Sprawdź nas też tutaj

News

Taco Hemingway, Young Leosia, Kukon, Dwa Sławy we vlogu „club2020”

Nie lada gratka dla fanów największych gwiazd polskiego rapu.

Opublikowany

 

W czwartym odcinku serii dokumentalnej ekipa club2020 powraca do studia nagrań, aby finalizować prace nad wyczekiwaną płytą. Pełni twórczego zapału artyści pracują więc nie tylko nad cypherowym utworem, ale działają też intensywnie w podgrupach dzieląc się pomiędzy cztery studia stworzone od podstaw w trójmiejskim Plenum.

Seria utrzymana w konwencji behind the scenes to nie lada gratka dla fanów największych gwiazd polskiego rapu. W czwartym odcinku cyklu obserwujemy jak twórcy reprezentujący na co dzień odmienną stylistykę wychodzą ze swojej strefy komfortu, tworząc muzykę w dobrej komitywie i ponad towarzyskimi podziałami. Obecni w odcinku Taco Hemingway, OKI, Young Igi, Otsochodzi (OIO), Margaret, Young Leosia, Kukon, Dwa Sławy, schafter, CatchUp, Łajzol, HAŁASTRA, Mielzky, Atutowy oraz LOAA są zaaferowani perspektywą rychłego końca prac nad club2020. Te wyjątkowe chwile uwiecznili na wideo Filip Skrońc, Szerszeń oraz @yungssebv.

Sceny studyjnych zmagań przeplatane są licznymi wypowiedziami artystów, a wszystko to okraszone sporą dawką dobrego humoru, vibe’u i unikalnej atmosfery, jaką udało się stworzyć podczas kilkudniowego wyjazdu całej ekipy w Trójmieście.

A już we czwartek 9 lutego piąty singiel club2020, czyli wspomniany wyżej “Cypher2022”. Premiera albumu już 10 marca nakładem 2020 label.


Jeśli szukasz biletów na koncerty hip-hop/rap, zdobędziesz je w 100% legalnie u naszych przyjaciół z Biletomat.pl

 

News

Fabijański w Antihype. „Sarius uwierzył, że to ma sens” – wywiad

Sebastian dołączył do wytwórni Sariusa.

Opublikowany

 

Przez

sebastian fabijański

Fabijański przyznaje otwarcie, że zrobił sporo błędów wchodząc do rapowego środowiska. Mimo różnych deklaracji w przeszłości wraca na scenę i łączy siły z wytwórnią Sariusa.

– To, że moje rzeczy będą wychodzić na Antihype są wynikiem szalonego zbiegu okoliczności – mówi Sebastian w rozmowie z Oskarem Brzostowskim. Fabijański przytoczył podczas wywiadu m.in. swoją rozmowę z Sariusem i ma nadzieję, że ten się za to na niego nie obrazi.


Jeśli szukasz biletów na koncerty hip-hop/rap, zdobędziesz je w 100% legalnie u naszych przyjaciół z Biletomat.pl

Czytaj dalej

News

Ryszard Leszner, ojciec Leha wydał oświadczenie na zarzuty Kierasa

Kieras twierdzi, ze ojciec nieżyjącego rapera to oszust.

Opublikowany

 

Kieras zarzucił ojcu śp. Leha, że ten jest notorycznym kłamcą i oszustem. Miał on także usunąć fanpage swojego syna. Ryszard Leszner przesłał do redakcji GlamRap.pl oficjalne oświadczenie.

Poniżej pełna treść oświadczenia ojca śp. Leha:

„Kieras szuka atencji. Płacze, że jak wstawi swoją twórczość na YT to ma 100 odsłonięć, a wszystko co z Lehem to po 300 000. Nawet kilka miesięcy temu wstawił post, że rzuca Internet, bo go nie doceniają i nie było go 6 miesięcy. Teraz powraca do Gdyni i w duecie z współpracownikiem Leha Wrotasem (wolał Żabsona) i zażądali fanpage Leha, żeby się promować. Napisał: „Masz czas do wieczora na przepisanie FP na mnie albo go stracisz”. Następnego dnia FP spadł. Na FP ukazywały się tylko materiały o Lehu. Spraw rodzinnych, relacji syn-żona nie ujawniam publicznie ze względu na poszanowanie tych, których nie ma z nami. Byłem tym złym policjantem w układzie wychowania syna. Wszyscy co znali sytuację nieobecności latami ojca w domu, który pracował na statkach po to, żeby zapewnić dobrobyt niepracującym i kochanym wiedzą, jak wyglądają sprawy wychowawcze i brak ojca w domu”.

