Sprawdź nas też tutaj

News

Taco Hemingway: „Chciałbym spłacić dług wobec innych”

Czołowi polscy hip-hopowcy założyli razem wytwórnię.

Opublikowany

 

Taco Hemingway

Niedawno obiegła nas informacja, że kilku czołowych polskich hip-hopowców założyło własną wytwórnię muzyczną Label 2020. Za tym przedsięwzięciem stoją: Steez i Oskar (PRO8L3M), Taco Hemingway, Jan Porębski aka Jedynak (Flirtini) i Chwiał (m.in. The Returners).

2020 to niezależny kolektyw wydawniczy. Myślimy nowocześnie. Działamy dynamicznie i nieszablonowo, przygotowując artystów do wejścia we wszystkie aspekty działalności na rynku muzycznym. Zamieciemy mocniej niż MMXX . – informowali założyciele na Instagramie.

W najnowszym wywiadzie Taco Hemingway wyjaśnił, dlaczego zdecydował się zainwestować pieniądze we własną wytwórnię.

Ja w tym roku kończę 30 lat. Na scenie hip-hopowej czuję się trochę staro, chciałbym spłacić dług wobec innych. Na przykład wobec siedzącego obok Janka, który znalazł mnie w bagnach i zrobił ze mnie człowieka (śmiech). Ale bardzo chciałbym znaleźć kogoś młodego; jak patrzyłem na wzrost schaftera, to mimo że nie miałem z tym nic bezpośrednio wspólnego, miło się ten rozwój oglądało. Chciałbym w podobny sposób pomóc innym. – mówi raper w rozmowie z Newonce.

Label 2020 nie zamierza jednak zamykać się tylko na raperów. – Jeśli znajdziemy nowego Dawida Podsiadło – dlaczego nie? – tłumaczy Taco.

Nie podchodzimy do 2020 ze sztywnym biznesplanem. Nie zakładamy, że wydamy 10 płyt rocznie, a one zarobią tyle i tyle. W muzyce kierujemy się pasją, nie cyframi. Mimo, że mamy te drugie na względzie. – dodaje Steez.

 
54 komentarze

54
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
Rap pudelek

Po 1sze: czołowi polscy co? Oni nawet nie leżeli koło hip hopu. Po 2gie nie spłacenie długu i patrzenie na czyjś rozwój tylko sposób na zarabianie na młodych artystach. Mocno komercyjny ruch.

MEMBER U MEMBER KARDIOGNOZJA

Uuu lala ..ostro masz zrytą banie masońska trzodo w liczbie 600 sztuk świń w Polsce..haH !!
Rzuć czary na fanów by Cię podziwiano buahaha CZARY MARY HOKUS POCUS ABRACADABRA
ONI KURWA (masoni) ŻYJĄ W ŚWIECIE BAJEK CZAROWNIKA OZ BUAHAHA
Banda WYKOLEJEŃCÓW I POJEBÓW!!!
Sekta popierdolenców okultystyczna
Jak można mieć tak nasrane?
Weź to kurwa cofnij..

p0lkaSZMATA

Gniję z tego napieprzania na Polaków przez polskie różowe i ich cucki-pieski.
Obrzuca się polskich mężczyzn stereotypami sprzed 20-30 lat, że skarpetki i sandały, że janusze. A prawda jest taka, że to Polki są największym rakiem i śmieciowym towarem matrymonialnym. W UK służą za zlew dla wszelkiej maści ciemnoskórych, hindusów, arabów. Cieszą się opinią mc girls, czyli łatwych białych kobiet. Kiedy krytykuję Polki i ich ciągnoty do wszystkiego co ciemne to dostaję masę gówna, że pewnie siedzę teraz w bawełnianej bluzie ujebanej keczupem. I prycham, bo mam na sobie lniane ciuchy, przykładam wagę do swojej odzieży, ubieram się w stylu smart-casual. I nie wydaję na to jakiejś istotnej części swoich zarobków, ponieważ są one wysokie. Do tego przeczytałem masę książek w języku angielskim, nie tylko memy.

