Sprawdź nas też tutaj

News

Taco Hemingway z prezentem dla byłego Rzecznika Praw Obywatelskich

„Panie Adamie, dziękujemy!”

Opublikowany

 

Adam Bodnar, który zakończył kilka dni temu sprawowanie funkcji rzecznika praw obywatelskich został pożegnany przez Taco Hemingwaya, który przysłał mu mały upominek.

Na albumie „Jarmark” Taco Hemingway poruszył kilka wątków politycznych, społecznych czy kościelnych, a singiel „Polskie Tango” zdobył ponad 35 milionów wyświetleń na Youtube. Raper postanowił uhonorować Adama Bodnara, który 16 lipca po ponad 10 miesiącach od upłynięcia kadencji, zakończył sprawowanie funkcji rzecznika praw obywatelskich. Bodnar pochwalił się na Instastories, że otrzymał od Taco winylowe wydanie albumu „Jarmark” opatrzone czerwoną kokardą oraz sygnowane autografem z podziękowaniami.

– Panie Adamie, dziękujemy. – napisał raper.

 
21 komentarzy
21 komentarzy
Most Voted
Newest Oldest
Inline Feedbacks
View all comments
Sentino
2 miesięcy temu

Ja już wypowiadałem się na temat Taco więc znacie moje zdanie na jego temat i nie ma sensu go powtarzać. Na dobrą sprawę nie ma sensu porównywać jego twórczości do mojej, bo jest produktem marketingowym. Ja reprezentuję trochę inne środowisko, tutaj zegarki biją inaczej. Moi ludzie wiedzą co mają wiedzieć za kulisami. Ja mam 38 lat, nie muszę się niczym flexować i niczego udowadniać. De facto metr mojego mieszkania w Marbelli jest wart tyle, co rok pracy przeciętnego Polaka, my z Malikiem pokazaliśmy już co to znaczy reaching for the stars we wschodnioeuropejskim wydaniu, ale dla was to wciąż zbyt dobre jakościowo żebyście mogli zrozumieć i żyć open-minded. Siedzicie w swoich domkach posklejanych z dykty i palet i wypisujecie w komputere hejterskie komentarze. Ja nie żyje już 5 lat w Polsce, ale widzę po was że stoicie w miejscu gdy reszta świata się rozwija. Peace!

Cafe o'Belga
2 miesięcy temu
Reply to  Sentino

Jebac Sraco, Flaka i Sentino migomatem do spodu

asdasd
2 miesięcy temu

Hahahahahahaha ten „apolityczny” RPO, który nie widział żadnych problemów oprócz „łamania” konstytucji i „problemów” LGBT? xD Zajebiście Taco lewaku zasrany

antykaczysta
2 miesięcy temu
Reply to  asdasd

jesteś prawackim naziolem i twoje miejsce jest w sowietach a nie w Polsce

Davis
2 miesięcy temu
Reply to  asdasd

Ale po chuj ty się wypowiadasz, skoro się nie interesujesz i twoja wiedza ze szkoły to średnia 2.3 + niepodchodzenie do matury i zawód kurier/magazynier?

Typowy tumulec.

-Bodnar składa kasację ws. „procesu brzeskiego”
-Bodnar interweniuje ws. dziewczynki, która odziedziczyła spadek z długami-Adam Bodnar wystąpił o uwzględnienie postanowienia wstrzymującego wykonanie decyzji prezesa UOKiK wyrażającej zgodę na przejęcie Polska Press przez PKN Orlen
-Mandat za brak maseczki. Bodnar: przepisy do zmiany, zaniedbanie rządu-Abonament RTV. Rzecznik Praw Obywatelskich staje w obronie chorego, który nie płacił- Adam Bodnar chce uchylenia kary i umorzenia postępowania w sprawie rowerzysty, który otrzymał 10 tys. złotych kary
-Rzecznik Praw Obywatelskich Adam Bodnar zwrócił się do marszałka Senatu Tomasza Grodzkiego o pilną interwencję w sprawie emerytur kobiet z 1953 roku.
-Bodnar interweniuje w sprawie Kwaśniaka. Żąda wyjaśnień od CBA i prokuratury.