Fanpage Leha jest na ten moment nieaktywny. Więcej o tym pisaliśmy tu: Kieras z mocnymi zarzutami do ojca nieżyjącego rapera


Jeśli szukasz biletów na koncerty hip-hop/rap, zdobędziesz je w 100% legalnie u naszych przyjaciół z Biletomat.pl

Czytaj dalej

News

Ryfa Ri: „Pierwszy tekst napisany na kartce to był diss na moją mamę”

Raperka wystąpiła w Podstęp Podcaście.

Opublikowany

 

Przez

ryfa ri

Ryfa Ri jest gościem 4 odcinka podcastu Podstęp Podcast Po Człowieku Wardze, Pryksonie i Masnym czas na pierwszą Kobietę.

W trakcie ponad godzinnej rozmowy Ryfa opowiada o tym jak zaczęła się jej przygoda z muzyką, skąd ksywa, a także o tym jak reagowała na muzykę prezentowaną w filharmonii. W trakcie rozmowy zdradziła również, że pierwszym tekstem jaki napisała był diss na mamę, która odpowiedziała artystce.

Czym jest Podstęp podcast?

Postęp Grupa połączyła siły z aktorką Ewa Serwą i odpalili nietypowy podcast. Wśród
pierwszych gości pojawiają się Maciej Dąbrowski „Programzdupy”, Masny i Prykson Fiks.

Dlaczego podcast jest nietypowy? Gość przychodząc do programu nie wie z kim rozmawia i na odwrót. Rozmowa odbywa się przez ścianę i dopiero w finałowej fazie rozmowy prowadząca z gościem podejmują decyzję czy chcą się poznać.


Jeśli szukasz biletów na koncerty hip-hop/rap, zdobędziesz je w 100% legalnie u naszych przyjaciół z Biletomat.pl

Czytaj dalej

News

Czarny Furiat zabrał głos na temat Ukraińców, którzy imprezują zamiast walczyć

„Półtora tysiąca zdrowych chłopa, którzy po prostu biesiadują, piwkują, grill, kiełbaska”.

Opublikowany

 

czarny furiat

Sytuacja wojenna Ukrainy staje się katastrofalna. Kraj notuje pasmo porażek na froncie, oddaje terytorium, a przy okazji za chwilę może doświadczyć blackout’u po tym, gdy Rosjanie zaczęli na poważnie atakować infrastrukturę energetyczną. Mimo iż Kijowowi brakuje również zasobów ludzkich, setki tysięcy ukraińskich dezerterów przebywa aktualnie nad Wisłą. Na ten temat głos zabrał Czarny Furiat.

Na naszych oczach zaczyna realizować się czarny scenariusz w sprawie Ukrainy. Są to oczywiście wielowymiarowo złe informacje dla przyszłości Polski. Coraz bardziej w oczy rzuca się fakt, jakim propagandowym kłamstwem karmiono społeczeństwo przez ostatnie 2 lata. Okazało się, że Putin nie umarł na raka, Rosji nie skończyły się rakiety, a wielką kontrofensywę, która miała odbić Donbasu i Krym, można określić jako całkowitą klęskę. Wykrwawionej i zostawionej przez Amerykanów na pastwę losu Ukrainie, najbardziej brakuje teraz żołnierzy, jednak nie widać, żeby kraj miał dostać jakieś wsparcie zachodniej Europy w tym temacie. Migranci są kuszeni hojnymi wydatkami socjalnymi i nie pali im się do powrotu. Wielu z nich najwyraźniej nie przejmuje się zbytnio losem kraju, co objawia się po imprezowych nastrojach. Absurd sytuacji zauważył Czarny Furiat.

– Witam serdecznie kochani, piękne kwietniowe lato bardzo się rozkręca, bardzo się cieszymy. Za mną jak pewnie widzicie przepiękne miejsce piknikowe, których pełno pewnie w Polsce. Ludzi, jakby się przeszedł, to można liczyć w tysiącach, bo takich placów jest pełno naokoło. Jedna taka prawidłowość dominuje w tych miejscach: jakbyśmy się zbliżyli bliżej, to byście to usłyszeli. (…) 80% to są Ukraińcy, dookoła język ukraiński, muzyka ukraińska. Więc jakby ktoś szukał żołnierzy, to tutaj na tym placu, w tym lesie macie około półtora tysiąca zdrowych chłopa, którzy po prostu biesiadują, piwkują, grill, kiełbaska – przekazał na nagraniu Czarny Furiat.

