Sprawdź nas też tutaj

News

Tede o walce z Peją: „Za dwa miliony można dostać w mordę”

Czy jest szansa, że raperzy rozstrzygną swój spór w klatce?

Opublikowany

 

tede peja

Kto nie chciałby zobaczyć finału konfliktu tych dwóch rapowych legend w oktagonie? Już jakiś czas temu włodarze federacji Fame MMA w postaciach Boxdela oraz Wojtka Goli sugerowali taką możliwość w jednym z odcinków Hejt Parku na Kanale Sportowym – wówczas mieli się kontaktować ze stronami ponownie, znów proponując walkę w oktagonie.

Tede będąc gościem Kącika Muzycznego został zapytany czy wyszedłby naprzeciw takiej propozycji, odpowiedział: „Widziałem, że cztery bańki dają. Ja widziałem raz w życiu Fame MMA, i to u znajomych. Nie wiem co to są za ludzie, szanuję, że ktoś może mieć na to zajawkę – ludzie, to wasza sprawa. Ale ja się tym nie zajmuję, totalnie się na tym nie znam.”

Spytany wprost o samo wyjście do oktagonu odpowiedział: „Nie myślałem o tym, ale z drugiej strony za dwie bańki można w mordę dostać”.

Na koniec TDF przyznał, że jednak nie bierze takiej propozycji na poważnie.

Tede i Peja na Fame MMA lub High League – czy to może się udać?

Czy jest możliwe, aby Tede i Peja spotkali się w klatce? Poznański raper jakiś czas temu rzekomo odrzucił propozycję z Fame MMA za 1 milion złotych, chociaż włodarze federacji tego nie potwierdzili mówiąc, że nie oferowali takiej sumy. O walce Peji i Tedego za kwotę 4 milionów złotych wypowiadali się w maju w następujący sposób:

– 4 miliony złotych za jedną walkę. Wyobraź sobie jaka sprzedaż musiałaby być… – mówił Wojtek Gola. – Jest to ciekawa walka. Jeżeli panowie by chcieli i o fajnych pieniądzach dla obu stron opłacalnych… – dodał. – Możemy uderzyć do Tedego i Peji ponownie. Może udałoby się coś zrobić. – dorzucił Boxdel.

Walka tych dwóch weteranów sceny jest oczywiście prawdopodobna, ale na chwilę obecną wciąż szanse na jej zorganizowanie są zbyt małe. Wiele jednak zmienia pojawienie się gali High League Malika Montany. Być może raperzy nie będą mieli już takich oporów, żeby stanąć w klatce, w końcu wszystko zostaje w hip-hopowej rodzinie.

80 komentarzy
80 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
Kaczeridi aka Łowca Pedofili
11 miesięcy temu

Wiecie jak smakuje piczka 14 letniej dziewczyny? Jak cieknący batonik Maxi King, z innymi łowcami często ubijamy glinę do 14 latek.

XDsdsdl.
11 miesięcy temu

Ale miałbym beke jak by cie znalezli po IP bo to nic trudnego dla operatora sieci.. Ale bys sie kurwa zdziwił XD

DOPE-BWOY
11 miesięcy temu

TEDE KURWO WIEM ZE TO CZYTASZ

Więc myślę tak…
HHAHAHAHAHA NO JEBNIETY CHŁOP ZA DWIE BANKI TO ON BY SWOJĄ STARĄ SPRZEDAŁ NA BAZARZE W POZNANIU KUMPLOM GANDZIORA, NA TAKIE FAME MMA TO ON TYLKO CZEKA BO ZDAJE SOBIE SPRAWĘ ZE ZA KILKA LAT PRZY BALKONIKU BĘDZIE TYLKO SZCZAL W PAMPERSA OD TEJ TASIANEJ KOKI Z WARSZAWY. ALE CIESZY MNIE FAKT ZE TAK SKOŃCZYŁ Z ŁATĄ ROZJEBUSA I TYPA KTÓRY ZOSTAŁ NAPRAWDE ZWERYFIKOWANY.

