Sprawdź nas też tutaj

News

Szpaku i Kasta w konflikcie, który chcą szybko zakończyć

„Panie Kasta, ja nie wiem co to dupy ból”.

Opublikowany

 

kasta szpaku

Po gali Popkillerów Szpaku krytycznie wypowiedział się na temat starszych raperów. Zareagował na to Kasta, który twierdzi, że weterani chcą dialogu z młodszym pokoleniem raperów. Były zawodnik BOR wydał później mocny numer, w którym komentuje sprawę, a Kasta ponownie zabrał głos na ten temat.

Początek konfliktu

 To jak w jakiejś kategorii jest ogłaszany jakiś truskulowy grajek i wszyscy robią mu hałas, a dla małolatów go nie ma to kurwa beka taka, że ja jebie, chuj wam na mordy @popkillerpl. – napisał na instastory Szpaku.

Młodzi mówią, że starzy mają ból dupy? Po czym wnoszą? Po ilości oklasków na gali, na której w dodatku ich nie było? Przecież ta gala to właśnie próba pokazania młodszym, że chcemy dialogu i robimy pierwszy krok. – powiedział Kasta w rozmowie z CGM-em. Jego pełną wypowiedź znajdziecie tutaj.

Szpaku: „Panie Kasta, ja nie wiem co to dupy ból”

Po wypowiedzi Kasty Szpaku wydał numer „Hałas”, w którym odnosi się do całej sprawy. Z jednej strony propsuje kilku weteranów sceny:

Szacunek Tede, Włodi, Sokół, Borygo, Eldo, Płomień
Idę na żywioł, oddaję hołd tym co na to zasługują

a z drugiej odnosi się bezpośrednio do Kasty:

Panie Kasta, ja nie wiem co to dupy ból
Bije brawo Mata, Bedi tego roku król

Kasta chce ugody ze Szpakiem

Wrocławski raper ustosunkował się do kawałka Szpaka 10-minutowym filmikiem, w którym zastanawia się czy odebrać go jako diss. Raper poinformował, że odbył już telefoniczną rozmowę ze Szpakiem i obaj panowie są raczej za tym, żeby konflikt zakończyć.

Tu chodzi o to by kultura hip-hopowa umiała tłumaczyć sobie konflikty w sposób, w którym my to zrobimy za chwilę ze Szpakiem. Jest szereg niedomówień, mam kilka uwag. – mówi Waldek.

Sprawa już jest wyjaśniona i wygląda na to, że nie będziemy jej nie tylko dalej eskalować, tylko być może – stąd wychodzę z propozycją – zróbmy dokładnie odwrotnie, spotkajmy się, najpierw pogadamy przez telefon, potem spotkajmy się i zobaczysz, że mam ludzką twarz. Jest wiele rzeczy, które można naprawiać, doceniam Twój gest i chęć naprawienia tego. – dodaje.

https://www.facebook.com/watch/?v=800336627433708
 
82 komentarze
82 komentarzy
Most Voted
Newest Oldest
Inline Feedbacks
View all comments
dev
3 miesięcy temu

Na chuj Ty sie Waldek produkujesz do jakiegos przecpanego marnego grajka dla ktorego podstawowe wartosci w ogole nie istnieja. Ty sobie wybij z glowy spotkania z tym ćwokiem, Waldek Ty jest kawal historii w rapie, nie musisz sie nikomu tlumaczyc, ci co maja wiedziec to wiedza.

Szpakchuj
3 miesięcy temu
Reply to  dev

Dokładnie. Pozdrawiam serdecznie.

Szpaku
3 miesięcy temu
Reply to  dev

Jak obciagne zaraz jednemu, drugiemu to się uspokoicie laczki.

ebak321
3 miesięcy temu
Reply to  dev

chuja tam wiedzą kasztan wstyd resortowy klakier

EJ TY KOLO! NA 101% JEBAĆ PODSZYWA
3 miesięcy temu
Reply to  ebak321

EJ CHUJE DO SZCZANIA, CZEKAM W CHUJ NA KOLEJNĄ PORCJĘ PRAWDZIWEGO RAPU OD SZPAKU. WSZYSTKIE PŁYTY STOJĄ W ORGINALE NA PÓŁECZCE!

EJ TY KOLO! NA 101% JEBAĆ PODSZYWA
3 miesięcy temu

EJ CHUJE DO SZCZANIA, CZEKAM W CHUJ NA KOLEJNĄ PORCJĘ PRAWDZIWEGO RAPU OD KASTA. WSZYSTKIE PŁYTY STOJĄ W ORGINALE NA PÓŁECZCE!

