Sprawdź nas też tutaj

News

Taco Hemingway jednak będzie reklamował McDonald’s?

Ta reklama pojawiła się tylko na chwilę.

Opublikowany

 

Taco Hemingway przekonywał, że stroni od współprac reklamowych. Tymczasem McDonald’s wypuścił reklamę, w której subtelnie sugeruje, że podjął współpracę z raperem.

Jeszcze przed kontraktem z Matą, McDonald’s chciał zatrudnić w reklamie Taco Hemingwaya, który jednak odrzucił ofertę. Teraz na profilach restauracji pojawiła się reklama „Każda dziedzina ma swojego Big Maca. Każda ma swoją ikonę”. Czy Big Makiem wśród polskich raperów został Taco Hemingway?

Jeden z elementów reklamy szczególnie przykuł uwagę internautów. Na grafice widzimy m.in. żółty parawan, na którym pojawił się napis: „1-800-Oświecenie”, co oczywiście nawiązuje do tytułu ostatniej płyty rapera.

Raczej trudno tutaj mówić o jakimś przypadku. Wygląda na to, że raper zmienił zdanie i podjął współpracę z Makiem.


Jeśli szukasz biletów na koncerty hip-hop/rap, zdobędziesz je w 100% legalnie u naszych przyjaciół z Biletomat.pl

 
Kliknij i skomentuj
Subscribe
Powiadom o

News

Young Leosia dissuje Tuska? Nie, to tylko przeróbka AI

„Już nie mam nic, bo Tusk znowu mnie oszukał”.

Opublikowany

 

young leosia

Rozwój sztucznej inteligencji odbywa się w takim tempie, że właściwe już teraz trudno odróżnić deep fake’a od prawdy. Przekonała się o tym właśnie Young Leosia, której głos podłożono pod cieszący się dużą popularnością na portalu X wulgarny utwór, wymierzony w Donalda Tuska.

Polacy raperzy i raperki dość niechętnie dotykają się tematów politycznych. Wiadomo – niewiele można zyskać, a istnieje ryzyko, iż można stracić słuchaczy, którzy są wyznawacami konkretnej strony sporu politycznego. O ile jeszcze zasłużone „je**nie PiS” dawało w teorii więcej korzyści w elektoracie wielkomiejskim, tak krytykowanie obecnego rządu, który doszedł do władzy bazując na jednym wielkim kłamstwie, mogłoby się odbić czkawką w Warszawie, Poznaniu lub Krakowie. Wszystko za sprawą wysublimowanej propagandy – obecna władza cieszy się wyjątkową pobłażliwością wśród osób, które określają się mianem „dziennikarzy”.

Jednak są miejsca, gdzie rząd Donalda Tuska obrywa i to dość solidnie. Chyba największym skupiskiem antystemowych treści stał się portal X. To właśnie na nim hitem stała się wygenerowana przez sztuczną inteligencję piosenka, gdzie podłożony głos Young Leosi. – Już nie mam nic, bo Tusk znowu mnie oszukał. Zamiast konkretów tylko wyborców wyr***ał – słyszymy na nagraniu. Przy okazji publikacji pojawiły się wręcz głosy, żeby utwór stał się hymnem opozycji.

Tylko pytanie, czy spodobałoby się to Young Leosi?


Jeśli szukasz biletów na koncerty hip-hop/rap, zdobędziesz je w 100% legalnie u naszych przyjaciół z Biletomat.pl

Czytaj dalej

News

Szpaku żegna się ze swoim podopiecznym? „Pogadamy o tym na dniach”

Jeden z reprezentantów Gugu chce budować własną markę.

Opublikowany

 

Przez

szpaku Uzumaki forma ostateczna

Gugu Gang prawdopodobnie uszczupli się o Chivasa, który postanowił założyć własny kanał na Youtube, żeby budować własną markę.