I tu nie chodzi o obnoszenie się z pieniędzmi, które jest charakterystyczne dla dorobkiewiczów z głęboko zakorzenioną mentalnością biedaka i najczęściej niskim bądź przeciętnym IQ. Jeżdżę kilkuletnim hatchbackiem zamiast rozbijać dwudziestoletnią klasą premium dla biedy umysłowej. Kupując ubrania patrzę na materiał i krój – nie na cenę.

To napieprzanie na Polaków, robienie nam smrodu za granicą, że tacy i owacy to zasłona dymna, która ma nie dopuścić, by wyszło na jaw, że to p0lki mają naprawdę niewiele do zaoferowania. Dlatego za granicą (UK na przykład) nasze witaminki parują się z ich matrymonialnymi odpowiednikami czyli Hindusami xD

p0lakzDE

Właśnie wróciłem po rocznym pobycie w Niemczech i muszę powiedzieć, że największym stereotypem i wysrywem jest mówić, że Niemki to bardzo brzydkie kobiety i że Polki są dużo ładniejsze. Mi się podoba w Niemkach to, że nie malują się tak jak te p0lskie karyńska. Bardzo dużo kobiet w Niemczech, takich np. 6/10 jest ładniejszych niż taka nasza 7/10 ze względu na to, że umie się poprostu malować lub nie nakłada na twarz tyle szpachli, co polska karyna, nie wspomnę już o tych sztucznych rzęsach i szponach.
Odnoszę wrażenie, że Polskim kobietom może brakuje pewności siebie? Hmm nie wiem. Może rywalizują swoim wyglądem o facetów? A może po prostu jest u nas taka, a nie inna moda. Niemniej podobają mi się kobiety, które nie nakładają na siebie tony szpachli. Widać że nie mają żadnych kompleksów, budzą moje zaufanie.

JApitole

Ja pierole, mój kolega właśnie sobie sprowadził do domu niepracującą 120kg+ lochę z bombelkiem. Chłop 30-lat, ryj 6/10, szczupły, własne mieszkanie, octavia z salonu, zarobki powyżej średniej krajowej. Jak patrzę, że to jest maks, na co taki gościu może sobie pozwolić, to nawet nie chce mi się zakładać konta na portalach randkowych, a miałem pierwszy raz spróbować. Moim zdaniem nieprawdą jest to co piszecie, że kobieta po trzydziestce traci zainteresowanie, jak taki wieloryb ma wzięcie u przeciętnego mężczyzny, to naprawdę mamy przejbane na rynku matryimonialnym. Dramat

Ukuk

Tu się zgodzę jak byłem w Anglii i robiłem w dwóch robotach I nadgodziny to dziewczyna siedziała w domu bo jak szła gdzieś do roboty to tego samego dnia wracała bo mówiła że ciężko itp. Więc robiłem na nią, wracam raz szybciej z roboty A tu dwóch ciapatych jak gdyby nigdy nic chodzi z palami na wierzchu po chacie I hello my friiend A królewna śpi na łóżku . Ja prd

