Sprawdź nas też tutaj

teledysk

Szymi Szyms i ZetHa pokazują „Brzydkie”

Zawodnik QueQuality promuje drugi solowy album.

Opublikowany

 

szymi szyms zetha

Na oficjalnym kanale QueQuality ukazał się nowy teledysk Szymiego Szymsa. „Brzydkie” to tytułowy singiel zapowiadający drugi solowy album artysty. Premierę teledysku poprzedziła publikacja tajemniczej strony internetowej brzydkie.com.

Na www znajdowała się układanka, której rozwiązanie prowadziło do wskazówki, jaką był licznik. Strona, w zmienionej obecnie formie, jest nadal aktywna. Teledysk do tytułowego singla z gościnnym udziałem ZetHa dostępny jest na oficjalnym kanale QueQuality.

Premiera drugiego solowego albumu Szymiego Szymsa planowana jest na przełom 2021/ 2022 roku. Więcej szczegółów poznamy wkrótce.



Szymi Szyms „Brzydkie” – preorder

Wraz z premierą teledysku w oficjalnym sklepie QueQuality wystartował limitowany preorder albumu „Brzydkie” dostępny w kilku wariantach. Jednym z nich jest ograniczony zaledwie do 100 egzemplarzy PREMIUM BOX wzbogacony o figurkę, bonusowy materiał muzyczny, nową wersję plakatu oraz dodatkowe vlepki.

Szymi Szyms zadebiutował w czerwcu 2020 roku albumem „Tokio Hotel” wydanym nakładem QueQuality. Na płycie raper w ekshibicjonistyczny sposów opowiadał o swoim życiu: marzeniach, upadkach i relacjach. „Brzydkie” daje nam przedsmak, czego możemy spodziewać się po jego drugiej płycie – przekaz znów jest bardzo bezpośredni i nie ma tu miejsca na owijanie w bawełnę.

 


3 komentarze
3 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
PejaTVN
1 rok temu

Quequality i dalej nie czytam.

fakty
1 rok temu

Szymi Zwis i CiPA pokazują „Fiuty”

Popularne