CO DO PYRASA TO PROPSY DOŻYWOTNIE ZA TO JAK WBIJA KUTASA TYM JEBANYM NIEUDACZNIKOM I DEKSOWI ZA TO ZE ZACHOWUJE SIĘ JAK JEBANY FRAJER
PEJA OD DAWNA WIE JAK WKURWIC DOBRZE ODYŃCA ALE NIE TYLKO BO I PALCÓWA MA U NIEGO LIPE I JESZCZE MIRABELKA CHODZI PODKURWIONY ZE JEGO IDOL GO WYJEBAŁ Z WYTWÓRNI BO SIĘ OKAZAŁ KURWĄ CO ZABEŻA ZE WSZYSTKIM, WYJAŚNIŁ ZUROMA ZANIM TO BYŁO MODNE NO KURWA JA TAM SAME PLUSY WIDZĘ I ZA TO JAK SIĘ PROWADZI BIG UP WIECZNY

PS SRAM NA WSZYSTKIE KURWY TWORZĄC TO NA KIBLU O 9:03

Ziominho
11 miesięcy temu
Reply to  DOPE-BWOY

W sumie masz racje

H w języku hiszpańskim nie istnieje
11 miesięcy temu
Reply to  DOPE-BWOY

Strasznie dalej? Bo już 9:28

H w języku hiszpańskim nie istnieje
11 miesięcy temu

Srasz*

Aksamitna
11 miesięcy temu
Reply to  DOPE-BWOY

I jak ?
Wysrałeś się do końca?

wTF
11 miesięcy temu
Reply to  Aksamitna

„prosze pana on naprawde sie zesrał” #alternatywy 4

(w gacie)

Twoja stara
11 miesięcy temu
Reply to  DOPE-BWOY

Znaki interpunkcyjne zna? Weź się chłopie najpierw pisać naucz

DOPE BWOY KROL SZCZEROSCI
11 miesięcy temu
Reply to  Twoja stara

ŻEBY POŻERAC TAKICH JAK TY NIEPOTRZEBNE MI SĄ ZNAKI
UŻYWAM ICH TYLKO W SPECJALNYCH SYTUACJACH JEBANY ŁAKU

erdo w rowerze błażeja
11 miesięcy temu
Reply to  DOPE-BWOY

z magnetofonów Killa Hertz latał, nie Slums Attack.

DOPE BWOY KROL SZCZEROSCI
11 miesięcy temu

TY CHUJ MNIE TAM OBCHODZI CO U CIEBIE GRAŁO PEDALE

erdo w rowerze błażeja
11 miesięcy temu

google.

STOP DOPALACZOM
11 miesięcy temu

Rysiu, za dużo mniejsze pieniądze został flagowym hipokrytą polskiej sceny, występując w Agencie. Za jeszcze mniejsze pieniądze dograł się do Multiego, więc Gola przynajmniej na nim sporo zaoszczędzi XD

Facio od krabów
11 miesięcy temu

TO TEN CO SPIERDOLIŁ Z OLISU PO TYGODNIU?
ON ZAWALCZY I ZA 10K, JAK BRAKNIE MU NA KOKE.

rychupejasurówka
11 miesięcy temu

Kobra, do budy!

Gangster
11 miesięcy temu

Zastrzelcie ich obu!

Bon dżowi
11 miesięcy temu

Ja bym się nie zdziwił jakby podczas zetknięcia w parterze wyszła z nich prawdziwa natura i zaczęli by się pocierać jeden o drugiego aż doszło by do powstania kaskady ejakulatu oblepiającego kochanków zastygniętych z chujem w dupie i szokiem w oczach w miłosnym uniesieniu po czym tedeef parkietu knur oświadczyłby sie ryszardowi ochujckiemu a całe pieniądze z walki przeznaczyli by na podróż poślubną do sudanu gdzie adoptowali by młodszego brata alberto i do końca życia robili by za wioskową atrakcje biorąc z dupy do ust i przyjmując kloce na klatę jednocześnie całując się pieszcząc spocone chuje czarnuchów za możliwość umycia się raz w tygodniu w w błocie z śladową ilością wody przyniesioną przez wodza plemienia w butelce od cisowianki 0,5 litra.

Frajerzy
11 miesięcy temu

Jestem przekonany, że z poznańskim wychechłańcem i miękkim flakiem jest jak z po i pis. Niby się nie lubią, niby się zwalczają, ale jedno nie może istnieć bez drugiego, przed kamerami wyreżyserowane konflikty, by jeszcze podtrzymać ludzkie zainteresowanie, a jak przychodzi co do czego to razem idą na wódeczkę lub lepsze winko, te za dziesięć złotych.

Mirek
11 miesięcy temu
Reply to  Frajerzy

Cała ekipa pisaliście ten komentarz?

Psisyn
11 miesięcy temu

Mogę walczyć z oboma za milion. Wystawię brodę, powiem: chłopaki napierdalajcie, potem obudzę się w szpitalu, a obok będzie leżał czek. Bo prawdziwy mężczyzna nie powinien bać się wyzwań.

Bynek
11 miesięcy temu

Tede to taki śmieszek w świecie hip-hopu i Peji co najwyżej może buty pucować.