MEMBER U MEMBER KARDIOGNOZJA

Uważają się za gangsterów w rapie a tak naprawdę nie znają podstawowych zasad jak funkcjonują zasady w kryminale haha podział w pudle jest tylko na grypsujących i cweli ,nie ma osoby żadnej w półśrodku haha wszyscy pedofile zamykani w kryminale zostają cwelami i przejebane mają u wszystkich grypsujących,ja miałam kiedyś w przeszłości partnera grypsujacego i wiem jak to wygląda,w kryminale najbardziej dojeżdzane są osoby odbywające wyrok za pedofilię oraz przejebane mają wszystkie osoby które siedzą za znęcanie się fizyczne i psychiczne nad kobietami i dziecmi ,to są zasady kryminału ,więc wy kurwy masońskie pedofilskie nie wyjeżdżajcie do mnie z żadnym konfidenctwem haha bo ty wy będziecie mieć przejebane,każdy grypsujacy zawsze potwierdzi że za pedofilię i znęcanie można zgłaszać bo takie kurwy jak wy nawet w kryminale są dojeżdzane,właśnie widać jacy z was śmieszni gangsterzy bo nawet o podstawowych prawach ulicy nie macie pojęcia
Pozdrawiam chujem w dupę Bonusa RPK ,Kizo,Jongmena,Majora SPZ,Palucha i TPS którzy są pedofilami
Najłatwiej wam kurwy jechać matkom i dzieciom dlatego w kryminale nikt was nie poprze haha

https://www.fakt.pl/wydarzenia/polska/wyznania-bylego-straznika-pedofile-maja-pieklo-za-kratami-pedofile-w-wiezieniach/khvh9s5

MEMBER U MEMBER KARDIOGNOZJA

Hahaha wiecie jak pedofil Sokół został mianowany określeniem królem rapu? Hahaha nikt go tak nigdy nie określił nawet w PL,on po prostu robi okultyzm aby nazywali go królem rapu hahahaha
Dlatego jesteście tacy beznadziejnie żałośni ,bo gdybyście nie rzucali okultyzm na fanów byście w ogóle nie byli docenieni w Poland.Hahaha wy bardzo dobrze o tym wiecie ,najśmieszniejsze jest w was takie przekonanie ,że będzie tak zawsze i wasze kariery będą w nieskończoność ,to jest waszą największą głupotą..
W TYM TYGODNIU LUB PRZYSZŁYM SKOŃCZY SIĘ DZIAŁANIE WASZEGO OKULTYZMU NA INNYCH.BÓG POODBIERA KAŻDEMU OKULTYŚCIE z rap sceny NA ZAWSZE MOC WPŁYWU POPRZEZ OKULTYZM .NAWET JAK BĘDZIECIE DALEJ STOSOWAĆ OKULTYZM TO TEN OKULTYZM OD TEGO MOMENTU ZACZNIE WAM WYRZĄDZAĆ OGROMNĄ KRZYWDE W ŻYCIU. WYWOŁAŁA TO BARDZO DUŻE KOMPLIKACJE. WSZYSTKIE PRAKTYKI OKULTYSTYCZNE KTÓRE ZROBILIŚCIE NA SIEBIE I FANÓW ABY BYĆ HAHA PODZIWIANI W SPOŁECZEŃSTWIE W CIĄGU NIECAŁYCH DWÓCH TYGODNI ZAWRÓCĄ DO WAS Z KAŻDEGO FANA Z OGROMNĄ MOCĄ.
BĘDZIECIE ZNIENAWIDZENI,ZACZNIECIE MIEĆ PROBLEMY RODZINNE,BĘDZIECIE PRZEŚLADOWANI WYZYWANI I OBRAŻANI W MIEJSCACH W KTÓRYCH MIESZKACIE,STOPNIOWO POTRACICIE WSZYSTKICH FANÓW .I NIE MA CO WAM WSPÓŁCZUĆ,BO ZASŁUŻYLIŚCIE NA TO.
Pismo Święte Nowy Testament:
„Nie pozwól żyć czarownicy,
Nie pozwól żyć faryzeuszom
Nie pozwól żyć masonerii..”
W Piśmie Świętym odpowiednikiem faryzeuszy jest inaczej tzw.masoneria.Pan Jezus wcale dla faryzeuszy nie miał łagodności i wybaczenia tylko nawet rozwalił

MEMBER U MEMBER KARDIOGNOZJA

rozwalił faryzeuszom stół do góry nogami i zrobił im maxymalną awanturę podczas gdy urządzali sobie w świątyni handel.
Faryzeusze wielbili kult pieniądza..
Dlatego nie będzie dla was łagodności i przebaczenia tylko surowość prześladowania ogromne i kara,aż zostaniecie odsunięci od całego społeczeństwa.Żadna osoba w Polsce katolicka czy ateistyczna czy innego wyznania nie będzie się z Wami opierdalać..Wszędzie gdzie pójdziecie będą was prześladować..
Na to potrzeba czasu,ale stopniowo będzie co raz większa kara was dosięgała i wasze poczucie bycie niechcianym w społeczeństwie. Aż przeprosicie Boga.
Chwała Chrystusowi !