Trystydycymyt
3 miesięcy temu

Po jakiego wała ty się Waldek produkujesz? Aaa, poczekaj. To chodzi o „chuj wam na mordy”? Będziesz organizował chłopaka swojemu wafelkowi Sut-rykowi.
Wrocław pamięta! Streetcredit topnieje Walduś

Łukasz Paluszak
3 miesięcy temu

Jak to nie wiesz co to dupy ból ? Już nie pamiętasz jak byłeś w B.O.R. i waliłem cię analnie ?

Wkurwiony Stefan z Kalisza
3 miesięcy temu

Co ten Kasta pierdoli? O jakim dialogu? Z popowymi piosenkarkami pokroju szpaka, żabsona czy innych chujów do szczania, którzy nie mają z rapem nic wspólnego nie ma żadnego dialogu. Takim kurwom pluje się w ryj i napierdala.

Danuta z Kutna
3 miesięcy temu

Popieram na Stefcia. Waldi Ty powinieneśu wychowawczego lepa zakurwic, może by się trochę nauczył szacunku dla starszych. Na moje dzieci to działa.

Borygo
3 miesięcy temu

Już zapomniał. Ja mam niestety za małego, tak mi powiedział

Charles longdick
3 miesięcy temu

Obsrany ten szpaku jest bardziej od bedopiesa. Beka z typa

Fufacz
3 miesięcy temu

Jakiego typa, to jest gej

Odb
3 miesięcy temu

Sraku i Pasta w analu, którego nie chcą szybko zakończyć

SrakuFarmazon
3 miesięcy temu

SZPAKU FARMAZON !!!!!!!!!

Szpaku 2016 Oldtalk
„Nie otarłem się o patologię ani w niej nie byłem
Dzięki starym tu dostałem więcej niż na życie bilet
Jeśli kiedyś powiesz mi, że nie jest spoko
No to powiedz to dzieciakom, którym starzy walą spiryt nocą”

Szpaku 2020 Młody 2 pac
„Zgnieciony i zmielony, na ulicy był mój dom
Tutaj ćpają pod sterydy, jestem z nimi ziom”

Wnioski wyciągnijcie sami

dev
3 miesięcy temu
Reply to  SrakuFarmazon

Wiadomo, to bananowiec jebant.

GRUPA ŻERAŃSKO-TWORKOWSKA
3 miesięcy temu

SIEMA TU ROBERT RS7 BARDASZANY. JEBAĆ KAPUSIÓW(ROBIĘ W TYM MOMENCIE GROŹNĄ MINĘ). CHUJ WAS TO OBCHODZI, ŻE JONGMEN CHODZI W TĘCZOWYM GUCCI. POZDRAWIAM ROBERT RS7 BARDASZANY

Rest69
3 miesięcy temu

Elo ziomal szkoda ze nie zaprosiłeś na klip cos bym zatańczył miałem dobra lekcje od jednego tancerza
Elo warjat

Spejson
3 miesięcy temu

Szpaku jest zabawny… najpierw zaczepia, a potem ‚ja nie chce konfliktu’… tak jak z multim na piwo chciał lecieć… żenujący typ bez honoru.

beka
3 miesięcy temu
Reply to  Spejson

I Kciuk aka Palec taki sam wojownik, ale oni w BOR wszyscy tak mają. Najpierw zaczepka (oczywiście słowna) a gdy dochodzi do realnej konfrontacji wtedy kupa wysyła sygnał, że spotkanie jest w spodniach.

Mati HWDP
3 miesięcy temu
Reply to  beka

Akurat Paluch zaczepił Fokusa i go faktycznie ładnie zjechał w dissie, Fokus po tym chciał zgody a to był czas, że wielu krzywo patrzyło na jego klip z Dodą ale żaden nie przyfikał tylko palec. Nie wiem czy miał w tym interes czy jakieś idee ale fakt, że wleciał w ryzykowny beef i go udźwignął. Zdziwiłem się jak zaczął wspierać Szpaka bo ten podrabianiec wali chujem na kilometr ja bym go na klatkę nie wpuścił a ten go na płytę zaprasza.

beka
3 miesięcy temu
Reply to  Mati HWDP

@Mato HWDP tu się zgodzę. Za diss na Fokusa props, ale żeby robić teledysk do dissu? Dla mnie żenada. Zalatuje mi to „Panczlajnerem” Meza. Jednak cała akcja na plus.
Niestety później życie boleśnie przetestowało Palca i jego „zasady”. Kulawa akcja z Malikiem Śmietaną, Sentinem i tym kurwiem z mopem na głowie, tym Young jakimś tam pogrążyły go całkowicie i zrujnowały jego jak się okazało sztuczny wizerunek samozwańczego „obrońcy rapu”. To tak w skrócie.

