Sprawdź nas też tutaj

teledysk

„Szlugi” Qry’ego i Pawbeatsa

Druga kooperacja artystów.

Opublikowany

 

fot. @przemek.pro

Na oficjalnym kanale chillwagonu pojawiła się premiera utworu „Szlugi” autorstwa Qrego i Pawbeatsa. Po niezwykle pozytywnym przyjęciu utworu “Kłam”, w którym gościnnie udzieliła się także Hania Sztachańska, jest to druga kolaboracja artystów.

Reprezentant agencji chillwagon.co kontynuuje drogę, której kierunek wyznaczył sobie trzynumerowym materiałem “Deszcz”. Zwrot w kierunku muzyki alternatywnej i ograniczenie agresywnej nawijki odbił się pozytywnym echem wśród fanów artysty. Tym razem muzykę do utworu stworzył Pawbeats, który wspierał też pracę nad warstwą tekstową.

Po raz kolejny Qry prezentuje swoje szerokie możliwości wokalne i plastyczne flow, czym potwierdza swoją artystyczną różnorodność i niebanalne podejście do tworzonej muzyki.

Sam utwór w sposób melancholijny odnosi się do relacji damsko-męskiej, jednak artyści zostawiają pole do interpretacji na temat jej aktualnej sytuacji, dzięki czemu każdy słuchacz może odnaleźć się w wyśpiewanym tekście.

“Znów nie jest tak jak chciałbym
Żeby było na codzień,
Ze mną nie jest jak z każdym,
Dlatego odstawiłaś na bok mnie”.

Nie bez przyczyny pozostaje data publikacji utworu, która odbyła się dzień po święcie zakochanych. Teledysk do utworu stworzył Maciej Jurek. Utwór jest dostępny na kanale chillwagon i we wszystkich serwisach streamingowych.

1 komentarz
1 Komentarz
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
aleksij jancy
4 miesięcy temu

Następny co miał być dziewczynką ale rodzice wychowali go na chłopaka?

Popularne