Sprawdź nas też tutaj

Opublikowany

 

Pierwszy teledysk promujący nadchodzące wydawnictwo Szopeena, nowego reprezentanta QueQuality. Na razie nie znamy daty premiery ani tytułu zbliżającego się krążka.


Szopeen (rocznik 98’), mieszkający na warszawskim Tarchominie raper jest jednym z najciekawiej zapowiadających się MC’s na scenie. W 2013 roku nagrał swój pierwszy materiał zatytułowany 'Luźna epka’, a dwa lata później wypuścił własnym sumptem album „Zwyk7y mxtp”. Jego rap to luźne klimaty, wyszukane przenośnie, lekka tajemniczość i bezpośredniość w tekstach. Ostatnimi czasy lubi bardzo eksperymentować, bawi się muzyką, poszukuje inspiracji. Doskonali swój warsztat muzyczny jak i wizerunkowy. Świetnie radzi sobie na scenie, również poprzez doświadczenie zdobyte w trasie z Otsochodzi. W maju 2016 r. ukazała się Epka „Nowy Etap Na Drugi Etat”, która pozwoliła Przemkowi pokazać się szerszej publiczności. Po tym materiale, jego nowe inspiracje muzyczne doprowadziły go do wydania epki pt. „EXEP”, którą swoją obecnością Hades i Gverilla. Pojawiał się również na wydawnictwach takich artystów jak Quebonafide czy Otsochodzi. Szopeen jest człowiekiem utalentowanym nie tylko muzycznie. Animacje jego autorstwa można podziwiać w klipach, które stworzył na własny użytek i nie tylko. 
7 komentarzy
7 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
djdecks
4 lat temu

SZOPEN JEST TYLKO JEDEN, TY PODRABIANCU PIERDOLONY

Klaus der mutterficker
4 lat temu

Kolejny kochanek quebonafide ?

Sarah Cain
4 lat temu

Pojawiał się również na wydawnictwach takich artystów jak Quebonafide czy Otsochodzi.

https://geometrydash.io/

MIRAS X
4 lat temu

Może sprawdź to: https://www.youtube.com/edit?o=U&ar=1&video_id=KRdW8oi3GLA DEKONSTRUKCJA projekt 136

retmind
4 lat temu

This article looks too beautiful.i love the way you presented it.
https://superfighters.world
https://unfairmario.games/
https://tanktrouble3.games/

BuildNow GG
1 rok temu

 Thank you very much for writing such an interesting article on this topic. This has really made me think and I hope to read more. <a href=”https://slopeio.com/”>slope</a>

irene
1 rok temu

 Thank you very much for writing such an interesting article on this topic. https://buildnowgg.co/

Popularne