Sprawdź nas też tutaj

News

Taco Hemingway, Young Leosia, Kukon, Dwa Sławy we vlogu „club2020”

Nie lada gratka dla fanów największych gwiazd polskiego rapu.

Opublikowany

 

W czwartym odcinku serii dokumentalnej ekipa club2020 powraca do studia nagrań, aby finalizować prace nad wyczekiwaną płytą. Pełni twórczego zapału artyści pracują więc nie tylko nad cypherowym utworem, ale działają też intensywnie w podgrupach dzieląc się pomiędzy cztery studia stworzone od podstaw w trójmiejskim Plenum.

Seria utrzymana w konwencji behind the scenes to nie lada gratka dla fanów największych gwiazd polskiego rapu. W czwartym odcinku cyklu obserwujemy jak twórcy reprezentujący na co dzień odmienną stylistykę wychodzą ze swojej strefy komfortu, tworząc muzykę w dobrej komitywie i ponad towarzyskimi podziałami. Obecni w odcinku Taco Hemingway, OKI, Young Igi, Otsochodzi (OIO), Margaret, Young Leosia, Kukon, Dwa Sławy, schafter, CatchUp, Łajzol, HAŁASTRA, Mielzky, Atutowy oraz LOAA są zaaferowani perspektywą rychłego końca prac nad club2020. Te wyjątkowe chwile uwiecznili na wideo Filip Skrońc, Szerszeń oraz @yungssebv.

Sceny studyjnych zmagań przeplatane są licznymi wypowiedziami artystów, a wszystko to okraszone sporą dawką dobrego humoru, vibe’u i unikalnej atmosfery, jaką udało się stworzyć podczas kilkudniowego wyjazdu całej ekipy w Trójmieście.A już we czwartek 9 lutego piąty singiel club2020, czyli wspomniany wyżej “Cypher2022”. Premiera albumu już 10 marca nakładem 2020 label.

 


10 komentarzy
10 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
Dukacz de pologne
1 miesiąc temu

Kurła ale niekótrzy sie tam pokazują wczuwanie się na siłę, nie wiadomo czy oni przed kamerą tak aktorzą, przed sobą nawzajem, czy przed samymi sobą. Wielki procesu twórczy xD da się zauważyć, że im większy łak tym bardziej odgrywa wielką wczutkę.

wasz_ziom
1 miesiąc temu

Łako Hemingej, Ciąg Leona, Kukold, Dwa Baty we vlogu „Cwel2020”

Cwela
1 miesiąc temu
Reply to  wasz_ziom

odbyty są aha aha,
gorące aha aha
odbyty są
jeeee

Ziominho
1 miesiąc temu

Co za pedaliada

YO..
1 miesiąc temu

03:01 29

Opublikowany 1 dzień temu 6 lutego 2023Przez Redakcja

Cwela
1 miesiąc temu

Taco Bell, Young Picz.kosia, Kukold, Dwa P3dały we wannie „Rafalala2020”

Mamamija
1 miesiąc temu

Jaras urwa aleś się wj3bau w cyrk chopie… wspoczutka

Popularne