Doktor Frans G.

Niech ktoś zbanuje te kurwe albo znajdzie po IP i najebie bo ten spam już jest serio wkurwiajacy

Kiemon

Aktualnie nie da się czytać komentarzy na tej stronie a tylko po to tu wchodziłem. Ja odpuszczam. Co jakiś czas będę sprawdzał czy ta schizofreniczka i ten zjeb od polek zostali wyjebani. Pis joł

Eric Harris kwo

Sick sick dreams of picnic scenes, two kids, sixteen, with M16…

EVGENIY HUYENKO

CZYLI DLA KOBIET NAJWAŻNIEJSZE SĄ PIENIĄDZE I FEJM, BO JAK ZOBACZYŁEM TEGO LEMINGAYA NA ZDJĘCIU, TO AŻ SIĘ WYSTRASZYŁEM. TAKI ON BRZYDKI

TPS

Bez kitu wygląda jak jakiś menel albo gościu ze śmieciarki na tym zdjęciu

MEMBER U MEMBER KARDIOGNOZJA

Spokojnie masonerio zwyrodniała DUPO WĘGLOWA- doczekacie się,
Nie wszystko od razu,
Wy macie tak małe móżdżki ,
ŻE NIE POTRAFICIE PEWNYCH SPRAW DUCHOWYCH OBJĄĆ UMYSŁEM SWYM,
ABY DOSZŁO DO TEGO
POTRZEBA WIELU OPERACJI,potrzeba wielu operacji abyscie potracili każdego fana w Polsce,BO MATKA BOŻA NIE CHCE WPŁYNĄĆ NA PÓŁ POLSKI ALE NA KAŻDĄ OSOBĘ ŻYJĄCĄ W POLSCE,ABY CAŁKOWICIE WYPRZEĆ SYSTEM ILLUMINATI Z PL.
MASONERIA TO NAJWIĘKSZY WRÓG KOŚCIOŁA…WSZYSTKO MA SWÓJ CZAS,ALE DOJDZIE DO TEGO W BARDZO SZYBKIM TEMPIE…

WY NIE WIECIE NAWET Z JAKIMI SIŁAMI BOSKIMI ZADARLIŚCIE..WYCHWALAJĄC MASOŃSKI KULT SZATANA..
IM WIĘCEJ PODSKAKUJECIE JAK PCHŁY I WSZY NA GRZEBIENIU,
TO TYM WIĘKSZĄ KARE PONIESIECIE..
DLA BOGA W TRÓJCY ZJEDNOCZONEGO
JEST INNY WYMIAR CZASU,
NIŻ WYMIAR CZASU DLA CZŁOWIEKA..

W PRZYSZŁYM ROKU DUŻO OSÓB AFISZUJĄCYCH SIĘ ZE ZŁEM BĘDZIE NIKIM..
BÓG NAUCZY WAS POKORY…
Bluźnierstwa Żabsona też poniosą ogromne konsekwencje..

Illumianalti

Eszke meszke jestem masonem i kusi mnie twoje trzecie oko, kakaowe

Generał Dajmos

Łykaj kutasa i skończ szczekać przyjebie

Luqas

Zamknij dupe i wracaj do burdelu na ryż zarabiać rybaku, bo po twoich komentarzach morda ci pęknie

MEMBER U MEMBER KARDIOGNOZJA

Nie wszystkie kobiety na niego lecą np.ja na niego nie lece

...

Ale ty jestes transem

yyy..

