News
Tau mówi o ucieczce w alkohol, pornografię i okultyzm
Raper podzielił się z fanami swoim kolejnym świadectwem.

W kolejnym docinku z cyklu „Raport wojny o duszę” Tau poruszył temat DDA ujawniając, że w jego rodzinnym domu także istniał problem alkoholowy.
– Porzuciłem myśl o tym, że jestem DDA, pomimo tego, że w domu miałem problem alkoholowy. Niestety wpłynęło to na to, że przez kolejne lata prowadziłem destrukcyjny tryb życia. – mówi raper.
– Uciekanie w używki, uciekanie w depresję, uciekanie w melancholię, smutek, pogubienie się w używkach, w narkotykach, w alkoholu, w seksie, w pornografii itd. Lista jest długa aż po okultyzm, spirytyzm i totalne pogubienie w życiu. Co się okazało wynikało z tego, że byłem Dorosłym Dzieckiem Alkoholika. – dodaje.

-
News4 dni temu
Young Leosia pokazała chłopaka
-
News3 dni temu
TPS „wyjaśnia typa w autobusie”
-
News4 dni temu
Syn Edyty Górniak obwieszony złotymi łańcuchami znów rapuje
-
News17 godzin temu
Boxdel ciśnie Palucha i jego „psy” oraz ma dla niego propozycję
-
News3 dni temu
Ecnavelo trafiona egzotyczną strzałą Amora
-
News1 dzień temu
Sentino staje w obronie Popka
-
teledysk3 dni temu
Tede i O.S.T.R. jako pracownicy pizzerii „TEOS”
-
News4 dni temu
Learnhowtohustle aresztowany. Rusina wysyła słowa wsparcia
Wolałem KęKę gdy pił wolałem Tau’a gdy ćpał wolałem czasy gdy nikt nie wstawiał przed ksywę Young. Ten koleś chce być świętszy od Papieża. Niedługo program w radiu maryja dostanie. Szkoda bo flow ma dobre.
Tau ucieka do wanny, w alkohol, pornografię i okultyzm
https://www.youtube.com/watch?v=QCBnmLvS6W0&feature=share Kaczor BRS dissuje Malika Montane
Od dobrego flow wazniejsze kolego jest zbawienie i pokój duszy. Życze Ci tego żebyś kiedyś to zrozumiał
pozdro Tau wiem o czym gadasz
czasem trzeba polecieć, ale wiadomo jak to się kończy na dłuższą methę…
https://www.youtube.com/watch?v=HpT8v4bCoWw
https://www.youtube.com/watch?v=QCBnmLvS6W0&feature=share Popek ma depresje?
no tak się zaczyna, wszystkie kolory świecą, lecą materiały, piękne wspomnienia
a nagle się budzisz wjebany po szyję
mało kto trzyma granice
umiar to klucz
bo inaczej..
Sam zmagam się z tym gównem, starszych już zabrało, a brat tam leci(trzucha), nie wiem co kurwa czasami dalej
mało kto sobie zdaje sprawę z konsekwecji duchowych, bo fizyczne łatwo zobaczyć
ale powiem, że modlitwa i czystość pomagają
najgorsze sa piątki i soboty, szczególnie jak jest taka bryza w powietrzu, żeby coś przypierdolić…
ale wiem, że trzeba to zasypać abstynencją i treningiem, bo każdy lot kończy się rano drapaniem ścian
Dobrze powiedziane!
Ja miałem miesiąc przerwy od alko, ale 3 dni temu przy okazji rodzinnej lekko uchyliłem swemu demonowi drzwi. No i się tak skurwysyn rozpanoszył, że lecę znowu od 3 dni.
Trzeba skurwysyna trzymać zamkniętego i nie dokarmiać, żeby zdechł.
Skupienie na swojej duchowości i rozwoju w połączeniu z regularnymi treningami jest zbawieniem.
Ave!