@czarnyfuriatoficial

Www.dietanakazdycel.pl czarnyfuriat2020@gmail.com

♬ dźwięk oryginalny – CZARNY FURIAT


Jeśli szukasz biletów na koncerty hip-hop/rap, zdobędziesz je w 100% legalnie u naszych przyjaciół z Biletomat.pl

Czytaj dalej

News

Sobel wraca na scenę i znów bije rekordy

Sobel musi to wykrzyczeć.

Opublikowany

 

Przez

W poniedziałek późnym wieczorem ruszyła przedsprzedaż biletów na trasę koncertową Sobla. Już po kilkudziesięciu minutach zabrakło pierwszych wejściówek.

Dla spóźnialskich lub pechowców, którym nie udało się zdobyć wejściówek jest dobra wiadomość. Regularna sprzedaż ruszy w środę 10 kwietnia o godzinie 15:22.

W zeszłym tygodniu Sobel opublikował emocjonalny wpis na instagramie oraz filmowy zwiastun trasy koncertowej pt. “MUSZĘ TO WYKRZYCZEĆ”, z którego wynika, że w tym roku zobaczymy występy na żywo w co najmniej czterech miastach: Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu i Katowicach. Koncerty odbędą się w niemałych halach, bo na Torwarze, hali MTP, Hali Stulecia czy katowickim Spodku.

“Kocham muzykę całym sobą. Dla mnie to powietrze, którym oddycham” – napisał Sobel w jednym ze swoim ostatnich postów na Instagramie – “Poświęciłem jej prawie wszystko.”

Przez ostatnie pół roku Sobel publikował kolejne single, które zwiastują nowy album – “Sextape”, “Muszę to wykrzyczeć”, “Sierra Papa” i “Niech boli” to piosenki różnorodne, co zresztą jest wizytówką Sobla. Jeśli ktoś jest zawiedziony brakiem oficjalnego ogłoszenia kolejnej płyty artysty, nadchodząca trasa koncertowa jest potwierdzeniem, że zbliżają się nowe rzeczy.

27.09 – WARSZAWA, COS TORWAR
26.10 – POZNAŃ, MTP
31.10 – WROCŁAW, HALA STULECIA
28.11 – KATOWICE, SPODEK


Jeśli szukasz biletów na koncerty hip-hop/rap, zdobędziesz je w 100% legalnie u naszych przyjaciół z Biletomat.pl

Czytaj dalej

News

Polski raper zderzył się z autobusem i uciekł

Auto warte 300 tys. zł może trafić na licytację.

Opublikowany

 

kadr z wideo Facebook.com/Miejski Reporter

Na warszawskim Bródnie doszło do wypadku. Kierujący Teslą wymusił pierwszeństwo i zderzył się z autobusem. Kierowca uciekł z miejsca zdarzenia. Elektryk należy do polskiego rapera VHS-a, którego numery osiągają milionowe wyświetlenia.

Tesla rapera uderzyła w autobus

W ubiegłym tygodniu kierujący Teslą wymusił pierwszeństwo i zderzył się z autobusem miejskim linii 169. – To kolizja autobusu z samochodem osobowym. Nie ma osób poszkodowanych, na miejscu trwają czynności – poinformowała Barbara Szczerba z zespołu prasowego Komendy Stołecznej Policji.

Autobus po zderzeniu z pojazdem rapera

Kierowca uciekł

Po wypadku kierujący Teslą, która należy do rapera VHS uciekł pieszo z miejsca zdarzenia. – Kierowca przed przyjazdem policji oddalił się z miejsca. Trwają czynności w celu jego ustalenia. Kierujący autobusem był trzeźwy – ujawnił Rafał Markiewicz z zespołu prasowego Komendy Stołecznej Policji.

Tesla została zholowana na policyjny parking. Ucieczka z miejsca zdarzenia jest obecnie traktowana jak jazda pod wpływem alkoholu. Auto rapera warte ok. 300 tys. zł może trafić na licytację.

Tak po wypadku wygląda Tesla muzyka / kadr z wideo Facebook.com/Miejski Reporter

Milionowe wyświetlenia VHS-a

Młody raper ma na koncie kilka hitowych numerów. Jego najpopularniejsza produkcja „Pakuje walize” ma na Spotify blisko 35 milionów streamów. VHS-a słucha miesięcznie pół miliona odbiorców.

VHS i jego Tesla


Jeśli szukasz biletów na koncerty hip-hop/rap, zdobędziesz je w 100% legalnie u naszych przyjaciół z Biletomat.pl

Czytaj dalej

Popularne

Copyright © Łukasz Kazek dla GlamRap.pl 2011-2024.
(Ta strona może używać Cookies, przeglądanie jej to zgoda na ich używanie.)

error: