Sprawdź nas też tutaj

teledysk

Taco, Leosia, Igi, Oki, Mielzky i inni z singlem „Cypher2022”

Kilkunastu artystów w gwiazdorskiej obsadzie.

Opublikowany

 

Zapowiedziany w najnowszym odcinku vloga club2020 “CYPHER2022” trafił do streamu i na oficjalny kanał 2020 w serwisie YouTube.

Z każdą singlową odsłoną club2020 rośnie nastrój oczekiwania na premierę flagowego projektu 2020 label. Gwiazdorska obsada płyty elektryzuje słuchaczy już od wielu tygodni, tym bardziej że każdy z dotychczas opublikowanych singli odkrywa zaskakujące kooperacje artystyczne. Nie inaczej jest we flagowym “Cypherze”, choć w tym przypadku ma to szczególnie spektakularny charakter. Na tracku wyprodukowanym przez Atutowego usłyszymy po cztery wersy od takich artystów, jak Taco Hemingway, OKI, Otsochodzi, Young Igi (OIO), Łajzol, Mielzky, Kwiatek Haze (HAŁASTRA), Kukon, Książę Mazowiecki (HAŁASTRA), Rado Radosny (Dwa Sławy), Young Leosia, CatchUp, Margaret, schafter, DZIARMA, Szczyl, Miły ATZ oraz Astek (Dwa Sławy).

Sklepowa premiera club2020 już 10 marca nakładem 2020 label. 


61 komentarzy
61 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
Marek Sierocki z teleekspresu
1 miesiąc temu

Kawałek na tym samym patencie, co methods of mayhem – get naked. Polaczki bez podpi3rdolki nie potrafią niczego zrobić xD

Zapity
1 miesiąc temu

Bo polska scena i słuchacze to debile.

Adam Słowacki
1 miesiąc temu

Ej chłopaki wy najpierw dajecie płatki czy spermę

Koprobo1488
1 miesiąc temu
Reply to  Adam Słowacki

Dla ciebie żadnych płatków

never
1 miesiąc temu

Polski Wu-tang……. haahahahahah

Koprobo1488
1 miesiąc temu
Reply to  never

Mielzky znowu nagrał z Leosią, przecież d00pa DJ Decksa eksploduje XDDD

KPINY
1 miesiąc temu
Reply to  never

jaki kraj taki wu tang

Juliusz Mickiewicz
1 miesiąc temu

Lądowania statku Apollo na Księżycu w 1969 roku czy statku Viking w 1976 i następne lądowania na „Marsie”, wszystkie zdjęcia ukazujące sferyczną obracającą się Ziemię ,wszystkie rzekome stacje kosmiczne i „satelity” obracające się wokół kulistej Ziemi czy każde zmodyfikowane zdjęcie wykonane teleskopem „Hubble’a” oraz całe NASA są jednym wielkim oszustwem stworzonym po to by nas przekonać, że Ziemia nie jest płaska. Przez ostatnie pięć dekad, dzięki kłamstwom oraz oszukańczym zdjęciom i filmikom, Wolnomularze w NASA skutecznie skłonili cały świat do wiary w kilka mitów pozostających w zupełnej sprzeczności z naszymi zmysłami i osobistym doświadczeniem.

Juliusz Mickiewicz
1 miesiąc temu

Twierdzą oni, że przeciwnie do tego co widzimy i czujemy, wielu z nas stoi do góry nogami sądząc, że są na właściwej stronie głową do góry, znajdując się na spodniej części obracającej się kuli Ziemi! Uważają, że przeciwnie do odczuć naszych zmysłów, pędzimy przez kosmos z prędkością równą milionom mil na godzinę, że gwiazdy naprawdę są słońcami, że Słońce w rzeczywistości jest większe od Księżyca i że większość gwiazd jest w rzeczywistości większa niż Słońce! Możemy wyraźnie poczuć i zobaczyć, że jednak stoimy na właściwej stronie głową do góry, na nieruchomej , płaskiej Ziemi, że Słońce i Księżyc są tej samej wielkości, że gwiazdy są wyraźnie mniejsze od Słońca i Księżyca i nie można dowieść, że są one odległymi słońcami w innych systemach słonecznych. Z niewielką pomocą Photoshopa, technologii rakietowej i grupie zakłamanych Wolnomularzy, NASA przekonała prawie wszystkich na Ziemi, by przestali wierzyć własnym oczom, zdrowemu rozsądkowi i doświadczeniu.