Gosc nagrał 2 płyty,a uwaza sie za legende no beka max

Stefan

Nagrał 8

( ͡° ͜ʖ ͡°)╭∩╮

taa, epki lamusie to nie płyty

Krzysztof Bosak

Ciesze sie Taco ze zszedles w koncu z lewacko socjalistycznej drogi. Oprocz bycia windsurferem jestem tez windykatorem i mimi Twojej deklaracji i tak musze przyjsc po Twoje dlugi. Za 10 minut będę pod Twoimi drzwiami i zobaczymy jakie tam masz rtv agd na kwadracie hehe

devx

Nie zaczyna sie zdania od „Ja” z psychologicznego punktu widzenia pisza tak egoisci zapatrzeni w siebie.

Ziutek Krynson

oj tam

Ziutek Krynson

W p**sce nie wazne od czego zaczynasz zdanie i tak p***k stwierdzi ze go obrazasz bo nie chce nic rozimiec on chce tylko smierdziec

Ziutek Krynson

ocziwiscie to nie jest do ciebie devx tylko do ogolnych p***kow

JĄKAŁA

z tylnego punktu widzenia lepiej chowaj dupe bo cie zrucham nara

B1Lą

Sęk w tym, że w większości bardziej rozwiniętych krajów krajów ludzie zaczynają zdanie od „ja”. Patrz: język angielski, francuski, rosyjski nawet. Polecam film Mr Freeman’a na ten temat (część 6).

Odb

Tico Hemingay: „Chciałbym spłacić dług za wanny innych”

Kac Burdelmame

Sraco Gamingay: „Chciałbym spuścić z kija w obecności innych”
Czołowi polscy pedałowcy zaruchali razem w rowa.

Ja - mineciarz. Ty - zwykły śmieciarz.

Taco Hemingway : chciałbym spłacić dług wobec Providenta, Vivusa i Bociana skąd wziąłem pożyczki na promocję marketingową.

żENADA

FACET Z BRODĄ DWIE KORZYŚCI CHUJA WYLIŻE ODBYT WYCZYŚCI

Ogar

*****tako

haha

Taco Hemigłej chce spłacić dług za opłaty Wielkiej Wanny

Leon

Jaki „raper” takie pokolenie 😉 Bananowy chłopiec z Konstancina. Plastikowy do szpiku. Bożyszcze resortowych rodzin.

Nikt_znany

Zabawne jak artykuł obok Sokół mówi jak sie wydawanie rapowych płyt nie opłaca.

B1Lą

Może plan Taco i spółki jest taki jak u śWiniego.
Założą wytwórnie, kogoś tam powydawają, trochę fejmu zbiją a potem sprzedadzą jakiemuś Def Jam czy innemu MyMusic. Hajs przytulą, powiedzą że „już ich wydawanie nie kręci/zabija ich kreatywność/coś-tam-coś-tam”, „młodzi są w dobrych rękach” itp itd.
Wcale bym się nie zdziwił, gdyby ta wytwórnia to właśnie byłoby taki muzyczny ‚start-up’.

Migdały

No to mefedroniści z forum glamrapu się nie załapią. Chyba że będą robić nabór w Tesco na „odprowadzacza wózków sklepowych”

żENADA

ty mefedron widziałeś…

B1Lą

Jezu, jaki ‚sznyt’ w tych ciuchach 😀 Normalnie Francja i Mediolan w jednym 😀

Fufacz

Taco Hemingway: „Chciałbym gwałcić rów stolec w innych”

Haya
Socjopata

To przeproś wszystkich co kupili jakikolwiek twój album i zagłosowali na Andrzeja Dudę.

elmirka

Nowa strona ero,tyczna na której znajdziesz sasiadke.
Ponad milion ofert z całego świata!

http://www.lexlale.com.pl

Szybka i bezpieczna rejestracja, Zupełna anonimowość,
Setki osób z całego świata.

