Sprawdź nas też tutaj

News

Szwed SWD zaprasza na bezpłatne warsztaty producenckie

Rapowej części warsztatów pilotować będzie VNM.

Opublikowany

 

Rozwinięcie akcji Bitwa Warszawska 2.0 pod dopiskiem “Addendum” daje szansę na wykazanie się, naukę i szlifowanie umiejętności pod okiem najlepszych.

Warsztaty z produkcji muzycznej i pracy studyjnej poprowadzi Szwed SWD odpowiedzialny za nagrania śmietanki warszawskiego hip-hopu. Jego doświadczenie dotąd docenili członkowie takich ekip jak Hemp Gru, Molesta, ZIP Skład, Płomień 81 czy JWP, których regularnie można spotkać w jego studio. W trakcie warsztatów Szwed przekaże uczestnikom solidną dawkę wiedzy z zakresu produkcji muzycznej, pracy studyjnej oraz mixu i masteringu.

Przypominamy o zapisach na warsztaty, które trwają do 17 września: https://www.facebook.com/events/309872050293298/

Na bicie przygotowanym pod okiem Szweda powstanie kawałek, który w rapowej części warsztatów pilotować będzie VNM. Do utworu powstanie profesjonalny teledysk. Sprawdźcie co o Bitwa Warszawska 2.0: Addendum powiedział autor “DeNekstBest” i “E:DKT”.

 
6 komentarzy
6 komentarzy
Most Voted
Newest Oldest
Inline Feedbacks
View all comments
Horny Maciej
7 miesięcy temu

Panowie, byłem na spacerze z psem nad jeziorkiem i takiego stężenia zajebistych filmów 40+ dawno nie widziałem. Jak taką wyrwać, nawet na pojedyncze bzykanko? Bo uwielbiam porno z milfami. Mam 26 lat.

Odb
7 miesięcy temu
Reply to  Horny Maciej

Szwed SWD zaprasza na bezpłatne warsztaty korekty płci

EJ TY KOLO!
7 miesięcy temu
Reply to  Horny Maciej

EJ CHUJE DO SZCZANIA CZEKAM W CHUJ NA KOLEJNĄ PORCJĘ PRAWDZIWEGO RAPU OD SZWED SWD , WSZYSTKIE PŁYTY STOJĄ W ORGINALE NA PÓŁECZCE.

Margo
7 miesięcy temu

Kurwa jakby dopłacali to bym w tej pedaliadzie nie chciał uczesniczyć

byle nie p0lka
7 miesięcy temu

Mam dziewczynę z Wietnamu – miła, kulturalna, nie ubiera się wulgarnie, nie nosi tych obleśnych paznokci hybrydowych jak polki, świetnie gotuje. Nie wstydziłem się przedstawić ją rodzicom, w przeciwieństwie do jakiejś polki karyny – tfu.
Roszczeniowe kurwy, jeśli im coś trzeba to wielkie aj waj a nigdy same nie wyjdą z inicjatywą w stosunku do drugiego człowieka. Łby zajebane przez internet.

BEZBEK
7 miesięcy temu
Reply to  byle nie p0lka

Nie masz dziewxzyny z Wietnamu, wogle nie masz dziewczyny. Przestań pierdolić ten same farmazony, bo jesteś w chuj nudny szczawiu.

Popularne