Sprawdź nas też tutaj

News

Szesnasty „Runningback16” – singiel i teledysk

Album „Pan poczeka” ukaże się jeszcze we wrześniu.

Opublikowany

 

fot. Marek Twarowski

Kolejny singiel z nowego albumu Szesnastego pt. ,,Pan poczeka”. Najnowszy krążek Szesnastego to kontynuacja trylogii zapoczątkowanej w 2015 roku albumem ,,Tego Pan nie poskłada” (rok później – ,,Pan tu nie stał”).

,,Pan poczeka” oferuje charakterystyczne dla artysty kąśliwe wersy, w których quasi satyrystycznie komentuje otaczającą go rzeczywiść. Melodyjne flow w połączeniu z bardzo muzycznymi podkładami tworzą prawdziwą mieszankę wybuchową (patrz okładka).

Wokalnie gospodarza na płycie wsparli: Słoń, Bober i Pavulo. Premiera albumu zaplanowana jest na 27 września. Preorder trwa na QueShop.pl.

6 komentarzy
6 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
MOSIEK KACZYŃSKI
3 lat temu

„Jeden z byłych liderów Platformy Obywatelskiej podczas jednego z paneli składających się na krynickie Forum Ekonomiczne przekonywał, iż „tym, co mnie najbardziej interesuje, jest ściąganie do Polski ludzi, którzy mogą być POLSKĄ ELITĄ”. Już w tej chwili w Polsce ma przebywać według Gowina blisko milion Ukraińców, którzy wykonują głownie proste prace, zaś teraz przyszedł czas na masową imigrację lekarzy, informatyków oraz naukowców.”

Odb
3 lat temu

Szesnasty-„Rimmingback69”-singiel i teledysk

Poszukuję
3 lat temu

Poszukuję osób zawodowo zajmujących się pajacerką.
Zapewniamy bogate benefity, w tym ciepłe, nadziewane kule.
Osoby zainteresowane proszę o wpisywanie w komentarzach hasła „brudna knaga”.
Powtarzam… wpisywać w komentarzach hasło „brudna knaga”.
Do najbardziej żywotnych użytkowników odezwiemy się wkrótce.

Grochów kurwy
3 lat temu

Tylko podziemny rap kurwy łase na kwit. Jebać was gardzę kurwami jak zabson taco quebo white i inne skurwysyny. Rap ma być z zajawki a nie dla mamony kurwy tfu jebać dwulicowych śmieci.

johny
3 lat temu

TFU

Popularne