Sprawdź nas też tutaj

News

Szymi Szyms: „Zróbcie hałas dla Peji”

Poznański raper gościem na płycie „Brzydkie”.

Opublikowany

 

peja szymi szyms

Peja to kolejny gość, który pojawi się na nowym mixtapie Szymiego Szymska „Brzydkie”. Wydawnictwo ukaże się nakładem wytwórni QueQuality już 4 lutego.

–Pewnie kojarzycie historyjki z małolatami, którzy podawali piłkę wielkim piłkarzom podczas meczów swojej ulubionej drużyny, a po latach wychodzą razem na bojo. Dziś mogę powiedzieć, że czuję się trochę bohaterem takiej historyjki. Nie wiem czy gramy w jednej lidze, bo brakuje mi jeszcze wielu dokonań i masy doświadczenia, ale wyszliśmy pograć razem. Mama we łzach, braciak dumny. To oni zaszczepili we mnie rap, m.in pierwszymi numerami Peja Slums Attack, które przegrywaliśmy na kasety. Spełniliśmy moje marzenie z dzieciaka. Zróbcie hałas dla Peja Slums Attack! Zrobiliśmy razem mocny numer na bicie HUT’a i Litt Willson’a – napisał Szymi Szyms na swoim oficjalnym kanale na Facebooku.

Szymi Szyms zadebiutował w czerwcu 2020 roku albumem „Tokio Hotel” wydanym nakładem QueQuality. Na płycie raper w ekshibicjonistyczny sposów opowiadał o swoim życiu: marzeniach, upadkach i relacjach. Mixtape „Brzydkie” to natomiast luźne refleksje i przemyślenia artysty. Wydawnictwo zapowiadają tytułowy singiel z gościnnym udziałem ZetHa, „Kiedyś poznałem” i „Asakura”, w którym pojawia się Opał.

MŁODY SZYMSIOR to luźny singiel będący preorderowym bonusem do BRZYDKIE. Numer to swoista wizytówka całego materiału, będąca brzmieniową przejażdżką po aktualnych zajawkach Szymiego. Nawiązując do słow samego artysty – „Po wyczerpującym 2020 naszła mnie ochota na rapowanie. Po prostu.” Za muzykę odpowiedzialny jest FVCKOFF z JAN.MP3, a klip to dzieło @kacperbartecki.

Premiera BRZYDKIE zaplanowana jest na 4 lutego 2022 roku.

Szymi Szyms „Brzydkie” – tracklista

 1. BRZYDKIE feat. ZetHa (prod. Cheez)
 2. NOWY ŚWIAT TO MÓJ NOWY PROBLEM (prod. GUNDA)
 3. KIEDYŚ POZNAŁEM (prod. FVCKOFF)
 4. ASAKURA feat. Opał (prod. FVCKOFF)
 5. WARZONE (prod. FVCKOFF)
 6. WUNDERWAFFE feat. FENO (prod. FVCKOFF)
 7. BULLERBYN feat. MISZEL, BUFFEL (prod. Gunda)
 8. ZMIANY (prod. FVCKOFF)
 9. WEŹ NIE ŻARTUJ feat. PEJA (prod. HUT x Litt Willson)
 10. NIE MAM (prod. FVCKOFF)
 11. BIAŁY ROOM (prod. Cheez)
 12. BAIZEL (prod. FVCKOFF)

11 komentarzy
11 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
Król
3 miesięcy temu

Bez prawka, bez szkoły, bez wzwodu, bez pieniędzy. Peja jakie życie takie rap, hehehe farmazon szuka kolegów.

BITY FRAJER I MAMEJA
3 miesięcy temu

Hałas dla TW wychechłańca? No chyba cię pojebało!!! Jedynie to można go wybuczeć.

Damian Paw
3 miesięcy temu

Wybuczałem to ja twoją starą

Ppppppppppppproooooofesssooor Trrrrrrrrrrraaapppuu
3 miesięcy temu

Często pisze się tu że Szare myszki konserwatywki, które latają do kościoła są ciche itp to ideał na żonę. Owszem problem w tym że one nie chcą przegrywa tylko Chada spotykałem się z taką różowa Po 3 spotkaniach dostałem kosza że nie Pasujemy do siebie itp ( pewnie dlatego ze pracuje jako lewoskrzydłowy na śmieciarce nie pomogło Simpowanie ani kwiaty) wiec nawet takie ulegają Hipergamii nie ważne czy Julka czy Szara Myszka jeśli nie jesteście Chadem to i taka was zleje.

Koleś Git
3 miesięcy temu

Znajdź fajnego gościa i bierz w dupe tyle ci zostało

Ciocia Lodzia
3 miesięcy temu

Hipergamia to niestety męska przypadłość, wy po prostu zawyżacie własną wartość a zaniżanie wartość poznawanych/oglądanych kobiet

Popularne