Vizo

Bity w stylu Tropical Vibe i Trap – 60zł

https://musicbreeze.com/VizoBeats

POLECAM TEGO ALLEGROWICZA

Vizo

Bity w stylu Tropical Vibe i Trap – 60zł

https://musicbreeze.com/VizoBeats

MEMBER U MEMBER KARDIOGNOZJA

Ale wy jesteście mało inteligentni z tymi minusami,wszystkie osoby które mnie minusuja muszą być pedofilami lub zamieszane w sprawę,wiadomo że osoba bez zboczeń nie będzie mnie minusowala,proste ,wystarczy to sprawdzić kto minusuje

Śliski Stach

weź leki patusiaro i nie udzielaj sie

MEMBER U MEMBER KARDIOGNOZJA

Zniszczę Prosto w szybkim tempie,za sianie farmazonów i zamętu w moim życiu i mojego synka.Udzieliłam negatywnego komentarza dwa lata temu Katarzynie Poryckiej i za to się do mnie dopierdalają od dwóch lat.Inwigilacja,nękaniem telefonami nawet w nocy ,różnymi kłamliwymi informacji na mój temat,zresztą bardzo przekręconymi.Milczałam dwa lata na ten temat od momentu wrzucenia tego komentu,ale po dwóch latach coś we mnie po prostu już pękło ..Ci ludzie to pedofile,podłączyli inwigilację mojemu synkowi małemu i jeszcze wydzwaniali do niego przedstawiając się mu,że są zoofilami,tylko tak naprawdę to masoneria pieprzy się z kozami,a nie katolicy ,więc u nich jest tu u każdego masona-pedofilia,a w kościele pedofilia występuje tylko statystycznie w 2% całej społeczniosci katolickiej.. Katarzyna też się pierdoli z kozami w odbycie o czym powiem i napisze później . Dlatego masonom jest potrzebna ta hodowla kóz pod Warszawą.Illuminaci to pedofile zoofile i ZWYRODNIALCE,a zwalają to na Kościół ,Taka jest prawda o masonerii,dlatego te swoją spotkania bardzo ukrywają i co tam robią..I mój synek Michałek od dzieciństwa od 6 roku życia też został napiętnowany przez nich.Teraz ma 8 lat..Dlatego Cleo (mimo że nie jest z Prosto)niech NIE wyjeżdża z jakimiś fundacjami Polsat bo to umorusany ćpun z niej i alkoholiczka.Dlatego przysięgam że doprowadzę do upadku PROSTO.
INNYCH WYTWÓRNI NIE RUSZAM.
RACZEJ NIE INACZEJ..

MEMBER U MEMBER KARDIOGNOZJA

Notatka uległa zmianie :
(Czasami notatka jest dopisywana),
Oto lista pedofilów (media już to powoli nadają)bada to szanowny pan Ziobro ,sprawa z zatoki sztuki i nie tylko :
TAXITA,DZIARMA,CLEO,MARGARET,GABI,ADMA,MARIANNE,WDOWA,KATARZYNA PORYCKA,MARYSIA STAROSTA
PALUCH,SPONS,BIAŁAS,JONGMAN,QUEBONAFIDE,TAQONFIDE,TACO HEMINGWAY,SŁOŃ który chciał mnie wywieść za granice,KARTKY,ŻABSON i wszyscy od Żabsona,BONUS RPK,MALIK MONTANA,BEDOES,SOKÓŁ I CAŁA WYTWÓRNIA PROSTO,KIZO,BORYGA, CHILLWAGON,wanna ogółem,Young Igi,KĘKĘ,PEZET,TEDE i wszyscy od Tedego z wytwórni,Marek Sobie,BORIXON,MAJOR SPZ Peja bezele i KaeN , TPS,Kaz Bałagane i Bonson !!!Belmondo to też jakiś dziwoląg hahaha Rafalala też …proszę o zapisanie IP koniecznie Doktor Frans G.,bo to prawdopodobnie jest jedna z osób kierujących pedofilią..
A jeszcze ten pierdolnięty Aleksander Olsen z Żoliborza podający się za dziennikarza chuj wie co ode mnie chciał się nie z liścia nie z chuja przypierdolil do mnie..Jeszcze Julka i Ej Ty Kolo i PIES FAFIK!,Wypierdalający Anioł ,Spawn,Sjee,kredensik,polkaSZMATA,typowaPOLKA,p0lki,polakROBAK,profesor,odb ytniczak,cydzy,Książę Ciemności ,Lucyfer,wkurwiony chuj i Wnuk Tedego/Norbi ,typ podający się za Roberta Lewandowskiego w komentarzach portalu glamrap strasznie bronią pedofili,wiadomo-pedofil broni pedofila…i pewnie inni jeszcze o których nie wiem a też są w TOKU !!!!
Innych osób nie ruszam z rap sceny,to jest siatka pedofilska,zoofilia i handel ludźmi i dziecmi
Odpierdolcie się ode mn

