Sprawdź nas też tutaj

Singiel

Tau – „Egzegeza: ul. Znaków zapytania”

Singiel promuje płytę „Egzegeza: Księga Pszczół”.

Opublikowany

 

Na kanale Bozon Records ukazał się singiel Tau’a „Egzegeza: ul. Znaków zapytania”, który promuje nadchodzącą płytę „Egzegeza: Księga Pszczół”, która ma się ukazać 1 marca 2019 roku.

 
32 komentarze

32
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
prałat Jankowski

Dobry kawałek do całowania się z małymi chłopcami
Pis joł z piekła!
Tau, nagramy coś – wierzę

Odsap asap

Oho ministranci kauka w natarciu, pewnie obiecał im niebo i niebo w gębie jak będą propsowac na glamrapach. Jebac przebierańców w sutannach i ich zmanipulowanych wyznawców, ta zaklamana religia niedlugo przestanie istnieć bo nikt nie będzie zaglądał do kościołów i zostaną wyburzone, zobaczyta za 30lat

AniołRWS

Odsap asap Nie wiem czy wiesz ale we Francji, Niemczech i innych krajach którzy przyjeli imigrantów kościoły są wyburzane, zamieniane w meczety i inne tego typu budynki. Ludzie tam nie czują się bezpiecznie, wręcz sprzeciwiają się temu. Teraz wyobraź sobie coś takiego w Polsce…. Czy chcesz czy nie to Polska jest krajem głęboko wierzącym. Jeśli Ci się to nie podoba to droga wolna, świat stoi dla Ciebie otworem. Ale zastanów się, czy warto? Oczywiście w kręgu kościelnym są przebierańcy którzy nie powinni sprawować funkcji duchownego. Ale weźmy pod uwagę że w każdej dziedzinie są lisy, w policji, w szkołach, w szpitalach…..

AniołRWS

Moja matka obciąga bezdomnym cyganom za posypkę mefedronu

ProfesorNauk

Utkaj kurwe psychiczny fanatyku! Wytykasz ludziom błędy a sam wpierdalasz ciemnote że uzdrawiasz na koncertach..Średniowieczny leprekaun kurwa

Wieczny Pielgrzym

Wiesz, że on sam nie uzdrawia?
Zaprzestał nawet takich praktyk.

Odb

Ul – ,,Zapytania: taU. Egzegeza znaków”

Aasia

Debil z cb

Gaweł Pzyl

Promocja pedofilii z ul. Watykańskiej

January Pawlaczenty

STOP PEDOFILII!

kau to kretyn w czarnej sukience

WYPIERDALAJ SEKCIARZU. Dalej uzdrawiasz na koncertach? Dalej na koncerty przychodzą głusi i odzyskują słuch? Hahaha. Dla promocji i rozgłosu powiesz wszystko, zarazo. A kysz!

coś mnie w krzyżu napierdala

Cudaku, nadal wciskasz ciemnotę i zabobon? Na leczenie już jest za późno. Podszywanie się pod Mediuma nic ci nie da.

znak zapytania

Kau, zastanawiasz się czasem czemu księża, którzy powinni głosić dobrą nowinę i wspierać słabszych, wolą krzywdzić niczemu niewinne dzieci? Myślałeś kiedyś o tym?

Julkaa

Jak można słuchać tego śmiecia? To przecież taki Międlar polo-rapu

MIRAS X

Czarne anioły, negatywy, złe emocje to właśnie mamy wewnątrz. Tak chciał BÓG? https://www.youtube.com/watch?v=aXz0JCu1prk ŻYJĄ W NAS projekt 146

Ziomek Odpocznij

Piotrek jak zywkle sztos.
A Wy dalej szluchacie o Iphonach, Gucci etc?

nowy glamrap jest do bani
BorekTW

Perfekcja! Szykuję się album roku 🙂 Jaram się w opór

słuchasz kała to jesteś slu

Chyba anal roku.

