Sprawdź nas też tutaj

teledysk

Taco Hemingway, OIO i CatchUp – ruszył gwiazdorski projekt

Pierwszy singiel i szczegóły płyty.

Opublikowany

 

fot. Przemek Mazur

Wszystko wskazuje na to, że wiosna 2023 będzie stać pod znakiem club2020. O gwiazdorskim projekcie zrzeszającym podopiecznych labelu 2020 oraz zaprzyjaźnionych artystów mówi się od pamiętnego październikowego showcase’u w gdańskim B90. Brawurowo zrealizowany singiel “club2020” oraz start limitowanego preorderu dowodzą, że nie były to płonne nadzieje.


Taka bomba informacyjna nie zdarza się co dzień. W tytułowym singlu “club2020” wystąpiła bowiem śmietanka hiphopowych artystów, związanych z labelem 2020. Taco Hemingway, OIO oraz CatchUp zaprezentowali się w prawdziwie hitowej formule, a ostatni z wymienionych artystów jest również producentem świeżo-wydanego bangera. Klip zrealizował @yungssebv.

To ledwie pierwsza odsłona club2020, ale sam potencjał projektu budzi entuzjastyczne opinie: – Każda generacja na tej scenie miała swoje punkty graniczne i kamienie milowe, jak Rap Day ’97 albo Bitwa Płocka. Teraz weźmy ostatnią dekadę prosperity polskiego hip-hopu z nurtami, które się w jej ramach wydarzyły. Od powidoków trueschoolu przez nowe oblicze ulicy aż do wielobarwnego trapu z milionowymi zasięgami czy obecnej tiktokizacji. To wszystko znalazło odbicie w rytuale przejścia odprawionym przez uczestników club2020. Abstrahując nawet od „produktu finalnego”, samo to zderzenie osobowości, przekładające się na eksplozywność procesu, miało – serio – aurę typu „history in the making” – komentuje Marek Fall.Pierwszy drop – ograniczony do 2020 egzemplarzy – dostępny będzie do wyczerpania zapasów. Następna partia trafi do sprzedaży w drugiej połowie stycznia, ale wcześniej na YouTube 2020 trafi pierwszy odcinek serialu dokumentującego prace nad club2020. Seria utrzymana w konwencji behind the scenes będzie bezprecedensową okazją, aby przyjrzeć się z bliska zakulisowym pracom wszystkich zaangażowanych w projekt artystów.

Premiera pierwszego odcinka planowana jest na 16 stycznia. Trzy dni później do sieci trafi drugi singiel club2020 z udziałem m.in. duetu Dwa Sławy, natomiast 26 stycznia słuchacze będą mieli okazję poznać “Przypływ” nagrany wspólnie przez Aviego, Oskara83 (PRO8L3M) oraz Grubego Mielzky’ego. Oficjalna data premiery całego albumu to 10 marca.

 
10 komentarzy
10 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
ObozowyKapo
1 miesiąc temu

ASŁUCHALNE LAMUSY

Gol
1 miesiąc temu
Reply to  ObozowyKapo

Polsko-żydowski Wu Tang Clan

MOB FROM ZBĄSZYNEK
1 miesiąc temu
Reply to  Gol

łu tenga zostaw w spokoju i nie mieszaj z tym szambem

Odb
1 miesiąc temu

Tico Hemingay, ORAL i CumUp – ruszyła gwiazdorska kąpiel
Pierwszy anal i wywiad z Rafalalą.

Wini
1 miesiąc temu

Smutek ogarnia kiedy widzi się te wszystkie młode kobiety (25+ są już stare, więc ich opinia nie ma wartości!),
które przesiąknęły całym tym jadem i szczuciem przez media,
jakoby faceci tylko szukali okazji by je zdradzić.
Cały ten cope, że dla faceta zdrada to nic, najlepiej to by żył w poligamii z 24/7 seksem na zmianę.
A jak wpadnie dziecko, to zostawi bez skrupułów.
A w rzeczywistości facet chce świętego spokoju, wspólnego domku, ciepełka i dobrego jedzonka.
Pomyśleć, że feminizm i ogólna mizoandria, która miała tylko uderzać w mężczyzn, tak naprawdę najwięcej krzywd wyrządziła oraz wyrządza dalej, młodym i normalnym dziewczynom i kobietom.
Trzymajcie się tam mireczki drogie – nie dajcie się tym toksycznym mizoandryczkom!

El Koootasso Wdópallo von Anallo III
1 miesiąc temu

Ale dekle … Kto tego słucha?

Przegrywa zakolak
1 miesiąc temu

Siema polecam grupę na FB vinted oszukani, takiej beki dawno nie czytałem jak witaminki dają się oszukać

Glamrap
1 miesiąc temu

A masoński pierścień jak Brad pot też już dostałeś taco?

Imię czego ? dlatego
1 miesiąc temu

jaki projekt ?

Popularne