Sprawdź nas też tutaj

News

Mata nie był pierwszy. Jaki raper odmówił McDonald’s?

Docierają do nas zaskakujące informacje.

Opublikowany

 

mcdonalds

Taco Hemingway miał być pierwszym polskim raperem, do którego zwrócił się McDonald’s odnośnie promocji nowego zestawu. Raper odmówił, a drugi w kolejności był Mata.

Od kilku dni nie mówi się o niczym innym, jak tylko o współpracy Maty z McDonald’s. Raper ma swój własny zestaw w znanej sieciówce, jednak okazuje się, że nie był pierwszym, do którego żywieniowy gigant zwrócił się z propozycją reklamową.

Taco Hemingway odmówił McDonald’s

Portal Pudelek poinformował, powołując się na swojego informatora, że sieciówka widziała w swojej reklamie Taco Hemingwaya. Raper odmówił jednak udziału w projekcie.

– Taco Hemingway odmówił. Dopiero po tym, jak nie udało się namówić go na wzięcie udziału w akcji, zaproponowano to Macie. – cytuje swojego informatora Pudelek.

taco hemingway mcdonalds

Miliony zł dla Maty

Według ekspertów, Mata na współpracy z McDonald’s zarobił nie setki tysięcy złotych, tylko minimum milion. – Szacuję, że wynagrodzenie liczy minimum sześć zer, ponieważ artyści tego kalibru nie przyjmują zbyt wielu współprac, a ekskluzywność w zakresie utożsamiania ich z marką podlega dodatkowej wycenie. Trudno jednak określić dokładną kwotę, bo nie wiemy, na jaki okres planowana jest kampania oraz jaki jest pełen zakres wykorzystania wizerunku Maty – komentuje dla INN Poland Olivia Drost, partner zarządzająca Spotlight Agency.

Więcej o gaży ze współpracy Maty i McDonald’s piszemy tu: Ile Mata zarobił z McDonald’s?

Aktualizacja:

Mata zdementował informacje, że Taco Hemingway miał propozycję od McDonald’s: Mata dementuje plotki. Quebonafide odmówił McDonald’s?

23 komentarze
23 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
Taco
7 miesięcy temu

I co mata głupio ci teraz że zjadasz resztki po mnie cwelu resortowy a ja jestem biedniejszy o milion goły i wesoły lecz (wzglednie) szanowany na glamrapie, to się liczy! Tak się wykuwa swój pomnik że spiżu i brązu

DIHO DWA
7 miesięcy temu
Reply to  Taco

żeby uzyskać względny szacunek na glamrapie to kozak musiałby wspomnieć o tobie w książce że przynajmniej próbowałeś z siekierą monopolowy obrabiać

Taco
7 miesięcy temu
Reply to  DIHO DWA

Odmówiłem tylko dlatego, bo mój zestaw miał kosztować 10 zeta i składać się z:

– tacosa z kaszanką o nazwie MC Taco Sraco;

– mleka z kisielem o nazwe MComing Gay;

– churrosów z banana o nazwie Resortowy Chrups.

Chcieli to nazwać McTicoHemingej. Odmówiłem, bo jestem szanowany na glamrapie!

Bucano
6 miesięcy temu
Reply to  Taco

Hehe ,,szacun na glamrapie”. Dobre.

devx
7 miesięcy temu

Szacun dla Taco, wodki tez nie chcial promowac i to jest kurwa mac gosc a nie te sprzedajne sokoly i inne reklamowe …..

Quebo
7 miesięcy temu
Reply to  devx

Nie chciał promować bo ten pospolity kieszonkowiec znany swego czasu jako takoM KIEŁBE UKRADLEM(w końcówce lat 80tych po stażu jako czujka w romskim gangu wyspecjalizował się w okradaniu sklepów mięsnych i wędzarni) okradł nawet mnie podczas nagrywania wspólnej płyty wstyd przyznać ale ciągle ginęły mi drobne a to papier w kiblu znikał a to mydło buch! Pół kostki odcięte a to pół głowy mi ogolił (z włosów szyje peruki na sprzedaż) potem ukradł mi dziewictwo i wstyd

Profesorowa Matczakowa
7 miesięcy temu

Chłopcy pomuzcie
Wszystkie wesołe piosenki rozwydrzonego michaua zostały napisane przeze mnie-jego matke
Podobnie wszystkie wystąpienia tej tresowane kukły starego Madczaka!
Jednakowoż po skonsumowaniu tajemniczej pigułki podanej im w waniliowym szejku przez znanego rapera (na razie nie mogę ujawnić jego tożsamości!) przebranego za pracownika makdrajwa obie pacynki zerwały się ze smyczy! Obawiam się że na zapleczu znanej sieci fast foodów wgrano im program znany jako protokół 44! Więcej szczegółów wkrótce

Mata
7 miesięcy temu

Mamo

Marcel
7 miesięcy temu

Polscy raperzy to albo pedały albo ćpuny -dresiarze

Huuujuu
7 miesięcy temu
Reply to  Marcel

Albo marcele

Maryl Rodowicz
7 miesięcy temu

Informator z pudelka – to w chuj potwierdzone info. Podejrzewam ze informacja została wyssana z dupy czerwonowlosego spiewaka przez grupę Ukraińców na pewnej rapowej imprezie.

Mata-srata
6 miesięcy temu

Mata był pierwszym który nie odmówił…..

JeffOne to marka
7 miesięcy temu

Żabson – Młody Boss (prod. Magiera)
https://youtu.be/PneCRxYs1Jw

Popularne