Sprawdź nas też tutaj

Opublikowany

 

Sztoss prezentuje niezwykle klimatyczny teledysk „Young King” zrealizowany przez GRZVideos. Za produkcję utworu odpowiada S4k. Utalentowany wokalista zapowiada tym samym nadchodzącą premierę swojego albumu „Sztoss”, który ukaże się już 12 kwietnia z ramienia Step Records.

„Sztoss” to długo wyczekiwany album wokalisty z Lublina. Na wydawnictwo złożyło się 11 melodyjnych, pełnych niepodrabialnego brzmienia utworów w klimacie nowoczesnego R&B i popu. „Sztoss” to podróż przez mroczne, depresyjne zakamarki umysłu autora, w których nie brakuje wzlotów i jeszcze mocniejszych upadków. Cloudowe nagrania inspirowane brzmieniem Toronto są kontynuacją tego, co fani mieli już okazję usłyszeć na krążku „81”. Na płycie pojawiają się gościnnie Young Igi, PlanBe oraz Cooks. Produkcje na potrzeby krążka stworzyli 2K, DrySkull, S4k, SHDOW i Johnny Beats.

Mocno limitowany nakład sprawia, że album dedykowany jest najwierniejszym fanom Sztossa, którzy podobnie jak on, najlepiej czują się podczas nocnych podróży z dobrą muzyką wybrzmiewającą w samochodowych głośnikach.

 
12 komentarzy

12
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
motorwiecLBN

czujesz sie jak krol w swoim miescie? to dlaczego latasz wydygany po kunickiego? haha

cydży

Ty wsioku z Polski d nawet nie umiesz napisać poprawnie nicku. A chuj ci w motór.

cydży to kurwa na smyczy

Długo mnie tu nie było i się cydża dziwko rozbestwiłaś. Znowu nie wziąłęś leków i jebie ci w dekiel co ? Wyzywasz lachociągu ludzi od wieśniaków a pamiętam jak miałeś atak i pierdoliłeś coś, że jesteś milionerem i mieszkasz za granicą. Wypierdalaj w podskokach do nauki bo matura zbliża się wielkimi krokami.

#cydżyToKurwaBezMatury

cydży

Wypierdalaj psie do wanny do starego. Nie podrywaj mnie i tak ci pęta nie ojebie ani dupy nie dam.

cydży to kurwa na smyczy

Zamknij ten ospermiony ryj i słuchaj. Przecież dawanie dupy to twoje jedyne źródło utrzymania niedojebie. Chyba nie muszę ci tłumaczyć, że jak nie opierdolisz pęta to na chleb nie będzie i zdechniesz pod płotem zakilona dziwko. Bier kondony i wydupiaj na nocną zmianę kurwo bo dostaniesz gołym chujem przez pysk !!!

ZGRYWUS

Chujj – Young Gay

Kasz Kasztan Kasztaniarz

Cwel Cweles Cwelkinson to jebany frajer. Razem z pedałem cwelizmatykiem oszukał Szada, przez wpływy i kasę bogatych starych te dwie kurwy chciały go zniszczyć. Jebać was kurwy.

Odb

Szting – „Youoss Kong”

Sztoss

Sztoss – I’m Gay

jebacz

Kompletnie zapomniałem o tym zjebie. Szkoda, że o sobie przypomniał.

cipcipek

O KURWA JAKIE DNO

Ozjasz

Prawdziwy sztos to jest Pih
Zartuje jebac pihszou hibhopowca

Popularne