„każdy lot kończy się rano drapaniem ścian” co wy kurwa bierzecie dopalacze? czy kocimiętke ,ze „drapaniem” się konczy ? Moze kreta do rur napierdalacie ? Bo ja nie powiem swoje przepalilem i bania tez nie do konca ok ale takie opisy to jak z hyperreala po dobrej dawce aptecznych smakow
no tak się zaczyna, wszystkie kolory świecą, lecą materiały, piękne wspomnienia
a nagle się budzisz wjebany po szyję
mało kto trzyma granice
umiar to klucz
bo inaczej..
liczyłem na wszystkich, nigdy na siebie
nacpany latalem- i sięgam gwiazd mamo
to teraz już nie wiem czy aby na pewno potrafie poskładać się w całość !
i zdusić zło- wyrzucić to
naprawić te błędy co da się naprawić
za dużo skurwieli na prawdę by chciało żebym Ciebie też stracił !
rok 2017 – nagralem kawałek dla siostry w ostrym ciągu i tylko tyle z niego we mnie zostało
bladze po kartkach w zeszycie
szczęścia nie znajdę na pewno
(……)
i wiem że wysluchasz mam pewność
Jeszcze to.. początek
Co ty odklejeńcu piedolisz ładnie czerep poczesany
nawet na szczerość Cię nie stać
Spróbuj nie jeść do skrajnego wyczerpania a później się potocznie na żreć to zwymiotujesz od razu i skręt kiszek murowany, żadnego nałogu nie żucisz od razu żadnego nałogu ale małymi kroczkami a za przyjaciela masz Boga ale musisz głęboko w Niego wierzyć to inny przyjaciel Ci nie potrzebny. A wtedy skup się na pomocy innym (posługiwaniu bezinteresownie) to zrozumiesz o czym mówi TAU ale musi to być szczere.
Pozdrawiam
Zawsze prawdziwie wierzący dający świadectwo o Bogu w Trójcy Świętej byli prześladowania zwłaszcza w śród swoich „A SWOI GO NIE PRZYJĘLI”.
TAU tak trzymaj, obyś nie zwątpił.
Chwała Panu
PATRZ SYNU IDIOTA
Z ryja na filmiku wygląda na typa co lubi zjarać gibona.
Pożary w Australii – fakty czy manipulacja lewackich kłamliwych mediów typu TVN?
https://www.youtube.com/watch?v=f-wGvl1_I4w
spammer
Gracjan na żywo:
https://youtu.be/tH4ACYkrJAw
W takim razie znacznie lepiej – z alkoholem umiarowiej to znaczy czasem znacznie better kurwa zwyczajnie przystopować , z pornografią …kurna no fajnie ,,,, ale z kurestwa w huj ciężko wyjść jak człowiek za mocno się przyzwyczai i lepiej zaprzestać jebanego kurwi internetowego zniewolenia bo na dłuższą mętę mąci w główce jak pixy popijane naftą i zaczyna się niemiły dramacik , a z okultyzmem ???!!Kurwa no bez komentarza !!!z dala od tego hujostwa po wieki !!!! z początku zawsze śmiech , zabawa w pizde extra z tymi wszystkimi rzeczami a na końcu jebana rozpacz i sranie błaganie o pomoc , poważna deprecha i jak ktoś nie pomoże w czas nawet zasrane samobujstwo ,więc nie dajmy za mocno zcwelować się szatanowi i
Z głową glamhip hopowe skurwysynynyy !
kurwa na glamrapie tyle katoli nie dziwne z pis wygrywa .. w niedzielke tylko do kosciola na sume niedlugo …
Dziękuje ze w tytule nie napisaliście jakiegoś cytatu z jego mądrości które pierdoli bo bym sobie humor tylko spierdolil
Kau mówi o ucieczce w pracohol, ortografię i kulturoznawstwo
Raper podzielił się z panami swoim okrężnym dziewictwem.