Jeszcze wracając do Fokusa. Pamiętam jak Mieszko z Grupy Operacyjnej zrobił szyderczy numer o Dodzie i Majdanie za co (nie wiem czemu) został pociśnięty przez RY23. Natomiast kilka lat później Fokus nagrywa numer z Dodziarą i nikt ze sceny nie widzi (albo udaje), że nie ma problemu. Dla mnie całe to środowisko jest chuja Rafalali nie warte. Po latach wychodzi na to, że ciśnięci przez „prawdziwych” „fake MC” mają więcej z wspólnego z rapem niż te przewiezione hipokrytki z Warszawy i Poznania.

Facio od krabów
3 miesięcy temu

Szpaku już nie wie co to ból dupy, tak go zruchali ci z cwelwagonu że jego odbyt już nic nie czuje.

Wiesiu
3 miesięcy temu

ten smieć jak zwykle mądry w ryju, a przecież dobrze wiemy jakby się skończyła solówka z Kastą. Rozjechałby go jak żabę

PejaTVN
3 miesięcy temu

Kasta weź go jebnjj w ten pusty czerep to się może nauczy kultury chamidło jebane.

Chuici Naime
3 miesięcy temu

Niech się napierdalaja, co to za czasy spedalone, się będą kurwa przez telefon na kawę umawiać

HerbatkaFarmazony
3 miesięcy temu
Reply to  Chuici Naime

albo dissy i beef

szkoda strzepić Ryja na te czasy w rapie wszyscy kurwa liżą się po dupach klepią po pleckach

ja pierdole

kurwa spotykają się na herbatcę farmazony jebane

Some guy from the Internet
3 miesięcy temu

Jprdl. Jak wam tego tak bardzo brakuje, to proszę łapać za ołówek i coś nagrać. Tak, wiem, nie zrobicie tego bo jedyne co potraficie to pisać swoje wypociny na glamrapie

Szpakchuj
3 miesięcy temu

Ktoś cię pytał o zdanie, cioto? Dziś co drugi marzy by zostać raperem i „chwyta za ołówek”. Dlatego mamy taki zalew gówna zwany mylnie muzyką.

Czytelnik
3 miesięcy temu
Reply to  Chuici Naime

Raczej w taki sposób Waldek pokazuje klasę. To tylko podkreśla jakim gówniarzem niewychowanym jest Szpaku. Te młode kurwie powinny się uczyć trochę kultury

Szpakchuj
3 miesięcy temu
Reply to  Czytelnik

Powinni, ale się nie uczą, bo jedyną metodą na takich paziów jak Sraku jest wypłacenie kilka listw na ryj. Jeszcze 10 lat temu tak to działało. Dziś życie toczy się na instagramach, snapach chujach mujach itd. Nic dziwnego, że te kurwie plują jadem. Na odległość nikt im nic nie zrobi. Stąd właśnie ta buta wzmagana złudnym poczuciem bezkarności.

Some guy from the Internet
3 miesięcy temu
Reply to  Szpakchuj

To po co tego słuchasz, idioto? Cierpisz na masochizm? Najpierw psioczycie na innych, ale nikt wam idjoci nie każe tego słuchać. Jesteś takim nieudacznikiem szpakchuj, że jedyne co ci pozostało to krytykowanie rzeczy, które i tak normalnych ludzi nie obchodzą. I płaczcie sobie dalej śmiecie, że nie ma już beefów i dissów. Ojej, jakie to straszne, że rozrywka dla upośledzonych umysłowo powoli znika. A takie bezmózgi będą lamentować nad tym że inni ruszyli z miejsca i mało ich interesuje obrzucanie się epitetami z innymi przygłupami. Tak samo jak cały rap, daje temu gatunkowi maks 10 lat i znikniecie wy, jak i cały ten gatunek. Bo jak można żyć w tej bańce nierzeczywistości

Szpakchuj
3 miesięcy temu

„idjoci” buhahaha

Chłopcze, jesteś młody i naiwny, dlatego nie bedę kontynuował dalszej dyskusji. Nie chce mi się tłumaczyć „oczywistych oczywistości”. Miłej soboty.

