Sprawdź nas też tutaj

Wideo

Szpaku z Bezczelem na Fame MMA? Yurkosky odpowiada na pytania

Kolejne Q&A z Yurkoskym.

Opublikowany

 

Yurkosky odpowiada na pytania słuchaczy: Szpaku vs Bezczel? Jaki ma stosunek do Dixon37? Czy wziąłby udział w „Lekko Nie Będzie”? Kiedy mecze z widzami? Czy Piątek będzie lepszy od Lewandowskiego?

 
11 komentarzy

11
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
tuptus inaczej pizda

kogo kurwa obchodzi zdanie tego frajerzyny?

Odb

Yurkosky z Szpaku odpowiada na MMA. Fame bezczelem na pytania?

Tu es pierdus

Problem jest taki że nikt ciebie nie weźmie do takiego programu bo jesteś jebanym łakiem. W dodatku łasym na darmowe płyty, który siedzi sobie w jakiejś szopie na drewno, nagrywa chujowe filmiki i gra w fifę. Mają kurwa prawie 40 lat.

Wydawca

siurkozky na randce z Paluchem? siurkozky dołączy oficjalnie do Biura Opierdalania Rodzynek?

El Romano

Yurkosky zesrałeś się w momencie robienia zdjęcia że taki ryj zrobiłeś?

Jang Ztuley

Co za żebrak. Oglądalność spada, więc musi desperacko dawać chujowe materiały z żałosnymi tytułami, by może ktoś się jeszcze nabrał na to durne pierdolenie o niczym.

Jajko Pokoju

TOBIE YURKOSKY TEZ PRZYDAŁOBY SIĘ MMA ŻEBYŚ DOSTAL TAKIEGO SOLIDNEGO LUJA W ŁEB ZASRANY EKSPERCIE LIZODUPIE I NIEROBIĘ JEDEN!

KIJ CI W OKO STARA KWOKO!

#BEZSZACUNKUDLAYURKOSKIEGO

TFUUUUUUU

GrubSon

Jebać rap, banda pozerów i nieudaczników, którzy nabierają dzieci na wymyślony image jakiegoś gangstera lub wielkiego ulicznika z zasadami.

Pozdro

Szpaku

Dementuję. Od tygodnia jesteśmy w alkoholowym cugu, a to, że bezcelowi włamali się na konta to tylko bajeczka dla gimbów. Już dawno się pogodziliśmy, a tu jakiś siurkovsky chce się wybić na naszym fejmie. Powiem Paluchowi, by już ci nie wysyłał żadnych paczek. Jesteś burakiem skoro nie masz tematu na materiał i musisz wykręcać jakieś afery dla klików, balasie.

­­­Prawo nagłówków Betteridge’a

Reguła, zgodnie z którą na każdy nagłówek prasowy kończący się znakiem zapytania można odpowiedzieć „nie”. Prawo to zostało nazwane tak od nazwiska Iana Betteridge’a, brytyjskiego dziennikarza piszącego o technice, aczkolwiek ogólna koncepcja prawa jest znacznie starsza. Zjawisko to jest też czasem zwane „prawem Davisa” lub „regułą publicystyczną”.

00:12 i 17

NEWS2000 zł dla największego fana Żabsona
Raper ogłosił konkurs.
Opublikowany 16 godzin temu Przez Sebastian Skajnowski
Żabson przy trzepaku w okularach

WIDEOSzpaku z Bezczelem na Fame MMA? Yurkosky odpowiada na pytania
Kolejne Q&A z Yurkoskym.
Opublikowany 3 godziny temu Przez Sebastian Skajnowski

12:35 7

Popularne