Sprawdź nas też tutaj

News

Szwedzki prawnik A$AP Rocky’ego postrzelony w głowę

Rapera czekają kolejne problemy?

Opublikowany

 

asap rocky i jego prawnik

A$AP Rocky od kilku tygodni jest już na wolności. W końcu udało mu się wykaraskać z problemów prawnych w Szwecji. Przypomnijmy, że raper spędził miesiąc w więzieniu za napaść na innego mężczyznę. Szwedzki sąd skazał go na dwa lata więzienia w zawieszeniu oraz wypłatę 12 500 koron odszkodowania poszkodowanemu 19-latkowi, którego pobił w centrum Sztokholmu. Tymczasem media donoszą, że prawnik, który reprezentował rapera brał udział w strzelaninie.

Dwukrotnie postrzelony

Szwedzki prawnik Henrik Olssen Lilja, który jako pierwszy reprezentował A$AP Rocky’ego w sprawie napaści został poważnie ranny w strzelaninie w Sztokholmie. Magazyn Forbes poinformował, że prawnik został dwukrotnie postrzelony w klatkę piersiową i głowę. Ze wstępnych informacji wynika, że udało mu się samemu zadzwonić na policję, która aresztowała już kilku podejrzanych w tej sprawie.

Świadkowie zdarzenia twierdzą, że widzieli napastnika, który zaatakował prawnika rzucając nim najpierw o ziemię. Incydent miał miejsce tuż przed kompleksem apartamentów, w którym prawdopodobnie mieszkał Lilja.

Czy A$AP Rocky ma z tym coś wspólnego?

Obecny stan poszkodowanego nie jest znany. Henrik Olssen Lilja był pierwszym adwokatem Rocky’ego w Sztokholmie. Tuż przed procesem został on zastąpiony innym zespołem prawnym. Media donoszą, że Lilja reprezentował wcześniej m.in. Qiao Jianjun, chińskiego biznesmena oskarżonego o defraudację milionów. Motywy napastnika nie są znane i nie wiadomo czy ma to jakikolwiek związek z amerykańskim raperem.

 
12 komentarzy

12
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
skarpetkazdrowanieuciskowa

SENTINO WRACA DO FORMY… TERAZ JEST W ESKIMOSKIM KARTELU,PIERDOLI POLSKE,CHCE SZACUN NA BIEGUNIE POLNOCNYM…

Odb

Szwedzki prawnik postrzelil Asao Rockyego w dupe.

MOSIEK KACZYŃSKI

NORMALNY DZIEŃ W SZWECJI. PO CO O TYM PISAĆ…

SYN TEDEGO

SWEDEN YES!
SO TOLERANT!

wkurwiony huj

Pamiętam go z ‚explosion’.
Mieli z kalwim jeden prysznic na współę, kurtki z futerkiem, wiatrak z biedronki i dwie paskudne kurwy w teledysku.
Na vivie lecieli co pół godziny, na zmianę z tokio hotel. A ja tylko czekałem na pussycat dolls, żeby sobie zjebać kindybała.

ProfesoorNauk

Aż się zalogowałem na moich wszystkich czterech kontach żeby to zaplusować haha. To jest hit! Pasuje do wszystkiego. (Te konta to ProfesorNauk, Rzecznik prasowy, Ciasny odbytek, wkurwiony huj)

SYN TEDEGO

Przestań wszędzie wklejać mój komentarz. Doceniam, że ci się podoba, ale on pasował tylko pod newsem o remiku.

ProfesoorNauk

Ni chuja!

Ruspect

A co ten prawnik ma wspólnego z rapem??????

luczjano zwykły pet

Tak się kończą wszelkie powiązania z czarnuchami

ff1

jebac brudne czarne małpy. brak melaniny to dar

Xasx232x

Popularne