aby
3 miesięcy temu

Pierdolone dupowłazy-on wam pluje w pysk truskule a wy chcecie się godzić i delikatnie zwracacie uwagę hahaha ^^ 🙂
PS ‚Ja nie wiem co to dupy ból’ (to przez doświadczenie)-brzmi co najmniej dwuznacznie pedale :p

HerbatkaFarmazony
3 miesięcy temu

Masakra co za czasy już nie ma dissów i beefów teraz parówy się spotykają i wszystko sobie wyjaśniają przy herbatce ja pierdole

ktoś nazwie cie kurwą a potem na herbatkę i konfikt pogodzony

JA PIERDOLE SZKODA STRZEPIĆ NA WAS RYJA

haha
3 miesięcy temu

Teraz będą się zjeby spotykać na herbatkę żeby nie było dissów i beefów

Będą Gadać że lepiej nie dissujmy się bo to wpłynie na sprzedaz płyt i na wszystko

Jebani Biznesmeni wszystko jest kalkulowane

CO ZA PARÓWY

Sraku
3 miesięcy temu
Reply to  haha

Pokolenie Kasty było pokoleniem ukształtowanym przez podwórkową rzeczywistość. Czasy były jakie były, ale istniał jakiś honor i wartości. A jakie wartości prezentuje pokolenie z instagrama wychowane na osiedlach deweloperskich bloków? Dla nich szczytem ambicji są polubienia na fejsie, modne ciuchy (bo Oskarek i Xavier też mają), torebka i żeby było co przyćpać. Gardzę ścierwem mocno.

Fufacz
3 miesięcy temu

Będzie piwko

Hip hop w teorii i praktyce
3 miesięcy temu

Szpak mówi o jebaiu systemu a potem o tym że dąży do bogactwa. Z jednej strony pogarda dla społeczeństwa, z drugiej te same prymitywne instynkty i dążenia, czyli żeby było dużo kasy, żeby był przepych i żeby było wygodnie. Huj nie bunt. Zapewne trzyma z gitami, wolność ludziom i złodzieom, kocham Roberta rs69 jebać frajerów (czyli wszystkich tych którymi gardzimy, którzy mogą nam zaszkodzić, którzy nas krytykują, którzy nie dają nam się wykorzystywać i nie kupują bajki o naszym pseudo buncie) ale z drugiej dążenia żeby być jak ogół, mainstream. Gdzie się podziały czasy kiedy subkultury i młodzież dążyły do stworzenia wartości alternatywnej dla normików? Czy konsumpcjonizm tak przesłonił wam oczy?

...............
3 miesięcy temu

Szpaku Sraku wersy z kawałka Hałas

zegarek za sześćdziesiąt koła byku mam

dobrze napisałeś materializm i nic więcej

Pamiętajmy że Sraku wydaje dopiero 4 płytę i już robi z siebie huj wie kogo

Szpaku Sraku od początku drze pizde dla hajsu nie dla żadnej miłości dla rapu czy zajawki przed oczami są worki hajsu a nie Miłość do rapu albo zajawka celem jest zarobienie jak największego hajsu na farmazonach .

Poprostu szpaku sraku chce jak najwięcej zgarnąc hajsu bo on dobrze wie że ta jego karierka długo nie potrwa

sam fakt żę wydaje płyte w 2021 koniec stycznia 22.01.2021 już świadczy o tym że zesrany jest że farmazonów brakuje

A kawałek Hałas został nagrany po gali o czym to kurwa świadczy że on nagrywa kawałki na bieżąco na swoją płyte

Hip hop w teorii i praktyce
3 miesięcy temu

To już nie chodzi o samego Szpaka. Taki trend jest widoczny u wielu raperów.

Alvaro Marinero
3 miesięcy temu

No ale kurwa, Waldek to powinien go wyjaśnić i zajebac ojcowskiego na ten zniewieściały czerep tego obsrańca, co drze niezrozumiale drze pizde do mikrofonu. Tez chyba stracił uliczny dryg i zasadę, pewnie spece w rurkach od PR odradzają napierdalanie z palucha homoseksualistów. Tfu, jebać.