Stworzenie Świniokształtne
2 miesięcy temu

Akurat Bodnar nie był złym rzecznikiem, ale naiwna jest ta wiara liberalnej warszawki ideę konstruktywistycznego zachodu, której juz dawno nie ma. Świat się zmienia, idą trudne czasy, a oni dalej myślą że wystarczy się tylko trzymać tego statku z napisem Europa Zachodnia i płynąc po wieczny dobrobyt i prosperity. Kiedy tamte czasy już mineły i trzeba lawirować jak się da, żeby zdobyc jak najoptymalniejszą pozycję w powstajacym nowym ładzie. Oni tego nie rozumieją, zatrzymali się mentalnie w 2004r. Paradoksalnie dziś to oni są ciemnogrodem.

Z checią bym porozmawiał z Tacosem o polityce, czasem mam wrażenie, że artyści zbyt idealistycznie patrzą na politykę, oni chiceliby sie złapac z wszystkim za ręce i iść ku słońcu, niestety świat tak nie wygląda, bo wygód dla wszystkich nie starczy, plus ktoś musi zapierdalać wytwarzając te ajfony i najki, kiedy oni sobie smacznie śpią najebani po Juwenaliach.

SKURWYSYN JEBANY
2 miesięcy temu

SŁUSZNY KOMENTARZ, ALE AKURAT TACO WYDAJE SIĘ BYĆ ŚWIADOMY OSTATNIEJ KWESTII, O KTÓREJ WSPOMNIAŁEŚ, SAM NIE RAZ JUŻ O TYM RAPOWAŁ.

Artur z Mojesza
2 miesięcy temu

Weź go jeszcze na wycieczkę do zoo i kup mu popcorn.

Algerian Paryski
2 miesięcy temu

We Francj segregacja sanitarna i kary dla klientów niezaszczepionych do 6 miesięcy a właścicieli lokalów do roku i 45 tys euro kary.. Normalne ?

Baruch Spionoza
2 miesięcy temu

Tak, to normalne foliarzu.

tak jes
2 miesięcy temu

Skoro foliarstwo sie nie chce szczepic to co zrobi. Co drugi interentowy cymbal jest madrzejszy od lekarzy i wirusologow, bo sobie reasearch rano na kiblu na gunwostronkach zrobil. Tzw. mlodzi janusze co wszystko wiedza lepiej. I dlatego uwazam ze z tymi cymbalami nie powinno byc dyskusji, a obowiazkowe szczepienia i tyle w temacie. Jesli jestes niezdolny lekarz wystawia zaswiadczenie, a reszta morda w kubel i pod igle nieuki jebane bo nigdy sie to nie skonczy.

doktor
2 miesięcy temu

jasne, że normalne antyszczepionkowy świrze. Powinieneś latac na dywanie jeśłi wierzysz w pierdolety a nie w naukę

Artur
2 miesięcy temu

Dziękujemy? Kogo reprezentuje Taco? Wszystkich Polaków? Powinien napisać: „Panie Adamie, dziękuję”.

Rap pudelek
2 miesięcy temu

Kurwa, nawet ta kokarda jest wystylizowana do zdjęcia. Co za atencjusz.

pusia
2 miesięcy temu

dziekowac to ta Liberalno-Lewicowa spedalona dziwka moze dziekowac Trynkiewiczowi ze sie spoznil pare Lat i niech pozdrowi tescia Tomasza Lisa bestronnego dziennikarza

iks de
2 miesięcy temu

Wiecie czemu lewaki tak bardzo nienawidzą TVP bo nie dowiedzieliśmy się np. o takim czymś: Telewizja Polska poinformowała, że 14-letni syn Adama Bodnara dokonał niedawno wraz z dwoma kolegami – jednym starszym i drugim młodszym – trzech rozbojów w pobliżu szkoły, do której uczęszczał.

Nieletni miał grozić nożem rówieśnikom, żądając od nich pieniędzy.

Juby
2 miesięcy temu

Społeczniak pierdolony

miki
2 miesięcy temu

Oszołom dla oszołoma. xD

pvo
2 miesięcy temu

A ten siedzi na lisa w szafie, zacznij robić ten syf w studio a nie udzielaj się politico bo pik jest blisko cioto

antykaczysta
2 miesięcy temu

mózgu nie masz biedaku, ale za to w miejscu na mózg masz nasrane naziolskimi bzdetami

Popularne