Sprawdź nas też tutaj

teledysk

Szymi Szyms gościem Filipka

Posłuchajcie „Jestem w tym”.

Opublikowany

 

Na kanale QueQuality pojawił się kolejny singiel z albumu „Bipolar” Filipka & PSR-a. Tym razem otrzymaliśmy teledysk do numeru „Jestem w tym”, w którym gościnnie pojawia się Szymi Szyms.

„Bipolar” to bez wątpienia najbardziej dopracowana pozycja w katalogu Filipka. Album przesiąknięty jest emocjami i gorzkimi refleksjami na temat branży oraz otaczającego świata. Więcej szczegółów oraz tracklistę opublikujemy wkrótce.

 
10 komentarzy

10
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
ProofesorNauk

Pamiętam jak w przedszkolu wszyscy razem chodziliśmy przez pierwsze dwa tygodnie i wyciągaliśmy siury nad jednym z kibelków a następnie po kilku na raz lało do sedesu. W tamtym momencie odpalił mi się ukryty automatyzm albo inny antyrowerzyzm i do końca przedszkola, za każdym razem jak mnie ta jędza jadzia ciągnęła ze wszystkimi, to mówiłem, że mi się nie chce i chodziłem sam.
Olso jak mialem 8 lat, to mielismy jedna przebieralnie, tzn. femki i boje w jednym pomieszczeniu, bo ehhe jeszcze dzieci (z czego wynikło kilka patologii bo miałem typa, który molestował koleżankę, ale tej się chyba podobało, bo jak ten imitował ruchy z pornoli widzianych na jakimś starym samsungu, to ona tylko się pod nim szamotała i śmiała, nie ogarniam), to podobała mi się taka jedna blond dziewczyna, ale w szatni zauważyłem, że na plecach ma coś w rodzaju ultra siniaka, albo innego przebarwienia i się jej brzydziłem podświadomie.
Aktualizacja anna dominik 2020, ona się właśnie zaręczyła z jakimś sebastianem wpierdolem kilka lat starszym, a ja siedze na glamrapie piszac w nadzieji na jakąkolwiek atencję.

JEMIOŁ

Ja piedole stary stulejarzu, ale urzekająca i przykra to historia. Mimo to chuj z tobą grzbiecie

Skuuuza

Szymi Szyms gościem w wannie Filipka
Posłuchajcie „Jestem w twoim odbycie”.

Igor

Co to za hejt na Filipka? Czm Ficipek? Czm Szympans. Weście już nudne to.

Odb

Szympans gościem ficipka

Igor

Filipek feat. Tymek!!! Fifi nagraj coś z Tymoteuszem. Plz.
A Szymi Szyms to kocur. Props Filip QQ

young kuli multi

NIESTETY GUWNO OBESRANE

Charles Longdick

Filip kiedy otwarcie przyznacie, że jesteście parą z Deysem?

Lena

Cześć! Nazywam się Lena, mam 23 lat. Chcę znaleźć mężczyznę do intymnych spotkań i komunikacji. Z przyjemnością odpowiem wszystkim, napisz do mnie na stronie randkowej, oto moja strona – http://loveto.one/lena97

abcdefghijk

dobre w ryj !

Popularne