Fgh
3 miesięcy temu

Kiedyś by się podisowali i by było po sprawie, teraz oświadczenia, ugody ja pierdolę, rap to już biznes nie muzyka.

obozowy kapo
3 miesięcy temu

Szpaku i Kasta w wannie, w której szybko przelała się woda
Panie Kasta,CCCPALUCH rozciągnął mi tak odbyt że ja nie wiem co to dupy ból

...........
3 miesięcy temu

AntySzpaku

Wypierdalac
3 miesięcy temu

wypierdalać mi z tym Srakiem Szpakiem W PIZDU

Bartolini
3 miesięcy temu

Masakra zamiast dać lepca szpakowi to teraz się pucuje bo pewnie nagrają kawałek a wcześniej pójdą na piwko cały ten współczesny rap to gówno oparte na hajsie bo bez tego to żaden by nie nagrywał szkoda tylko młodych że te raperki frajerki psują im młodość wpajając złe wartości

Zjedz kutange żapsą
3 miesięcy temu

Jaki konflikt? Sraku chce konfliktu i jedzie po starej szkole jak po burych sukach natomiast stara szkoła z Waldusiem na czele zwyczajnie obsrała majty i chce porozumienia. Ha ha!

Isack
3 miesięcy temu

Sraku znowu kozaczy a pewnie to leszcz, to nie hip hop to shithop to co on robi, waldek to legenda

czereśniak
3 miesięcy temu

szpaku na czereśnie

Pracownik prokuratury
3 miesięcy temu

Hahahha szpaku chuju do szczania spierdalaj opierdalać ciapaką szparagi.A kasta następna dziwka polsatowska

ZigiRozalski
3 miesięcy temu

Klej wary debilu i zamilcz bo gUwnem jebie

...............
3 miesięcy temu

Szpaku Sraku wersy z kawałka Hałas

zegarek za sześćdziesiąt koła byku mam

dobrze napisałeś materializm i nic więcej

Pamiętajmy że Sraku wydaje dopiero 4 płytę i już robi z siebie huj wie kogo

Szpaku Sraku od początku drze pizde dla hajsu nie dla żadnej miłości dla rapu czy zajawki przed oczami są worki hajsu a nie Miłość do rapu albo zajawka celem jest zarobienie jak największego hajsu na farmazonach .

Poprostu szpaku sraku chce jak najwięcej zgarnąc hajsu bo on dobrze wie że ta jego karierka długo nie potrwa

sam fakt żę wydaje płyte w 2021 koniec stycznia 22.01.2021 już świadczy o tym że zesrany jest że farmazonów brakuje

A kawałek Hałas został nagrany po gali o czym to kurwa świadczy że on nagrywa kawałki na bieżąco na swoją płyte

żENADA
3 miesięcy temu

Jajka pełne spermy i przytul mnie do chuja, to już wiadomo czemu Kasta chce ugodę

Haha
3 miesięcy temu

Szpaku Sraku nagrywa na bieżąco kawałki na nową płytę haha

robienie kawałków na aferach haha

Maryl Rodowicz
3 miesięcy temu

Konflikt zakończony wspólnym prysznicem.

Rymo
3 miesięcy temu

Sam tworzę muzę i pisze teksty ,czym jest normalność? ,Czy tu chodzi o dissy czy bycie sam już niewiem kim?

...........
3 miesięcy temu

SZPAKU SRAKU

M1ko
3 miesięcy temu

Wally zdziadział, kiedyś by wjechał na scenę jak pewnemu Ryszardowi

Kasia69
3 miesięcy temu
Kst
3 miesięcy temu
Młody 2pac
1 miesiąc temu

Lubię czytać komentarze

Quelle
3 miesięcy temu

Sraku i Pasta w kąpieli, którą chcą szybko zakończyć.

Trueman
3 miesięcy temu

Hip hop miał łączyć nas, dziś jest to ściema. Dissy, podziały, bójki, wciąż ktoś się gniewa.

Prawda
3 miesięcy temu

Opublikowany 8 godzin temu 10 października 2020 Przez Mariusz Jop

18:40 7

Misiek z n,
3 miesięcy temu

Kasta już jest skończony i chce lizać supe petom

Johnny Sins
3 miesięcy temu

Kurwiszon to jest z wysokiej jakości i bezpieczeństwa w tym czasie nie ma w sumie to że ćpasz to że nie ma nic do rzeczy to nie tylko na to że ćpasz to że nie jest tak samo jest z wysokiej jakości stali na mnie i pigule to że to nie tylko na tropa nie mam nic nie klikałem to że to że ćpasz to nie ma w sobie pograć sobie pograć w piłkę na mnie to zbyt dużo lepsze od tych z nią coś dla mnie żeby się

TylkoGZUZWarum
3 miesięcy temu

Własnie Słucham GZUZ „DONUTS”

TYlko GZUZ Codziennie !!!

