Sprawdź nas też tutaj

Premiery Płyt

Tede & Sir Mich „Disco Noir”

Disco to niekoniecznie musi być cukierkowe brzmienie i teksty o niczym.

Opublikowany

 

disco noir

Data premiery: 04.06.2020

Po wydaniu w 2019 roku dwóch płyt „Karmagedon” i „Stadium X Lecia”, Tede zaskakuje klimatem nowej płyty. „Disco Noir” to album, jakiego w dyskografii warszawskiego rapera jeszcze nie było. Ponownie łączy on siły z producentem Sir Michem, a jego płyta będzie wydana przez NWJ w dystrybucji Asfaltu.

Tede o nowej płycie: Pewnego gorącego dnia, stojąc na karaibskiej plaży, postanowiłem spróbować czegoś zupełnie nowego na swojej muzycznej drodze. Tak powstał pomysł na DISCO NOIR. Połączenie parkietowego rytmu z rapem. Nie daj się zwieść pozorom, disco to niekoniecznie musi być cukierkowe brzmienie i teksty o niczym – ta płyta nie jest cukierkowa i jest bardzo o czymś. Jest o życiu, o poszukiwaniu, o zagubieniu, o tym wszystkim czego doświadczam na mojej drodze. Moje życie jest jakie jest, nie oszukujmy się – moje życie to melanż. Ta płyta jest o tym, o melanżu i jego mrokach. To mroczna dyskoteka – DISCO NOIR.

Preorder

Na stronie Tede.shop album kosztuje 39,90 zł. Dostępny jest także pakiet CD + T-shirt za 99,90 zł. Wersja preorderowa zawiera dodatkowe utwory oraz stickerpack.Tracklista

TBA

Utwory

  1. Tede & Sir Mich „Tańcuj”
  2. Tede & Sir Mich „Kickdown”

Artykuły

  1. Tede uderza w disco? Znamy tytuł i klimat kolejnej płyty
  2. Asfalt publikuje alternatywną wersję singla Tedego

Popularne