Juliusz Mickiewicz
1 miesiąc temu

Gwiazdy i planety często bywały obserwowane przez tarczę Księżyca, co dowodzi, że Księżyc jest półprzeźroczysty, a jeśli tak, to nie może być litą kulistą planetoidą, jak twierdzi współczesna astronomia. Słowa Samuela Shentona, Prezesa Stowarzyszenia płasko ziemian, przywołane zostały przed rzekomymi lądowaniami Apollo na Księżycu. Stwierdził on, że „Gwiazdy bywają widzialne przez tarczę Księżyca. Astronauci powinni przygotować się na szybki powrót ponieważ tam nie ma na czym lądować!”

„My, tak zwani płaskoziemianie, obserwujący pewien zafałszowany sposób prezentacji, którym posługują się Amerykanie w TV i filmach ukazując orbity i lądowania ich statków kosmicznych, pragniemy zaprezentować młodym i zainteresowanym tematem ludziom nasze poglądy. Robiąc to wierzymy, że nie będzie więcej kpin dotyczących płaskoziemian wywołanych przez Premiera Wilsona z Partii Socjalistycznej czy Enocha Powella z Partii Konserwatywnej” – Samuel Shelton „Płaska prawda”

Juliusz Mickiewicz
1 miesiąc temu

Wielu z pierwszych, którzy kategorycznie okrzyknęli lądowania NASA na Księżycu wyreżyserowanym oszustwem (oprócz wnikliwie patrzących płaskoziemian) to profesjonalni fotografowie. Jeżeli zbada się dokładnie zdjęcia z „Księżyca” można zauważyć, że wiele z nich zostało zrobionych w studiu przy użyciu powtarzającego się tła, sztucznego oświetlenia, kabli i dźwigów. Inne to kombinowane zdjęcia wykonane na pustyni z wyczernionym tłem i astronautami nałożonymi na zdjęcie. Zdobywca nagród, brytyjski fotograf David Persey, analityk fotografii/historyk Jack White, fotograf/wydawca magazynu „Nexus” Marcus Allen i wielu innych zaryzykowało swoją reputację by odkryć prawdę na temat fotograficznych „dowodów” NASA.

Juliusz Mickiewicz
1 miesiąc temu

„Wiele niespójności wyraźnie widocznych na fotografiach wykonanych przez Apollo jest właściwie niepodważalna. Niektóre z wielu błędów, których dowodzimy wynikają z pośpiechu i braku wyobraźni. Inne zostały zaplanowane przez osoby, które nazwaliśmy Demaskatorami, którzy mieli na celu pozostawienie śladu oszustwa, w które zostali mimowolnie wmieszani. Prawdopodobnie najbardziej dobitną próbą demaskatorską była butelka, która toczyła się przez „Księżycowy” pejzaż na ekranach TV w Zachodniej Australii podczas transmisji „na żywo” z „Księżyca” – David Percy, „Ciemny Księżyc: Apollo i Demaskatorzy” (1)

Globtroter
1 miesiąc temu

Spada szurku. Jesteś wypatrzeniem całej nauki jaką ludzkość zdobywała w pocie czoła. Bardziej się nie możesz upokorzyć w XXIw.

Juliusz Mickiewicz
1 miesiąc temu

(阴暗地爬行)(尖叫)(扭曲)(阴暗地爬行)(尖叫)(扭曲)(阴暗地爬行)(尖叫) (爬行)(扭动)(分裂)(阴暗地蠕动)(翻滚)(激烈地爬动)(扭曲)(痉挛)(嘶吼)(蠕动)(阴森地低吼)(爬行)(分裂)(走上岸)(扭动)(痉挛)(蠕动)(扭曲地行走)(不分对象攻击)

Adam Słowacki
1 miesiąc temu

Big chilling

Profesor_Nauk
1 miesiąc temu

Zamknij jape kitajcu

hahahaha pseudomuzyka dla debili i plebsu
1 miesiąc temu

Ale żenada. „taki ostry że chce mi się piperzyć”. no. faktycznie artyści. wizualni i słowa.

szymon matematyk oblicza
1 miesiąc temu

Suma dwóch liczb jest równa 10. Wyznacz te liczby, tak aby suma potrojonego kwadratu jednej z nich i kwadratu drugiej była jak najmniejsza.

aldente wipler
1 miesiąc temu

te liczby to 5 i 5

Pegiek
1 miesiąc temu

Ta? To dawaj na solo cweliku, zobaczymy jak wtedy będziesz śpiewał

Profesor_Nauk
1 miesiąc temu

Jeśli chodzi o matematyke to zawsze byłem jaroszem. Kto by się spodziewał że co roku mając z niej zagrożenie będę teraz pracował w biurze i opierał swoją pracę głównie na wyliczeniach xd Główny morał z tego jest taki że połowa rzeczy z matmy jest do niczego nie potrzebna a tych potrzebnych rzeczy da się wyuczyć już w pracy. Elo! Pier dolcie matme dzieciaki!

