Sprawdź nas też tutaj

News

Teabe we wspólnym numerze z Vixenem

Klip promuje płytę „Serce”.

Opublikowany

 

Fot. Motka Produkcja

Singiel „Koła” promujący nadchodzący album Vixena trafił na MaxFloRecTV. To ostatni zwiastun „Serca” przed piątkową premierą płyty. W numerze Vixena gościną zwrotkę dołożył Teabe.

Jeszcze tylko do środy w MaxFloSklepie zamawiać można pre-order „Serca” z gwarancją dostawy w dniu premiery. Dwupłytowe wydawnictwo pojawi się na półkach sklepowych w najbliższy piątek, 18.10. W nagraniach krążka udział wzięli tacy goście, jak: KaeN, Skip, Lilu, Skorup, Meek, Oh Why?, Pokahontaz, Gedz, B.R.O czy Teabe. Numer z tym ostatnim na feacie niespodziewanie znalazł się dziś w sieci.

Premierowemu singlowi towarzyszy teledysk, którego realizacją zajęła się Motka Produkcja. Za bit do utworu odpowiadają Macios i JRS, nagranie powstało natomiast w Domofonia Studio.

Kilka dni temu na kanale Vixen BeatzTV pojawiło się wideo zatytułowane „Kawałek serca”. To zebrany w całość miniserial, na który złożyły się poszczególne odsłony singlowe: „Melodio”, „STFU” ft. KaeN, „Luz na spince” ft. Meek, Oh Why? oraz „Wyszliśmy na ludzi”. Fabuła każdego następnego klipu kontynuowała historię z poprzedniego odcinka. Kolejne części trafiały na MaxFloRecTV wraz z premierami 4 tegorocznych EP-ek Vixena.

Już w najbliższy piątek (18.10) odbędzie się natomiast premiera longplaya Vixena. Dwupłytowy album zatytułowany „Serce” będzie podsumowaniem tegorocznych działań muzycznych artysty. Tracklista zawierać będzie numery ze wszystkich tegorocznych EP-ek oraz zupełnie nowe, niepublikowane nigdzie utwory. To ostatnie dni, aby pod tym adresem zamówić wydawnictwo w przedsprzedaży.

 
10 komentarzy
10 komentarzy
Most Voted
Newest Oldest
Inline Feedbacks
View all comments
WnukTedego
1 rok temu

Wygląda jak narkoman co zapierdala po kablach

WnukTedego
1 rok temu
Reply to  WnukTedego

A tak w ogóle to siorbałem Rafalali knagę świeżo wyjętą z czeko-tubki Belmonda. Mmm czekoladowa pycha

Wasz ziom ten prawdziwy
1 rok temu
Reply to  WnukTedego

Staremu dziadowi siorpiesz codziennie podszywie jebany

Odb
1 rok temu

Taebe zaprosił na numerek vixe

KURWON Z MORDĄ JAK GOLLUM
1 rok temu
Reply to  Odb

JEBAĆ PEDALIADE, VIXCWEL DAWNO PRZESPAŁ SWOJE PIĘĆ MINUT TO TERAZ FEATY Z GANGSTERAMI ZE STRZEŻONYCH OSIEDLI HAHAHAH JEBAĆ W RYJ TAKIE GÓWNO

Ķ U H W A
1 rok temu

vixen.com XD

Moralny Kac Gigant
1 rok temu

Żal Chłopaka. Talentu i ciężkiej pracy nie można mu odmówić. Ale nawet jak na rapera jest tak nie wyglądny, że na prawdę trzeba stwierdzić, że los jest skurwielem.

Ikarus
1 rok temu

VIXEN Mega talent i niedoceniony wilk

Art
1 rok temu

Vix dobry wariat ma swój styl

Popularne