EroKMP-PdoZ i kreska.
11 miesięcy temu

Tede o Peji lepszy tylko jak wciąga krede
Walka? Peja go zabije (zna Judo)
Muza? Pede to asłuchslny wieprz.
Seks? Bez jaj Pede i Rychu Ruchacz.
Pede, wciągnij krede.

Wacek
11 miesięcy temu

Nie pokazujcie tego zjeba Sredego bo to jest parowa i pajac i szuka pala poklasku i fejmu przez te zjebane gale?chłopie nagraj coś porządnego a jak nie to weź parę lekcji od Rycha a nie się lansować chcesz na jakiś galach dla pato-pseudosportowcow żeby lekki hajs przytulic

K_Bossak
11 miesięcy temu

Tej on ledwo gada popalone styki

DJ Dick
11 miesięcy temu

Pede o seksie z Fleją – Za dwa miliony wezmę mu do mordy.

Spocone Stringi Alberto
11 miesięcy temu

Pede o gwałcie z Geją: „Za dwa browary można wziąć w mordę”
Czy jest szansa, że frajerzy obliżą sobie wór w klatce?

Max
11 miesięcy temu

Tede to Warszawka I tyle , a Peja to ulica Poznania… Tede to miękka faja… nie kojarzę tych.Panow dokładnie,.ale wystarczy spojrzeć na.foto…

Young Papała 112
11 miesięcy temu

Ojciec Tedeusz na głowe dziś upadł? 2 mln czego ? Chyba tokienow Rysia z TvnUuuuu … Dobra przepraszam ’ to może wypalić pod następującymi warunkami ’ Remiza strażacka na końcu Polski ’ walka obowiązkowo w kislu a ewent nazwiemy „Ballada o lekkim zabarwieniu sportowym” Malik i Czeczeny zorganizują wam imprezke

Mar
11 miesięcy temu

Możesz za 1 mln dolarów wystąpić. I tak w pizde dostaniesz.
Ruchu kurwa kocem go nakryj y wystarczy

Kris
11 miesięcy temu

Peja się nie sprzeda ,i nie zniży się do poziomu tych idiotów, którzy leją się po mordzie za kasę. Już kiedyś powiedział coś na ten temat jakie ma zdanie na ten temat. Ale lamusy będą nadal mącić.

Eee
11 miesięcy temu

Malik śmietana to jak jest hip hop wy jebane zjeby z „redakcji.

Kozanostra
11 miesięcy temu

Zawsze byłem za Peją, ale po jego ostatnich wywiadach to stwierdzam, że niczym się nie różni od tedzika.

__________
11 miesięcy temu

Pede o kąpieli z Peją: „Za 20zł można dostać w kutasa mordę”

Uczciwy & sprawiedliwy 666
11 miesięcy temu

Cwaniak to hacker!

AntyFan
11 miesięcy temu

To było by ciekawe 🙂 A teraz wyobraźcie sobie sytuację że Tede wygrywa z Peją to byłby koniec Peji bo przeciez od dzieciaka trenuje a Tede dopiero teraz wziął się za siebie a poza tym Peją stracił by szacunek i co miałby powiedzieć swoim fanom że Tede go zaskoczył i zgasił mu światło haha 🙂

Uwierzyłem mocno & bardzo
11 miesięcy temu

Wszyscy na Steam teraz przeszli!

Bezbożnik ateista 666
11 miesięcy temu

Popek ich obydwu zastrzeli!

Polityk 666
11 miesięcy temu

To są dwa kapitalistyczne polaczki!

Kuncol
11 miesięcy temu

https://www.youtube.com/watch?v=4xDG6rManpU Sprawdzajcie mój diss na frajera!!!

Angela
11 miesięcy temu

Nie walkę Bym Chciała zobaczyc lecz wspólny utwór, tych Panów, to by było dopiero wydarzenie, pozdrawiam, szczera Fanka

Krzych
11 miesięcy temu

Jadąc po jednym lub po drugim ludzie zastanówcie się kto by zbił najwiekszy hajs, to już robi się śmieszne że wszystkim celebrytom będą proponować hajs za klatkę. Rozumiem pieniądz rządzi itd. Lombard się napierdala jeszcze zaraz dojdzie do walki trudne sprawy z ukrytą prawdą. To miał być sport który już dawno wybieg po za reguły sportu. A ponoć ważne jest robić coś z własnym sumieniem i niebędąc kórwą która zrobi wszystko dla szmalu. To jest dzisiejszy sport. A na solo mogą się umówić nawet po koncercie bo przez tyle lat jeden drugiego napewno widział czy też grali w tym samym miejscu. Wszystkich pojebało nie wiem to przychodzi z covudem czy po szczepionkach

Ziominho
11 miesięcy temu

To byly czasy jak wychodzily ich dissy … liczyl sie rap kurwa.

