Sprawdź nas też tutaj

Opublikowany

 

Po sporej przerwie Szopeen wydaje pierwszy album długogrający pt. „Od początku”. Projekt zawiera sporą dawkę niebanalnych przemyśleń, rozterek na temat miejsca i roli młodego artysty w otaczającym go świecie.


„Od początku” to album bogaty w nowoczesne brzmienia i newschoolowe patenty, niemniej raper nie zapomina o swoich korzeniach i przygotował również coś dla starszych słuchaczy którzy pamietają jeszcze jego oldschoolową maniere. Jak mówi sam artysta, płyta powstawała w bardzo skomplikowanym dla niego okresie, w wielu numerach Szopeen rozlicza sie z samym sobą serwując sporą dawke bardzo osobistych linijek.

Gościnnie na krążku udzielają się takie postacie jak: PlanBe, Sztoss, Otsochodzi, Jan-rapowanie, czy Gverilla.Tracklista

1. Pół (prod. Zamo)
2. Na błysk ft. Gverilla (prod. 2K)
3. Nie zapomnę (prod. The Returners)
4. Ambicje (prod. 2K)
5. Na fali (prod. Bitykradne)
6. Custom ft. Jan rapowanie, Otsochodzi (prod. Poly)
7. Gablota (prod. Faded Dollars)
8. Moja marka (prod. 2K)
9. Liczę na… ft. PlanBe, Sztoss (prod. WorstCase)
10. Wiraże (prod. Faded Dollars)
11. Wypad (prod. Zamo)
12. Ludzi to boli (prod. Amvr)
13. BONUS TRACK (tylko w wersji preorderowej)

 
4 komentarze
4 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
Marian Kociemba
4 lat temu

Kurwa nie kumam dlaczego te Łebki pedały jedne brzmią tak samo ? Czy nie można mieć swojego stylu ? Tylko każdy teraz trap SKRRT EJ EJ autotune i inne chujstwo? Kurwa te czapki jakieś kurwa golfy i pedaliada pełna para . To jest POP a nie rap ! Kolo rapu to to nie leżało nawet. No czekam na komenty ze jestem zacofany i ze wszytsko idzie na przód !

tomy
4 lat temu

ludzie myślą dupami więc wszystko się cofa

Papa Smerf Pierde
4 lat temu

Szopen ta piosenka jest cienka jak dupa węża, który to już raz nagrywasz ten sam liryczny bełkot. Jak z wielkiego kompozytora stałeś się zwykłym, plastikowym grajkiem co wygląda jak pół dupy zza krzaka?

gdfgdfgdfgdfgfd
4 lat temu

następny geystar

Popularne