MEMBER U MEMBER KARDIOGNOZJA

Dzisiaj Sokół Marysia Starosta i Katarzyna Porycka Julka Żabson Spons i jeszcze kilka osób straci cała moc okultystyczną,odbierze im to Bóg .Nawet jak będą próbować okultyzmu nie będą mogli na nikogo wpłynąć okultyzmem.Zobaczycie jak od tego dnia będą mieli co raz bardziej zjebana renomę,bo tak naprawdę nie są nikim wyjątkowym,tylko przeciętnym ,ja się nimi nie zachwycam.Kazdego dnia co raz więcej masonów ze sceny rap będą tracili moc wpływu okultyzmem na kogolwiek,aż do czasu aż potrącą ją wszyscy masoni..I bardzo dobrze.
Wy nawet nie wiecie ile te kurwy masońskie ze sceny rap- w Polsce doprowadzało ludzi prześladowaniem do samobójstw.Dlatego tym masońskim kurwom jadę i cisnę.Wy nawet nie wiecie ile małych dzieci z powodu tego że były molestowane przez masonów z rap sceny w Zatoce Sztuki ,ile z tych dzieci popełniło samobójstw.Media naradzie podały około trójki dzieci które z powodu ich pedofilii po prostu się zabiły przez nich .
Dlatego te kurwy tępie i chuj mnie obchodzi co o mnie myślicie nawet jak mnie obrażacie ,ja robię to w celu tych biednych ofiar,wykorzystanych upokarzanych molestowanych przez polskich masonów..
WY KURWY MASOŃSKIE !!!
HAŃBO NARODU POLSKIEGO !!!
ODPOWIECIE ZA NICH !!!

MEMBER U MEMBER KARDIOGNOZJA

To co mi zrobiła wytwórnia PROSTO,coś na ten temat,co mi robią,jaki to ma związek z inwigilacja z Saudyjskiej ,z tym że trzepią mnie służby wywiadu,jak wychodzę z domu za każdym razem jestem śledzona przez tego samego człowieka ze służb wywiadu,jestem inwigilowana i mój mały synek i moim konfliktu z Sokołem oraz tym że Facebook blokuje moje konta wszystkie dla mojego bezpieczeństwa?jeżeli potrafisz być taki przemądrzały i jeszcze żywo kłamać na temat afery tego co zrobił mojej rodzinie Sokół&Prosto to wpierdolisz się razem z nimi,bo nikt nie jest taki głupi żeby wierzyć w kłamstwa medialne masonów w tv!! Społeczeństwo ma własny rozum i bardzo źle o masonach myśli,ciekawe dlaczego mi grozili nawet śmiercią? Mam na to dowody ..Sprawa jest na policji to się powpierdalacie z Prosto do puchy ostro bo jeszcze bezczelnie okłamujecie społeczeństwo na temat tego co mi robicie..
#antymasonka
#nacjonalistka
#islamofobka
#katoliczka

Popularne