Pelson, ten którego nikt nie zna
11 miesięcy temu
Reply to  Ziominho

Mistrzowski był diss peji na parias

Cyprys świrr
11 miesięcy temu

Gdzie jest proooofesor trepuf?
Odp
Rolnik szuka żony

Dżosep
11 miesięcy temu
Gre
11 miesięcy temu

Haa Youtuberzy…czy wy myślicie, że takie osoby jak Peja…a nawet taki Tede to sprzedajne dziwki? To, że wy się wykreowaliście na takich tandetach i nic praktycznie nie znaczycie bo zjedlibyście gówno aby tylko hajsu się nachapać. Wbijcie sobie do tych pustych łbów, że bycie kimś nie oznacza ile masz hajsu ale to ile robisz i ile wkładasz zajawki, serca choćby za free w to co kochasz…wy niczego sobą nie prezentujecie. Tworzycie te fame mma i robicie sobie beke z ludzi, którzy dali się na to złapać od razu tracąc autorytet swój jak i wasz…w sumie wy to nigdy nie mieliście autorytetu! W ogóle to wstyd wam powinno być, że takie poważne osoby pytacie o takie rzeczy haa! Niestety ludzie tamtego pokroju nie zrobią wszystkiego za pieniądz bo dbają o swój wizerunek. Robią coś o wiele ważniejszego niż wasze miliony. Pamiętajcie, że pieniądze kiedyś w końcu się i tak kończą i tracą na wartości ale dusza pracy Ryśka czy nawet Tede jest wieczna. W tym różnica, że wielcy ludzie są skromni.

Nick
11 miesięcy temu
Reply to  Gre

Swięta racja, a inni tylko cisną sobie w internecie i nabijają follołapy zęby później umieścić lokowanie produktu, np. Wazeliny przy stosunku na streamie.. Żal osne.. Nie zrobili nic lepszego w życiu wiec muszą się pocieszać tym że pojechali z kimś na forum

Kapitalista
11 miesięcy temu

Socjalizmu już nie ma!

erdo w rowerze błażeja
11 miesięcy temu
Reply to  Kapitalista

ciężko się z tym zgodzić kolego.

sebix
11 miesięcy temu

peja to tam od razu poleci bo pieniadze dają. agenty garnitury i fame

Do wszystkich kórew
11 miesięcy temu
Reply to  sebix

Ty bys polecial przed nim palo

ryszard lwie serce
11 miesięcy temu

KURWA KOMENTARZE BEZBEKÓW METALI I BRUDÓW

HOOOLIGAN
11 miesięcy temu

peja DOSTANIE WPIERDOL I BEDZIE PLACZ I ZGRZYTANIE ZEBOW

Do wszystkich kórew
11 miesięcy temu
Reply to  HOOOLIGAN

Ty bys na pewno dostal i ryczal bez zebow pusta pustaku

Darth metal hedge
11 miesięcy temu

Na forum metali, na którym ogłosiłem krucjate przeciwko hiphopowym ciotom napłynęło sporo raportów z wczorajszego wieczoru. Bardzo dużo obitych hiphopowych mord. Dzisiaj kontynuacja. Bracia metale słuchawki na uszy i w rytm ciężkiego brzmienia gitary natra na gnojków. Ave!

Szatan
11 miesięcy temu

Macie moją zgodę…a teraz idę na krwawą mary….bawcie się dobrze.

HOOOLIGAN
11 miesięcy temu
Reply to  Szatan

TWOJA STARUCHA

Torbiel pod jajem
11 miesięcy temu

mordo przecież nikt tu nie słucha rapu chyba że dla beki
weź wypierdalaj

Kaczeridi aka Łowca Pedofili
11 miesięcy temu

Profesor trapu znany pedofil z Elbląga. Matka biurwa z urzędu miasta załatwiła mu lewe papiery i teraz ma tylko dozór skurwysyn. Siedzi na chacie nawet po zakupy mu mamusia lata bo jak raz wyszedł to mało drzwi od klatki z futryny nie wyrwał jak go chłopaki gonili. Nie sąd cię skaże pedofilu! Trafisz się kiedyś.

Gienek plutycz
11 miesięcy temu

Rychu nie zawalczy z Tede bo sie boi,że wpierdol obskoczy od wieprza,Rysiek już stary i od lat sterydów nie bierze

Popularne