Sprawdź nas też tutaj


News

Tede i Sir Mich udostępniają czwartą część słuchowiska

Posłuchajcie „17 Praw Krywianu”.

Opublikowany

 

Chwilę przed premierą albumu „Karmagedon” jego autorzy udostępnili pół godzinne słuchowisko, w którym udział biorą Sir Mich, Timon i Łukasz Pękacki. – Podcast jest poświęcony kulisom powstawania płyty i różnym smaczkom, o których nie dowiecie się nigdzie indziej – mówi na początku audycji Sir Mich.

teraz do sieci trafiła czwarta część słuchowiska „17 Praw Krywianu”. Całość została nagrana w zabawnym tonie.

 
17 komentarzy

17
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
PIEKNE WŁOSY MARECZKU

TEDE I SIR MICH UDOSTEPNIJCIE LEPIEJ KURWA JEBAC LAKOW W 11 MC;S A NIE TE HUJSTWO BO NIE MA CZEGO SLUHCAC

Wulgarny

Pede i Cwel Mich udostępniają otwartą część kurwowiska.

Pietrek Kogucik

Symulator flaka Tedego http://www.staggeringbeauty.com

zjednoczeni

tutaj masz wypowiedź tedasa ze z peją zgode juz ma i planują razem wydać
https://www.youtube.com/watch?v=GQBunS8-VoM

PEDZIK MEZOKRATA

NIE IDZIE NIE IDZIE 🙂

BECZKA Z KNURA. CHCIAL NA KONTROWERSJI (JAK ZWYKLE) WYPROMOWAC PŁYTĘ. A TU NIESPODZIANKA.

JEGO DISS NA PENERA PO MIESIACU MA 260 TYS. BEKA!!!

Ps: PRZEPROŚ MEZO!

Wariat

Jedno glowno jak ten caly Tede ty kurwa pedale idz do disco polo bo tam sie nadajesz stawiam ze nawet tam cie sluchac nie beda

pojebanysmiec

Nikt nie słucha impotenta.

ProfesoorNauk

Co to jest rimming? Ok. Dobra. Opowiem Wam bo wczoraj doskonale poznałem znaczenie tego słowa na własnej skór.. Bez owijania w bawełne. Na własnej dupie. Wkurwiłem się maksymalnie na te lambadziary z Tindera. Lajkowałem co popadbie aby tylko zakisić ogóra. Kilka nowych par. 3 grubaski. Grube jak to grube przeważnie bardziej spoko od tych atrakcyjnych to i gadka się kleiła. Tak się złożyło że wychodząc z założenia że cipka to cipka bez względu na otoczkę każda jest taka sama,umówiłem się z powiedzmy najlepszą z tych świnek. Spotkanie przebiegało całkiem sympatycznie, nawet ją polubiłem no i rzecz jasna zaprosiła do domu. Wynajmowała stancję razem z koleżanką (też grubą) ale ona pojechała na weekend w swoje rodzinne strony. Obie studentki rzecz jasna. Zaczęło się niewinnie. Kieliszek wina, kurwa serial na netflixie ale gdy mi się znudziło zacząłem delikatnie jeździć palcem po udzisku. Było na prawdę potężne. Gruba się podjarała i wstała z uśmiechem. Powiedziała że zaraz wróci i poszła do łazienki. Byłem podniecony i zestresowany jednocześnie więc żeby nie było kaszany zacząłem trochę podwalać. Gruba wyszła w jakimś lateksowym kombinezonie i kabaretkach co sprawiało że jej uda wyglądały jak szynka na wystawie. Podwalony wcześniej siusiak szybko opadł. Gruba wykonała serię dziwnych ruchów mających chyba imitować skradanie kocura, chwyciła mnie za krok i wtedy.. Co za wstyd. Gruba locha zaczęła się ze mnie śmiać. „Co jeszcze nie gotowy? A może prawiczek? Zaraz coś z tym zrobimy”.

ProfesoorNauk

Nie zdążyłem zaprotestować a już ściągała mi spodnie. Byłem już mocno zniechęcony ale stwierdziłem że spoko zrobi mi przynajmniej gałe i się ulotnie. O dziwo wcale nie wzięła bydlaka do paszczy. Zamknąłem oczy i zamiast poczuć usta na siurku poczułem jak coś delikatnie łaskocze mi tyłek. Zacisnąłem nogi ale gruba nie odpuszczała i zaczęła jeszcze szybciej nakurwiać jęzorem. Próbowałem się wyrwać ale gruba szybko zmieniła pozycje niczym zawodnik MMA i ległem przygnieciony jej ciężarem w upośledzonej pozycji 69. Poddałem się i czekałem aż skończy. Knaga co prawda stanęła na baczność ale po tym jak na koniec śmignęła mi fajke (nawet się nie spuściłem) założyłem spodnie i wyszedłem bez słowa. Czuję się jak cwel. Tak.. W pewnym momencie wsadziła mi palca w dupe..

Dggd

Czemu niezalogowany ?

Dggd

A poza tym spoko historyjka 😉

ProfesoorNauk

Niedługo opuszczam glamrap. Wykopki chcą mnie namierzyć. Im mniej logowań tym mniej poszlak. Sprawdźcie na wykopie gościa rakuu123. Kopiuje i wstawia tam moje historie. Jedna ma już 500+

Dggd

Sprawdzałem już, chuj w niego

Teorie spiskowe

Znajdą się kurwo i się skończy bajkopisarstwo jebany rafatusie i rafalalo glamrapowa w jednym

falcone1988

Czwarta i ostatnio ? Świetnie… wypierdalaj do chlewni

Odb

Część i Sir Słuchowisko michują udostępnienie czwartego tede

Dorian

sir mich i jego tłuste bity za odzienie z holahola.pl. za jakiś czas zostanie zdissowany przez 60 letniego wieprza, tego może być pewny. nie było jeszcze takiego zioma wieprza ktory nie zostałby z czasem pojechany w kawałku.

Popularne