Wiadomo że w Polsce słucha się farmazonów typu Bedopies Białas Quebo Srebo taco Sraco i Szpaku Sraku haha haha i inne pozerki Oraz Uliczni raperzy którzy robią groźne miny a ważą po 20 kg haha

GZUZ ma Street Credit na Całym Świecie nieważne gdzie się Pojawi

Klipy GZUZA są na kanałe WORLDSTARHIPHOP Który ma 24 Miliony Subskrypcji Zasięgi są ogromne każdy na świecie wie kto to GZUZ nie ważne czy Słuchają w Meksyku czy w Serbii czy w Japonii czy Tajlandii czy Mauritius czy Dominikana czy Hiszpania czy w Nowej Zelandii

Janusz z Wąchocka
3 miesięcy temu
Reply to  TylkoGZUZWarum

A na ile procent jest ten Street Credit? Też by my z Grażynką wzięli.

EJ TY KOLO !!!
3 miesięcy temu

TAKICH GZUZÓW TO JA OBIJAM KUTASEM CODZIENNIE PO RYJU, TAKIE GZUZY WYSTAJĄ POD SMIETNIKIEM. CZASAMI NASRAM NA NICH.

SdoMdoA
3 miesięcy temu
Reply to  TylkoGZUZWarum

Napisz ile wazy Gzuz bo na razie porównujesz ilośc wyswietlen niemieckiego rapera z wagą polskich…
Sam nie wiesz o co Ci chodzi za bardzo

Quelle
3 miesięcy temu
Reply to  TylkoGZUZWarum

Niemiecki rap jest chujowy banda nazistów szpanujaca spluwami i zlotem.

Kto cię kurwa uczył histori, Bedoes?
3 miesięcy temu
Reply to  Quelle

Tak, kurwa nazistów. Szczególnie nazistowscy są Hanybal, Farid Bang, Bushido, Mero, Soufian etc.

EJ TY KOLO !!!
3 miesięcy temu

SZPAKU SZKODA STRZEPIĆ RYJA NA TEGO BALASA KTORY ZAWSZE BYL W CIENIU GURALA I CHOPAKÓW Z POZNANIA ZRESZTĄ O TRZYMA STRONE RESORTOWYCH KURW Z WROCŁAWIA I ZA TO POWINIEN BYC JEBANY DO KOŃCA ŻYCIA TYLE W TEMACIE.

EJ TY KOLO !!!
3 miesięcy temu
Reply to  EJ TY KOLO !!!

KURWA!!!!!! JESZCZE NIGDY NIE NAJADŁEM SIĘ TYLE WSTYDU!!!!! WYOBRAŹCIE SOBIE, ŻE WCZORAJ, PIERWSZY RAZ SPRÓBOWAŁEM SEKSU Z MOICH PSEM FAFIKIEM. TAK NA MARGINESIE, FAFIK JEST DUŻYM LABRADOREM O JASNYM UMASZCZENIU. NO I TERAZ NAJLEPSZE – PRZY PRÓBIE POKRYCIA FAFIK ZAKLESZCZYŁ SIĘ SWOJĄ KUŚKĄ W MOIM ODBYCIE. STARY MUSIAŁ WEZWAĆ POGOTOWIE I TAK ZŁĄCZONYCH PRZETRANSPORTOWALI NAS DO SZPITALA. KURWA! JESZCZE DO TERAZ CZUJĘ NA SOBIE DRWIĄCE SPOJRZENIA LEKARZY.

EJ TY KOLO !!!
3 miesięcy temu
Reply to  EJ TY KOLO !!!

ZARAZ SIĘ NAJESZ JEBANY OBESRANY PODSZYWIE JAK CIE WJADE NA DZIELNICE Z EKIPĄ

EJ TY KOLO !!!
3 miesięcy temu
Reply to  EJ TY KOLO !!!

ZAPOMNIAŁEM DOPISAĆ, ŻE Z SAMEGO RANA OJCE ODDALI NA MNIE MOCZ. WIECZOREM POWTÓRKA TYLKO, ŻE Z KUPĄ. MMMM NIE MOGĘ SIĘ DOCZEKAĆ.

EJ TY KOLO !!!
3 miesięcy temu
Reply to  EJ TY KOLO !!!

WJADĘ CI TAK NA DZIELNIE JAK MI OJCE WJEŻDZAJA W DUPSKO.

Czemu mi to uczyniłeś, Adamie
3 miesięcy temu
Reply to  EJ TY KOLO !!!

Możesz rozwinąć temat że trzyma stronę resortowych drogi fellow user?

Popularne