Aasia

Jak zwykle Świetne TAU

Corzay

Skąd w Was tyle nienawiści? Koles głosi słowa związane z Chrystusem, poza tym nie krzywdzi nikogo, a Wy go hejtujecie jakby skrzywdził Wasze matki. Idę się odlać glamrap, bo nie mogę na to patrzeć.

jestem księdzem jak mój ojciec

Jak nie krzywdzi jak krzywdzi? Gardzi innymi, uważa, że ma monopol na prawdę i zna odpowiedzi na wszystkie pytania świata, jeśli nie wyznajesz tego co on to automatycznie jesteś po złej stronie mocy itp. Od razu widać, że to jakiś chory pojeb myślący zero-jedynkowo. Oczywiście o ciemnych sprawkach kościoła nic nie mówi, milczy tak jakby nic się nie działo negatywnego i było cacy. Moim zdaniem czy w coś człowiek wierzy czy nie, nie ma znaczenia, ważne, by starał się być dobry dla innych i nie krzywdzić nikogo. Przynależenie do jakiejś sekty nie powoduje automatycznie, że jesteś czy staniesz się dobrym człowiekiem. Tę pracę trzeba wykonać samemu wewnętrznie.

ayz

szkoda, ze ludzie z glamrapu to ameby i nie potrafia nawet chociazby TROCHE skupic sie na tekscie lirycznym i piszecie komentarze obrazajace bez jakiegokolwiek sensu. A kawalek jest perfekcjonizmem.

nowy glamrap jest do bani

Co pierdolisz dyletancie? Jak chcesz nas wyzywać od ameb to używaj choć składni i interpunkcji. TROCHE… Trochę to z ciebie niedoklepany ministrant.
Perfekcjonizm – postawa człowieka, która stawia dokładność wykonywanych czynności na najwyższym miejscu. Nadmierny perfekcjonizm jest w psychologii czasem nazywany dewiacją, która praktycznie uniemożliwia normalne funkcjonowanie.

Odi profanum vulgus

Celne wypunktowanie typowego słuchacza Kała – wioskowego prostaczka, który myśli, że jest inteligentny, używając słów, których nie rozumie
No, a teraz minusujcie ten komentarz, fanboje schizofrenika, antyszczepionkowca i apologety klerykalnej pedofilii!

Stanio

Chwała Panu!

AniołRWS

Wała chuju

Ktoś nowy

Ludzie jaki wy macie płytki światopoglond,nie macie pojęcia co warto a czego nie,co Was zaprowadzi do szczęścia a co do wiecznej odchłani… Zamknięci w czterech ścianach ze swoimi grzechami i z Internetem jako przewodnikiem po życiu, manipulowani przez takichjak wy, którzy zapragnęli być mądrzejsi od samego Boga. Biada Wam. A płytą całkiem spoko zamówiłem pre order 😉

mati ochman

>światopoglond

Następny idiota udający oświeconego. Zamknięty w czterech ścianach z wyimaginowaną bozią i raperkiem-psychopatą jako przewodnikiem. Idź świniom dolewać, melepeto

Ktoś nowy

Twoja wypowiedź pokazuję jaki ty jesteś oświecony, pewnie nikt cię nie kocha dlatego tyle nienawiści w tobie będę się za ciebie modlił żebyś się opamiętał w porę. Pewnie teraz umiłowałeś grzech… Kiedyś będziesz stary i śmierć przyjdzie po ciebie i będziesz żałował i będziesz sam. Na pewno boisz się śmierci i to panicznie bo idziesz do nikąd… Też bym się bał na twoim miejscu;)

tylko pytam

@Ktoś nowy, twoja wypowiedz pokazuje jaki ty jesteś oświecony używając hasełek typu „biada wam”, by zaraz zagrać sztuczną kartą katola „będę się za ciebie modlił”. To w końcu jak to jest? Biada czy modlitwa, zakłamańcu?

byłem tu od zawsze

@Ktoś nowy: zamknijże już tę mordę, zaboboniarzu. Ty się boisz żyć i to jest kurewsko żałosne
#tylko pytam: bieda umysłowa idzie u katolików w parze z materialną

Popularne