Sprawdź nas też tutaj

News

Te-Tris i Duże Pe podpowiadają, jak trenować freestyle

Akademia Freestyle’u dostępna na Youtube.

Opublikowany

 

Te-Tris i Duże Pe, czyli legendy polskiej sceny freestyle’owej i muzycznej, stanęli ramię w ramię, aby podzielić się swoją wiedzą i patentami dotyczącymi freestyle’u. Wszystkie cztery odcinki Akademii Freestyle’u można już oglądać na YouTube oraz na redbull.pl/akademia-freestyle.

“Co siedzi w głowie freestyle’owca?”, “Pamiętaj, że jesteś MC”, “Styl, rytm i flow” oraz “Skąd brać amunicję na bitwę?” – to tytuły wszystkich czterech odcinków Akademii Freestyle’u Red Bull KontroWersy. W każdym z nich gospodarze serii – Te-Tris i Duże Pe – poruszają inny aspekt dotyczący sztuki rapowej improwizacji.

Wykorzystujcie to, że bit ma tempo, rytm, tonacje, wręcz kolor, do którego dopasujecie to, jak się po nim poruszacie. […] Jest fajne ćwiczenie, które może pozwolić Wam rozwijać swoje flow” – podpowiada Te-Tris w jednym z odcinków mówiąc o technice jibber jabber.Z “Akademii Freestyle’u” dowiedzieć się można, między innymi, jak przygotować się na bitwę freestyle’ową, jak pracować nad własnym flow i stylem, skąd brać inspiracje na cięte riposty czy wywołujące euforię punchline’y.

Wszystkie odcinki serii są już dostępne w specjalnej playliście na kanale YouTube Red Bull KontroWersy oraz na stronie www.redbull.pl/akademia-freestyle. Więcej informacji o Red Bull KontroWersy dostępnych jest na stronie www.redbull.pl/akademia-freestyle oraz na Facebooku Red Bull KontroWersy.

I odcinek – „Co siedzi w głowie freestyle’owca?

II odcinek – „Pamiętaj, że jesteś MC”

III odcinek – „Styl, rytm i flow”

IV odcinek – „Skąd brać amunicję na bitwę?”

 


12 komentarzy
12 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
Profesor_Nauk
2 lat temu

Pe-nis i Duże Pe podpowiadają, jak trenować mięśnie Kegla.
Akademia Pana Kleksa dostępna na Por*hubie.

Odb
2 lat temu
Reply to  Profesor_Nauk

Pe-Nis i Duże G podpowiadają, jak trenować zwieracz

AzbeST
2 lat temu

Czekam na asteroidę, to jedyna szansa:

sztuczna inteligencja robi rap (i to pierwszy raz można użyć słowa inteligencja i rap jednocześnie) -https://www.youtube.com/watch?v=TxrNcbcc8fo

modelka Emily Ratajkowski mówi, że poznają z mężem płeć swojego dziecka, gdy skończy ono 18 lat i sobie wybierze;

to stare, ale odświeżone na dniach – youtube usuwa filmiki o szachach Antonio Radica, bo szachista zbija czarne białymi.

Kuzyn Buczera
2 lat temu

Te-Tris i Duże Pe podpowiadają, jak trenować anal

Huy
2 lat temu
Reply to  Kuzyn Buczera

Te-Zwis i Małe Pe

TylkoZENEKMARTYNIUK
2 lat temu

Własnie Słucham ZENEK MARTYNIUK „PRZEZ TWE OCZY ZIELONE”
TYlko ZENEK MARTYNIUK Codziennie !!!
Wiadomo że w Polsce słucha się farmazonów typu Bedopies Białas Quebo Srebo taco Sraco i Szpaku Sraku haha haha i inne pozerki Oraz Uliczni raperzy którzy robią groźne miny a ważą po 20 kg haha
ZENEK MARTYNIUK ma Street Credit w całej Galaktyce nieważne gdzie się Pojawi
Klipy ZENKA MARTYNIUKA są na kanałe DISCO POLO LAJF Który ma 24 Miliony Subskrypcji Zasięgi są ogromne każda forma życia wie kto to ZENEK MARTYNIUK nie ważne czy Słuchają na Ziemi, Księżycu, Marsie, Pandorze czy Dimidium.

NIESŁUCHAMŁAKÓW
2 lat temu

W sumie to props, wolę, aby młodych uczyli Pe i Tet niż jakiś Filipek.

kurka wodna
2 lat temu
Hacker 666
2 lat temu

Dwa gówna & inwalidzi rapowi! Jebiemy ich & na nich sramy! Chuje w dupy tym niedojebom!

STARY WŁODKA
2 lat temu

a Wy jak to wszystko wykorzystaliście ?

Hobbit z shire
2 lat temu

Przyszedłem tylko powiedzieć że:
Dożywotni chuj w dupę tobie spadajácy klocku w gameboyu za ostatnią poprawność polityczną w owej subkulturze
Naucz lepiej siebie jak poprawnie zakładać maskę na własny ryj aby siebie nie zbłaźnić jebany pedale
A teraz grzecznie stąd wypierdalam fiuuuu

Profesor_Nauk
2 lat temu

UWAGA!!!
W najbliższą niedzielę (to jest 21.03.2021r.)odbędzie się roast Profesora_Nauk czyli mnie. Tym samym, jako legendarny i zasłużony dla portalu użytkownik, zwracam się do redakcji o specjalny artykuł zatytuowany „Roast Profesora_Nauk” skoro i tak w komentarzach jest ściek a artykuły nie zawsze są stricte rapowe. Jeśli moja prośba nie może zostać spełniona, zwracam się ponownie do redakcji o hurtowe przyznanie 200 plusików, pierwszemu komentarzowi, pod pierwszym niedzielnym artykułem, który będzie dotyczył wspomnianego roastu tak by był on topowy, nikomu nie umknął, oraz by każdy następny uczestnik mógł się pod niego podpinać, tak by wszystko było w jednym miejscu. Zapraszam i pozdrawiam! Profesor_Nauk.

Popularne