kocham leosie
1 miesiąc temu

kocham cię leosia zostań mojom rzonom

Adam Słowacki
1 miesiąc temu
Reply to  kocham leosie

weź leki błagam

Adam Słowacki
1 miesiąc temu
Reply to  kocham leosie

Wiesz co łonczy leosie i karpia na świenta , obydwa bym jebaał w wannie

Banderowiec
1 miesiąc temu
Reply to  Adam Słowacki

Ale oczywiście nożem. Tak jak my ukraincy rezaliśmy nieraz lachów i dziś mamy o tym piosenki w narodowym folklorze

Banderowiec
1 miesiąc temu
Reply to  Banderowiec

P.S. Lachy szto po naszymu poliaki.

dżemtelmen
1 miesiąc temu

ale bym leosi dużego palca u stopy possał

Kajman
1 miesiąc temu

Gdzie jest ten gosc co naklania do pokoju i do podania sobie reki na zgode? Chyba tylko on moze powstrzymac fale niezadowolenia ze wszystkiego. To niszczy jak alkohol. Nie ogladalem tego serialu 2020 ale zastanawia mnie ze wynika z liryki ze mial miejsce zjazd pol bogow i miliarderow jak w davos, siedzieli tydzien i sluchali starych kaset z 2020r. bo juz nikt nie pamieta zeby wybrac co skopiowac. Myslalem ze to elita na czasie jak 18l albo liroy. Na koncu okaze sie ze teksty pisal im borixon.

Seba Śródmieście 1980
1 miesiąc temu

Wychodzę na ulicę szukać terra incognity Zastanawiam się skąd ta złość co we mnie tkwi Uspokajam nerwy tetro-hydro-canabis Czerwone oko łzawi, patrzę vis a vis Kolejna wspaniała świątynia złotem ocieka A na schodach czeka brudny wrak człowieka Czeka na jałmużnę, żeby nie być głodnym Ludzie pod niebiosa wynoszą swoje modły Jednak w świecie podłym tyle jest cierpienia W ludzkich sercach nic się nie zmienia Każdy nienawidzi, nieważne poganie, chrześcijanie Muzułmanie, żydzi- człowiek człowieka krzywdzi Ludzie w oceanie złości więcej nienawiści niż miłości I ludzkości za hajsem pościg

Brat Peji
1 miesiąc temu

Jeden Sentino jest więcej wart niż cała ta banda łaków.

Borys dumnie zakłada kurtkę #Sicarios z uczniami
1 miesiąc temu

Szkoła podstawowa w opolu zakupiła kilkadziesiat ubrań od sentino marki #Sicarios. Jak twierdzi dyrektor szkoły, zostana one przeznaczone dla dzieci rodziców ze Step Records, których nie stać na ubieranie maluszków, ze względu na słabe wyniki finansowe wytwórni.

Dodam ze szkoła jest położona naprzeciw Step Records. Dyrektor szkoly dumnie prezentuje kurtkę sicario nałożoną na młodych adeptów szkoły podstawowej krzyczac:

„J3bać Step Records zimą i latem, latynoskim batem! Viva Sicarios, Viva Don Alvarez, Viva Profesoor Trapu”

Zapraszamy też do akcji

#KUPUJMYMERCHSICARIOS

Borys Przegryw i Przegryw zarazem Wy Kvrwy
1 miesiąc temu

byłem dzisiaj o 9:00 na wyciecze z dziećmi z moją klasą 3 podstawówki w kinie, oglądaliśmy film o maladze o Gangsterach z Sicarios. film był zajeebisty!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

young cwel
1 miesiąc temu

Ten prawiczek jest kurw4 najlepszy xD Napi3rdala w koło 3 teksty na krzyż i ma zabójczą liczbę 11 proxy do dodawania sobie plusików xDDD

Fan Zdvpydomordyzaura
1 miesiąc temu
Reply to  young cwel

Widzę, że Durex powinien zapłacić odszkodowanie za spękanego k0ndona Twojemu staremu, przez który twój stary spłodził taki syf, że musieli ciebie wyskrobać do pudełka po butach, bo nie mieli na aborcje.

young cwel
1 miesiąc temu

Widzę, że dałeś z siebie wszystko. Twój stary byłby z ciebie dumny. Szkoda, że spi3rdolił na twój widok xDDD

