezentant Gdyni. Pierwszą rozpoznawalność przyniósł mu utwór “Druga dekada”, który zapewnił mu udział w akcji SBM Starter. Wypuszczane podczas niej debiutanckie single “Banda” i “Toast Toast” świetnie przyjęły się wśród słuchaczy, osiągając milionowe wyświetlenia. Od czasu ich publikacji słuchacze spekulowali, gdzie wyda swój debiutancki album. Finalnie Szczyl postawił na Sony Music Entertainment Poland, fundując fanom jeden z ciekawszych transferów na rapowej scenie ostatnich lat. W czerwcu ogłosił, że jego nadchodzący krążek będzie nosić tytuł „Polska Floryda”. Premiera krążka odbyła się 15 października.

9 komentarzy
9 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
Rza
11 miesięcy temu

Największe osiągnięcie tego typa z lgbt to to, że Wojtas (wyp3), wrzucił jego kawałek na swojego facebooka. Już starucha nikt nie chce słuchać to liczy na atencje u młodych disco polowców.

Artur z Mojesza
11 miesięcy temu

Polska Floryda? Wy kurwy bez własnej tożsamości…

Golf III
11 miesięcy temu

Jak ten cały Djoda od Palucha z tym całym ,,Polskim Miami” :/

Pogromca kurew
11 miesięcy temu

Co to ma wspólnego z rapem? Poza pedalstwem.

Dawid
11 miesięcy temu

Jakbym miał taką twarz to z mety bym to w .UJ zagipsował!

JeffOne to marka
11 miesięcy temu
Głos rozsądku
11 miesięcy temu

Niech zgadnę. Miłośc analna 2 panów to motyw przewodni kawałka…

Podziękujmy quebo bo od niego się łaczęło

Popularne