Sprawdź nas też tutaj

News

Szef StoproRap tłumaczy, dlaczego zwolnił Przemka Fergusona

„Jest to bardzo smutna historia, chyba najsmutniejsza w moim zawodowym życiu”.

Opublikowany

 

Problemy zdrowotne Przemka Fergusona ponownie wróciły i doprowadziły do zerwania z nim współpracy przez wytwórnię StoproRap. Remigiusz Łupicki, szef labelu wyjaśnił, dlaczego postanowił zakończyć współpracę z raperem z Giżycka.

– Współpraca z Przemkiem została skończona najmniej z przyczyn finansowych a nawet wcale. Doszliśmy do wniosku, że tworzenie kariery muzycznej w tym przypadku szkodzi Przemkowi i tylko piętnuje jego chorobę. Po prostu problem zdrowotny jest tak duży, że próbowanie robić z Przemka artystę jest szkodliwe dla niego. Jest to bardzo smutna historia, chyba najsmutniejsza w moim zawodowym życiu. Bardzo mi z tego powodu przykro. Dodam, że nikt z nas się na Przemka nie obraża. Nie będą też wyciągane żadne konsekwencje z niejednokrotnie mocno naruszonej i niedotrzymanej ze strony Przemka umowy. – tłumaczy Remik.– Apel do artystów i zaczepianych osób przez Przemka: Nie odpowiadajcie na zaczepki. Nie róbmy mu więcej krzywdy! Zaufajcie mi! Tu nie chodzi o to, że Przemek jest sobie sam winny, bo pije i ćpa. Problem jest dużo bardziej złożony i bardzo trudny do rozwiązania. I najmniej zależy od Przemka. Życzmy lepiej dużo zdrowia! – dodaje.

Tymczasem Przemek Ferguson zapowiada nową płytę, którą można zamawiać bezpośrednio u niego. Na jego Instagramowym profilu pojawił się też taki opis: „Przemek Ferguson 30letni MC’s z Giżycka, aktualnie bez podpisanego kontraktu”.20 komentarzy
20 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
BITY FRAJER I MAMEJA
10 miesięcy temu

Co za zjeb. Człowiek znikąd. Wybił się. Dla mnie był chujowy, ale przy takim rozgłoście mógł zarobić, kupić matce mieszkanie i zmienić swoje życie, ale totalnie to spierdolił. Gadający pulpet…Tej, właściwie to od kiedy pulpety gadają? King Pentino przy nim wydaje się potencjalnie zdrowy na umyśle.

Diagnosta
10 miesięcy temu

Miał potencjał, jego rap był całkiem spoko jak na dzisiejsze standardy i w porównaniu z innymi. Nie dźwignął tematu, nie potrafił tego należnie poprowadzić. Szkoda chłopa. Mi wygląda na szczerego i spoko typa, tylko zoranego przez dragi, które dopięły zniszczenia już okaleczonej od urodzenia psychiki.

BITY FRAJER I MAMEJA
10 miesięcy temu
Reply to  Diagnosta

A ktoś pchał mu te piguły do gardła czy brał je świadomie?

KEWINSAMWHAMBURGU
10 miesięcy temu

HEH TĄ GADKĄ TYLKO ZAMYKAJĄ MU WSZYSTKIE FURTKI. NIBY CHCĄ DOBRZE DLA NIEGO A TYM GADANIEM TYLKO WBIJAJĄ W NIEGO GWOŹDZIA. CWANIAKI.

Rufin
10 miesięcy temu

Haha, racja kurwo, sprytne żydki. Profit.

buhahahahhahahahah
10 miesięcy temu

Haha co to za gadanie. Coś w stylu „Nam nie udało sie na nim zarobić siana to wy też nie zarabiajcie na nim”

Git Potwierdzacz
10 miesięcy temu

Ten Remik jest takim śliskim gościem, jeszcze to typowe udawanie dobrego wujka ktoremu leży na sercu los artysty.

Get Money od Starych
10 miesięcy temu

Najszybszy koniec kariery w pl rapie.

kwasniewski_KUCZMA_W_BAGOLU
10 miesięcy temu

Szkoda go a Remika jebac wiadomo decks i Eldoka hahah jakimi wy jestescie kurwami hahah

WnukPalucha
10 miesięcy temu

Szef StoproGay tłumaczy, dlaczego zgwałcił Przemka Fergusona

Marco Polo
9 miesięcy temu

Jebać

Grubas pierdolony
10 miesięcy temu

Kurwa Remo, czego ty się spodziewałeś po 150kg spaślaku, w dodatku nazywającym się PRZEMEK a mający ksywę FERGUSON? Nie zapaliła ci się żadna czerwona lampka? Czy już ci totalnie odjebało od tych szekli i wydawania chrześcijańskiego pierdololo (tak, sprawdzcie – najwięcej hajsu Remo zarobił na wydawaniu chrześcijańskiej muzyki) albo od ratowania kariery twojego synalka (btw- u niego niezły potencjał na spasioną świnkę) §

Czekan
10 miesięcy temu

Pierdolony Ćpun

Ostry kurczak
9 miesięcy temu
Reply to  Czekan

Ty chuju

Popularne