Sprawdź nas też tutaj

Opublikowany

 

Na przełomie lipca i sierpnia ukaże się wspólny album Te-Trisa i Soulpete’a „Triste Sol”. Duet zaprosił na krążek Spinache’a, KPSn’a, JNR’a i DJ-a Eproma. Dziś mamy okazję posłuchać numeru „Co tu dodać”, do którego powstał teledysk. – Setki godzin na planie, jeszcze więcej wspaniałych ludzi zaangażowanych w powstanie tego przełomowego obrazu. Wykorzystane technologie i nowatorskie techniki montażu stanowią kamień milowy w światowej kinematografii. Chyba tyle, bo co tu dodać? – komentuje Tet najnowszy klip.

Tracklista

1. „WAJB, JA, KLAVO”
2. „ODCINKA” FT. SPINACHE
3. „SALIDA”
4. „FENIX” FT. KPSN, JNR, DJ EPROM
5. „MEDIO”
6. „CIENIE”
7. „POGUBIENI”
8. „CO TU DODAĆ?”
9. „PUESTA”

triste sol okładka

Soulpete wydaje też płytę z Bonsonem

Równolegle do EP-ki „Triste Sol” na rynku ukaże się też kolejny materiał od Bonsona „Kiwka Fifka Rap Do Piwka”, w który zaangażowany jest również Soulpete. Na płycie usłyszymy Peję, Laikike1, Junesa, Starszego Brata, Jota i Okoliczny Element. Premiera ma się odbyć w sierpniu. Single z tego albumu są dostępne pod tagiem #Kiwka Fifka Rap Do Piwka

 
3 komentarze
3 komentarzy
Most Voted
Newest Oldest
Inline Feedbacks
View all comments
KUBAY
2 lat temu

ALE BYM SE PRZYKURWIŁ W TETRISA NA GAMEBOJU

smiec
2 lat temu

Co tu dodać tetris? Ze wykręciłeś wszystkich starych kolegów? Ze żeby mieć jakiekolwiek „plecy” na scenie musiałeś zakolegowac sie z „atencyjna kurwa z wysp”?

urscrew
2 lat temu

mega dobry numer – props. Tet nie odbijaj od oldskulu

Popularne