Chivas poinformował dzisiaj, że rusza z własnym kanałem na Youtube „chivasio”. Informację tą przekazał również sam Szpaku, dodając: „Pogadamy o tym na dniach”. Wygląda na to, że w rodzinie Gugu się coś wydarzyło. Oczywiście nie musi to być nic złego. Znamy bowiem podejście Szpaka do „pójścia na swoje”. To samo zrobił on sam odchodząc kilka lat temu z wytwórni Palucha.

– On jak kiedyś do mnie przyjdzie, powie, że chce iść na swoje. To zrobię wszystko, żeby wyszło także tobiе – rapował Młody Simba w numerze „Uzumaki forma ostateczna”.


Jeśli szukasz biletów na koncerty hip-hop/rap, zdobędziesz je w 100% legalnie u naszych przyjaciół z Biletomat.pl

Czytaj dalej

News

Oki zajął siódmą pozycję na świecie

Raper przejął streamingi.

Opublikowany

 

Przez

W premierowy weekend album Okiego „Era47” znalazł się wśród 10 najpopularniejszych albumów na świecie.

W miniony piątek do sklepów trafił nowy album Okiego „Era47” i z miejsca podbił streamingi. 19 z 20 numerów rapera trafiło na listę TOP 50 polskiego Spotify. W miniony weekend krążek znalazł się także na 7 miejscu światowych debiutów tygodnia.

Przypomnijmy, że na albumie pojawiają się Bedoes, Oskar83, Otsochodzi, Kuban, Young Igi, Sobel i Blaki Selektah.


Jeśli szukasz biletów na koncerty hip-hop/rap, zdobędziesz je w 100% legalnie u naszych przyjaciół z Biletomat.pl

Czytaj dalej

News

Żabson blokuje koncerty innym raperom?

Oskarżenia w kierunku szefa Internaziomali.

Opublikowany

 

żabson blokuje koncerty

Z okazji miliona wyświetleń dissu na Żabsona, Komil szerzej wypowiedział się na temat tego, dlaczego postanowił go kilka lat temu zaatakować. Szef Internaziomali ma podobno w naturze blokowanie koncertów innym raperom.

Blokada koncertu przez Żabsona

W 2021 roku Komil zdissował Żabsona, a teraz opoweidział o powodach, dlaczego to zrobił.

– Po „Monopoly” byłem całkiem popularny jak na tamte czasy. Miałem grać całkiem sporą trasę koncertową. Na tej trasie miałem grać z takimi ksywkami jak Guzior czy Żabson. Warto dodać, że nie znałem osobiście Żabsona i nigdy nie rozmawialiśmy. Na kilka dni przed rozpoczęciem trasy skontaktował się ze mną organizator, który powiedział, że Żabson nie zagra trasy, jeżeli ja na niej będę – wspomina.

Dlaczego Żabson postawił taki warunek? – Sam organizator nie wiedział dlaczego tak jest. Jednak z racji, że to Żabson miał więcej lajków na Facebooku, a to się wtedy liczyło, jeżeli chodzi o zasięgi, postanowił zrezygnować ze mnie. Na jego miejscu pewnie większość z was też tak by zrobiła – dodaje.

Komil wyjaśnił, że miał później okazję kilkukrotnie spotkać Żabsona m.in. na urodzinach Kubana. – Nawet nie chciał się przedstawić. Każda konfrontacja kończy się tym, że ja mu mówię „cześć”, a on patrzy się w dół – zakończył.

Żabson blokował koncerty też innym

Komil wyjawił, że po dissie otrzymał wiele wiadomości, że im również Żabson robił pod górkę. – Odezwało się do mnie wielu ludzi, że im również Żabson blokował koncerty. M.in. wrocławskiej grupie Palewave – twierdzi.

Poniżej wideo.

Żabson oskarżany o brak szacunku do ludzi

Na przestrzeni lat pojawiło się wiele doniesień i nagrań z buńczucznym zachowaniem Żabsona. Jeden z producentów wyjawił w 2020 roku, że nie chciałby już nigdy więcej współpracować z Żabsonem, bo jest „wyniosły, nie ma szacunku do ludzi i jedzie z nimi jak ze śmieciami”. Ponadto jedna z redakcji hip-hopowych miała ugiąć się pod presją Żabsona i usunąć negatywny fragment wywiadu dotyczący jego osoby.

