Sprawdź nas też tutaj

Wideo

Tede pół kariery z czegoś się tłumaczy. Po co?

Marcin Flint krytycznie na temat nowego singla TDF-a.

Opublikowany

 

W jednym z najnowszych odcinków CGM Rap Podcastu jego uczestnicy wypowiedzieli się na temat najnowszego singla Tedego „R. Kelly” z gościnnym udziałem Sety. – Chciałbym, że Tede i Seta zrobili EP-kę. Wydaje mi się, ze to mogłoby być lepsze niż Starosta i Sokół – mówi Wujek Samo Zło. – Narzekaliśmy pod kątem Ostrego, że odgrzewa kotlety i jest odrobinę nie na czasie, to powiem przy całym szacunku do Jacka, że odgrzewanie jakiejś afery, o której nikt już nie pamięta, tłumaczenie się. Nie wiem, po co ten facet się tłumaczy. On pół swojej kariery z czegoś się tłumaczy. Po cholerę? Jesteś TDF-em i naprawdę nie musisz się tłumaczyć – mówi Marcin Flint.

10 komentarzy
10 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
PejaCumAttack
3 lat temu

Tłumaczy się żeby nikt nie miał na niego argumentów, to dobre myślenie bo gra w otwarte karty a nie jak większość ściemnia i boi się ze ktoś ich rozgryzie

Głaz
3 lat temu

Wypierdalaj

Skjdj
3 lat temu

TEDE JAK WYCHODZIŁ NA VIVIE TO BYLY INNE CZASY. PRZED WEJŚCIEM DO UNII GDY SWIAT WYGLĄDAŁ TROCHE INACZEJ. CALA RAP GRA NAWIJA O BIEDZIE, MIEŚCIE,BLOKACH BLANTACH, ZASADACH ITP. A TU WYCHODZI TAKI BANAN W ŻÓŁTYM GAJERZE I NAWIJA O SAMYM SOBIE I O NICZYM CZY TEŻ EWENTUALNIE O KIELBASIE.
TERAZ ON PIERDOLI ZE BYL PONADCZASOWY I PRZEWIDZIAL JAK BĘDZIE WYGLĄDAĆ BRANŻA W 2019. BEKA. ZAWSZE JACUŚ BYŁEŚ BANANEM LEPIEJ UBRANYM OD SWOICH RÓWIEŚNIKÓW. BYŁEŚ I JESTEŚ PLASTIKOWYM RAPEREM.
JESTEŚ PKejem POLSKIEJ SCENY.

Czes
3 lat temu

Niech znów kręcą solowe zabawy na xvideos, twarze są ważne zwracaj uwagę

Mosiek Kaczyński
3 lat temu

Tylko winny się tłumaczy

Wasz ziom
3 lat temu

A niewinny nie ? Co za przeruchany frazes

00:12 i 17
3 lat temu

Opublikowany 9 godzin temu Przez Sebastian Skajnowski

20:32 7

Tede
3 lat temu

Numer Raz wyglądasz jak menel…

Odb
3 lat temu

Po co kariera Tedemu? Pół tłumacza czegoś.

Jaca
3 lat temu

jaca co dzieci maca

Popularne