Sprawdź nas też tutaj

News

Taco Hemingway do Ukraińców: „Nie zostawimy was samych”

Raper wsparł ogarniętą wojną Ukrainę 100 tys. zł.

Opublikowany

 

Taco Hemingway to kolejny raper, który wspiera Ukrainę kwotą 100 tysięcy złotych. Muzyk zaapelował także do rodaków, żeby przelali na pomoc humanitarną choćby symboliczną złotówkę.

– Jak wielu z was, od czwartku nieustannie śledzę informacje dotyczące inwazji Rosji na Ukrainę. Sytuacja, której nie byliśmy w stanie sobie wyobrazić w XXI wieku, stała się brutalną rzeczywistością. W takich chwilach każdy ma prawo dać się obezwładnić przez poczucie beznadziei i bezradności. Musimy jednak pamiętać, że technologia przyniosła światu bezprecedensowe możliwości solidaryzacji.

Każdy z nas ma możliwość wyrażenia sprzeciwu wobec agresji i dołożenia swojej cegiełki do odbudowy lepszego świata. Przelewam 100 000 złotych na pomoc Ukrainie i apeluję do wszystkich czytających ten post, by poświęcili dwie minuty ze swojego dnia na zrobienie przelewu na jakąkolwiek kwotę, którą uważają za słuszną. Może zabrzmieć to jak truizm, ale dosłownie każda złotówka jest na wagę złota – to właśnie w naszej liczebności i wspólnocie tkwi siła, przed którą każdy tyran drży.Kobiety i mężczyźni, dziewczynki i chłopcy, którzy jeszcze tydzień temu zajmowali się życiem codziennym, snuli plany, kochali się i uczyli, pielęgnowali rośliny i wyprowadzali psy na spacer, obecnie uciekają przed wojną, chowają się po piwnicach przed ostrzałem rakiet albo pobierają broń z ciężarówek, by stawić heroiczny opór najeźdźcy. To są dokładnie tacy sami ludzie jak ja i ty. Możemy i musimy im pomóc. Obserwując reakcję świata, kontynentu i moich rodaków mogę śmiało przyznać, że w takich chwilach jestem dumny z bycia Polakiem i Europejczykiem.

Slava Ukraini. Nie zostawimy was samych. Nigdy – napisał raper.11 komentarzy
11 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
Maciek z Klanu
6 miesięcy temu

Robienie sobie pozytywnego wizerunku na ludzkiej tragedii odc. 2137

tfuu
6 miesięcy temu

pizdo w różowej czapce, po co się chwalisz że ” przelewasz” i podajesz kwotę?
marny lans na bardzo ciężkiej sytuacji

bruh
6 miesięcy temu
Reply to  tfuu

Ziomek przelał tyle siana ile ty nigdy w życiu na oczy nie zobaczysz i śmiesz jeszcze narzekać. Przelej chociaż 10 zł, może wtedy będziesz mógł jakkolwiek go krytykować.

Stado baranów
6 miesięcy temu

DZIEL I RZĄDŹ…

murzynatorjp
5 miesięcy temu

SENTO krol

SRENTINO KUPA
6 miesięcy temu

Srako Hemingej

Popularne