GLAMRAP POLECA: Hip Hop Festival w Poznaniu. Kup bilety już teraz!

Sprawdź nas też tutaj

News

Taco Hemingway wyprzedał kolekcjonerski box w dobę

Luksusowe wydanie kosztowało 300 zł.

Opublikowany

 

Taco Hemingway na koncercie w dresie

“Marmur” na winylu, a właściwie na dwóch, to prawdziwe cacko. Płyty zostały zapakowane w luksusowy box, wewnątrz którego, oprócz czarnych krążków, szczęśliwy nabywca znajdzie szereg gadżetów inspirowanych motywem przewodnim albumu, czyli fikcyjnym, trójmiejskim hotelem Marmur. Chociaż cena wydawnictwa była wysoka (300 zł) to raper i jego wytwórnia potrzebowali tylko 24 godzin, żeby sprzedać limitowane 500 sztuk.

Kochani, dziękujemy za wykupienie dostępnego nakładu limitowanej Edycji Kolekcjonerskiej „Marmur” 2LP w dobę. Dziękujemy Wam za zaufanie. Podziękowania należą się też artystom, bez których całe wydarzenie nie miałoby miejsca: Taco Hemingway i #Rumak (muzyka) Forin Studio (projekt i koncepcja produktu) Eprom Sounds Studio (remastering winylowy). P.S. Jakaś część płyt (nie wiemy ile) może jeszcze wrócić na stan w wyniku nieprawidłowych transakcji, więc warto jeszcze polować – poinformowała wytwórnia Asfalt Records.Premiera wydawnictwa zaplanowana jest na 31 sierpnia 2018.

Bedoes zwraca honor Taco Hemingway’owi

Do krążka „Cafe Belga” Taco Hemingway dorzucił gratisowo krótki album „Flagey EP”. Po raz pierwszy raper zdecydował się też na gościnną zwrotkę na swojej płycie. W numerze „Pokedex” pojawił się Otsochodzi. Teraz dowiadujemy się, że Bedoes również miał trafić na ten krążek. – Miałem tutaj się znaleźć, ale było bardzo mało czasu i nie zdążyłem się dograć, widocznie tak miało być, bo przy okazji tego chciałbym do czegoś się przyznać – napisał reprezentant SB Maffiji o numerze „Anja”.Przy okazji Bedoes przyznał się, że kiedyś zupełnie inaczej postrzegał Taco Hemingwaya. – Kiedyś (ok. 3 lata temu) nie lubiłem Taco. Twierdziłem, że to smutny raper i w ogóle, że ch***j z nim nawet go nie słuchając, znałem tylko sześć zer i stwierdziłem, że to rap dla studentów. Napisałem o tym gdzieś w komentarzu na moim fanpage, więc dlatego teraz piszę ten post. Mimo, że mało osób wiedziało o tym, że tak dawno miałem takie zdanie to leżało mi to po prostu na sumieniu i zwracam honor. Taco Hemingway to TOP raperów w Polsce. Jeśli są tutaj jacyś antyfani Taco – nie oceniajcie książki po okładce, to jeden z najbardziej kumatych w branży i trzeba promować takich ludzi jak najbardziej. Pozdro. Było jasne, że ta rapgra mnie zmieni – napisał raper na Facebooku.

 


5 komentarzy
5 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
siusiak
4 lat temu

W owym boxie mozna zapewne znaleźć liczne dilda używane przez Filipa

gdsgdsgsdg
4 lat temu

Duzo osób sie skusiło na te korki analne i wibratory

Bajorson
4 lat temu

Ludzie wydali 150 kafla w dobe na taki syf? Props tako za koszenie sosu na gimbach!

Odb
4 lat temu
Reply to  Bajorson

Na jakich gimbach?? Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia…raczej rodzice tych mormońskich dzieciaków tracą sos na ten syf. Byłem w tamtym tygodniu w empiku i widziałem jaki sort oglądał płytki quebo i taco…Haha usmialibyscie się. Nieowłosione trzynastki i chuj. Taki fanbase

Mateuszjebacmalika
4 lat temu

Kupiły same pedały

Popularne