Fan Zdvpydomordyzaura
1 miesiąc temu
Reply to  young cwel

typ sam siebie wyjaśnił 5 sekund

young cwel
1 miesiąc temu

Klikaj tam sobie lajlki pajacu, nic więcej ci w życiu nie zostało xDDD

Fan Zdvpydomordyzaura
1 miesiąc temu
Reply to  young cwel

p1zda utkana? psycha znisczona? to wyp1erdalaj z powrotem do cerasnitu z ojcem zap1erdalać za naniżą krajową

young cwel
1 miesiąc temu

Tadeusz Drozda jest z ciebie dumny, a teraz klik klik lajka, pajacu xDDD

Fan Zdvpydomordyzaura
1 miesiąc temu
Reply to  young cwel

Mowiłem ci jak powstałeś?
Twój stary pryczył w brąz twoją starą loche, troche speermy wymieszanej z gównem
Wpłyneło do jej c1py…

  • – Tak powstałeś cuckoldzie
young cwel
1 miesiąc temu

Chcesz trochę wody do tych sucharów? Klikaj tam lajki śmieciu i nie pi3rdol xDDD

young cwel
1 miesiąc temu
Reply to  young cwel

Od dzisiaj ja jestem young cwel i ch.uja masz do gadania.
Young Cwel zostanie największym fanem Sentino jakiego Glamrap widział.

young cwel
1 miesiąc temu
Reply to  young cwel

Wszystko się zgadza, tylko cwele bez ojca słuchają tego zeschizowanego pajaca xD

young cwel
1 miesiąc temu
Reply to  young cwel

podszyw! Prawdziwy young cwel kocha sicarios

young cwel wspiera Zdvpydomordyzaura
1 miesiąc temu

IDĄ ŚWIĘTA, ŚPIEWAĆ GLAMRAPOWE BIEDNE PĘDZLE

„PRZYBIEŻELI DO MALAGI DILERZY” – PROFESOOR TRAPU ft. SENTINO

PRZYBIEŻELI DO MALAGI DILERZY
GRAJĄC SKOCZNIE TATUAŻYK NA LIRZE

HELIKOPTER NA WYSOKOŚCI, GIVENCHY DLA GOŚCI, A ROLEX NA DŁONI
VOLVO NA NIEPODLEGLOŚCI, CIP4 NA MOJEJ WŁOŚCI, A K0NDON ZAŁOŻONY

ODDAWALI SWE MILIONY SENTINOWI W POKORZE
TOBIE Z SERCA GANGSTERSKIEGO, O BOŻE!

HELIKOPTER NA WYSOKOŚCI, GIVENCHY DLA GOŚCI, A ROLEX NA DŁONI
VOLVO NA NIEPODELEGLOŚCI, C1PA NA MOJEJ WŁOŚCI, A K0NDON ZAŁOŻONY

PROFESOOR SICARIO ZAPROSIŁ TE DZIWY
TAKICH MŁODYCH ONI NIE WIDZIELI, JAK ŻYWI

HELIKOPTER NA WYSOKOŚCI, GIVENCHY DLA GOŚCI, A ROLEX NA DŁONI
VOLVO NA NIEPODELEGLOŚCI, CIP4 NA MOJEJ WŁOŚCI, A K0NDON ZAŁOŻONY

I SICARIOS NASTKI PENETRUJĄ
MŁODE SIKSY JĘCZĄ SKOCZNIE I SZCZYTUJĄ

HELIKOPTER NA WYSOKOŚCI, GIVENCHY DLA GOŚCI, A ROLEX NA DŁONI
VOLVON NIEPODELEGLOŚCI, C1PA NA MOJEJ WŁOŚCI, A KONDON ZAŁOŻONY

-TO W SZKOLE Z DZIEĆMI ŚPIEWAŁEM W 3 KLASIE PODSTAWY

Ssij jaja kukoldzie
1 miesiąc temu

W Polsce brakuje 1,5 mln kobiet według spisu osób po stanie cywilnym.
Na dodatek w Polsce jest więcej studentek aniżeli studentów, w związku z czym zachodzi zjawisko homogamii, czyli kobiety chcą partnera ze statusem wyższym od ciebie co w praktyce oznacza, że dużo mężczyzn bez wykształcenia wyższego również będą skazani na samotność.

Kobiety i rząd : niech się faceciki podludzie zabiją, pora na CSa

odybi
1 miesiąc temu

ej to ty cnie???

ig: blondii_29_official

Popularne