Sprawdź nas też tutaj

Premiery Płyt

Tede „Esende Mylffon: Hałas”

Reedycja kultowego albumu.

Opublikowany

 

esende mylffon hałas tede

Data premiery: 10.04.2020

Reedycja płyty “Esende Mylffon” została przygotowana z dużą dbałością o detale, w unikatowej wersji “HAŁAS” – oryginalnie dostępnej wyłącznie w formie plików mp3, które w 2006 roku można było kupić jedynie za pośrednictwem wiadomości SMS.

“Esende Mylffon: Hałas” nigdy dotąd nie ukazał się w formie fizycznej… aż do teraz! Reedycja albumu zawiera 8 dodatkowych utworów, hosting legendarnego DJ’a Buhh’a oraz odświeżoną poligrafię. Wydanie fizyczne Tede “Esende Mylffon: Hałas” dostępne na www.tede.shop oraz www.asfaltshop.pl upoważnia do pobrania płyty w wersji cyfrowej już o północy – z 9 na 10 kwietnia 2020 roku. Dostępny jest także limitowany do 200 sztuk pakiet z okazjonalnym t-shirtem wyprodukowanym przez MERCHTEDES.

Tracklista

CD 1

 1. Wstępizzle
 2. Blask
 3. Hity na czasie
 4. Glokk
 5. Randka
 6. Airmax Classic
 7. Armia Wielkie Joł feat. Kołcz, Kiełbasa, Psychostach, Matheo
 8. Zamknij pysk!
 9. Chory Pastor
 10. Szieeea
 11. Łap tego loopa feat. Wall-E

CD 2

 1. 21 palec
 2. Klawizzle
 3. Zdzi-ro
 4. Nic za darmo
 5. O tak o!
 6. Jakby jutra miało nie być
 7. Esende Mylffon feat. Matheo
 8. Pała to pała (RMX)
 9. Wielki Buhh feat. DJ Buhh
 10. Blask (Screwed & Chopped RMX)
 11. To jeszcze nie koniec

“Esende Mylffon” to czwarty solowy album Tede – jednego z najbardziej znanych polskich hip-hopowców. Na reedycji płyty znajdziemy dwadzieścia dwa utwory będące owocem współpracy Tede oraz Matheo – cenionego w branży producenta wyłonionego wówczas w konkursie zorganizowanym przez wytwórnię Wielkie Joł.

Muzyka Matheo to kwintesencja hip-hopu inspirowana amerykańską szkołą beatmakingu. Wykształcenie muzyczne i zamiłowanie do czarnych brzmień zaowocowały tutaj niesamowitymi dźwiękami, które zdecydowanie wybijają się ponad przeciętną. Oprócz Tede wokalnie usłyszymy: Wall-E, Kołcza, Kiełbasę, Psycho Stacha oraz co ciekawe – Matheo.

Utwory

TBA

Artykuły

Popularne