Sprawdź nas też tutaj

News

Taconafide reaktywowany w Ciechanowie. Przyszło 10 tys. fanów

„Było to niezwykłe wydarzenie” – komentuje prezydent miasta.

Opublikowany

 

Taconafide / fot. materiały prasowe

W ramach koncertu na plenerowej scenie w Ciechanowie 29 czerwca wystąpili Reto, Kękę, Sokół, Quebonafide i zupełnie niespodziewanie Taco Hemingway! Występ ostatniego rapera był zaskoczeniem dla publiczności, gdyż nie było go w oficjalnym line-upie festiwalu. Koncert zorganizowany przez miasto przyciągnął ponad 10 tys. osób.

Występ słynnych raperów był największym tegorocznym muzycznym wydarzeniem w Ciechanowie. Uczestniczyli w nim fani z różnych części Polski. Quebonafide już drugi raz przyjął zaproszenie do rodzinnego miasta od prezydenta Ciechanowa. W ubiegłym roku wystąpił na dziedzińcu Zamku Książąt Mazowieckich. Zamkowe mury nie pomieściły wówczas całej publiczności, część osób oglądała występ na telebimie umieszczonym obok zamku. Wtedy miasto na 2019 rok zaczęło planować dużo większy koncert na otwartej przestrzeni na pobliskich błoniach zamkowych, licząc na udział także innych topowych artystów.

Taconafide w Ciechanowie / fot. materiały prasowe

Dziękujemy Kubie Grabowskiemu za obecność, za to, że jest tak otwarty na swoje rodzinne miasto. Z pewnością fakt jego występu zachęcił do udziału w koncercie także pozostałych artystów. Było to niezwykłe wydarzenie, mieszkańcy i przyjezdni byli zachwyceni. A publiczność niemal oszalała, gdy pojawił się duet Taconafide, bo udział Taco Hemingwaya był niespodzianką. Niesamowita energia. Co warto podkreślić w mieście było spokojnie, nie mieliśmy incydentów, była to w pełni udana impreza – powiedział prezydent Ciechanowa Krzysztof Kosiński.

 
23 komentarze

23
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
SYN TEDEGO

Bałbym się tam pójść. 10 tysięcy piszczących nastolatek machających smartfonami. Wdychasz ich pot i tanie perfumy z rossmana. Co chwilę przypadkiem wyłapujesz łokcia.
Już lepiej iść w pogo z brudasami na koncercie acid drinkers.

Odb

Taconafide stratowany w Cipanowie. Przyszło 10 fanów.

HARLEJ DEJVIDSSON

Ja np psikam się woda z kibla.
Efekt 2 3 dni czuć
Polecam.

op op

Ciechanów reaktywuje 10 tysięcy zjebów

Axel GMD

Reaktywowany?
kto byl aktywny a kto pasywny?

Gej Okej

Co warto podkreślić w mieście było spokojnie,mieliśmy dużo Analnych incydentów, była to w pełni udana impreza – powiedział prezydent Ciechanowa Krzysztof Kosiński.

dowCIPNY

fajnie fajnie, zajebiscie panie redaktorze. a kiedy coś dla słuchacza rapu?

Wasz ziom

W typów w różowych futrach… promujcie dalej lgbt to się obudzucie w hujem w dupie w 2030tym

YOLO

DOSLOWNIE SKURWYSYNY

FanKeKiegoOdNielegali

Nie wiem co gorsze. Ich stylówka czy rappolo. Żabsona niech zaproszą do tej kanonady emo-rapu.

kiki

„Co warto podkreślić w mieście było spokojnie, nie mieliśmy incydentów”-a ja się pytam, kto miałby tam wszczynać awantury?? Przecież ‚ludzie’ tam zgromadzeni to w ogromnej mierze same zniewieściałe pedały i głupie małoletnie cipetki, czyli w gruncie rzeczy niewiele ich różni.

mcck

Bądźmy szczerzy klebo i tako to nie jest rap. To jest pop z elementami hh. Gimnazjum się tym jara i niech tak zostanie. To jest muzyka dla nich do tego dołączyć trzeba całe sbm i bor. Pewnie kogoś pominąłem z tego zacnego grona. Reszta jest dla prawdziwych słuchaczy hip hopu.

wkurwiony huj

jest taka odmiana rapu nazywa sie pop-rap lub rap-pop.

Petero

To jest prawdziwy rap . A ty jesteś nieudacznik

Witold

BOR (czyli Paluch!) nawija/ł jeszcze o czymś. te pidy pojawiły się z nikąd, ale sorry to już nawet na nagrawyjący EP-kę mam więcej wspólnego z Hip-Hopem niż te miejskie dziwki @Taco @Quebo

TEDESŁAW

CHLAC ZREC OPIERDALAC SIE JAK TAMAGOCZI

DziwnyManiek

Quebo ładne perły ma na szyi (1 fota).

Król

zauważyliście, że ten cały taco ma krzywy ryj? jak miał wąsa to jeszcze tak nie było widać ale teraz?

Animal Planet

zajebiście nie znać ani jednego numeru tego burak składu dla stęchłych pacyn

Ktoś

Mamy najlepszego prezydenta ❤️

Popularne