Inną głośną akcją była ta z barmanem, kiedy raper nie mógł się doprosić „soczku” i poszedł na skargę.


Jeśli szukasz biletów na koncerty hip-hop/rap, zdobędziesz je w 100% legalnie u naszych przyjaciół z Biletomat.pl

Czytaj dalej

News

26-letnia raperka nie żyje. To protegowana Gucciego Mane’a

Poznaliśmy przyczynę śmierci.

Opublikowany

 

Enchanting nie żyje

Pochodząca z Teksasu raperka Enchanting nie żyje. Była reprezentantka wytwórni Gucciego Mane’a miała 26 lat.

Enchanting, której prawdziwe nazwisko brzmi Channing Nicole Larry podpisała kontrakt z wytwórnią 1017 Records w 2020 roku. Trzy lata później opuściła label Gucciego Mane’a. – To smutne, że muszę pożegnać tak wspaniałą młoda damę, prawdziwą gwiazdę. Wszyscy za tobą tęsknimy – napisał Gucci Mane w oświadczeniu.

Management raperki w rozmowie z The Shade Room ujawnił, że 26-latka miała objawy odstawienia. W ostatnich godzinach życia była podłączona do aparatury podtrzymującej życie. Nie udało jej się wygrać walki z nałogiem. Zmarła z powodu przedawkowania. – Przychodziła do mnie przez ostatnie cztery dni, żeby się oczyścić. Starła się jak mogła, a ja robiłem wszystko, żeby jej pomóc. Próbowała – powiedział jej przedstawiciel.

Kondolencje rodzinie raperki złożyli także Lakeyah i Ericka Banks.

Gucci Mane i Enchanting


Jeśli szukasz biletów na koncerty hip-hop/rap, zdobędziesz je w 100% legalnie u naszych przyjaciół z Biletomat.pl

Czytaj dalej

News

Pytamy Faziego o Leosię, Bambi i Oliwkę, a ten zaczął wskazywać najlepsze raperki w kraju

„Nie za bardzo mi to podeszło”.

Opublikowany

 

Przez

fazi

Według ilości słuchaczy najpopularniejszymi raperkami w kraju są Young Leosia i Bambi. Kiedy zapytaliśmy o nie Faziego oraz o Oliwkę Brazil, ten zaczął wymieniać najlepsze raperki w kraju, rzucając zupełnie inne ksywki.

Wiemy, że Fazi nie przepada za Fagatą, ale co sądzi o raperkach, które mają w sumie 6 milionów słuchaczy na Spotify? – Nie znam twórczości Young Leosi i Bambi – przyznał w rozmowie z Oskarem Brzostowskim dla GlamRap.pl.

Inaczej jest z Oliwką Brazil. – Słyszałem parę kawałków i nie za bardzo mi to podeszło – dodał.

Kto zatem według Spawacza jest najlepszy na żeńskiej scenie rapowej? – Kala z Białegostoku, Kara z Krakowa, Mei z Białegostoku oraz Agia – mówi Fazi.

Podczas rozmowy z Fazim zahaczono także o takie wątki jak m.in. pobyt w Bośni i praca w kamieniołomie, czy córka Faziego zostanie raperką, jakie ma relacje z Paluchem i Sobotą, co sądzi o Alberto, Josefie Bratanie i Grande Connection.


Jeśli szukasz biletów na koncerty hip-hop/rap, zdobędziesz je w 100% legalnie u naszych przyjaciół z Biletomat.pl

Czytaj dalej

Popularne

Copyright © Łukasz Kazek dla GlamRap.pl 2011-2024.
(Ta strona może używać Cookies, przeglądanie jej to zgoda na ich używanie.)

error: