Sprawdź nas też tutaj

Odsłuch płyty

Tede & Sir Mich „Ellimitati” – odsłuch

Odsłuch ulepszonej wersji albumu „Elliminati”

Opublikowany

 

Wytwórnia Wielkie Joł prezentuje wyjątkowy i limitowany box 3CD „Ellimitati”. Box zawierający reedycję kultowej produkcji Tedego & Sir Micha „Elliminati” oraz dodatkowy specjalny krążek zatytułowany „Ellimitati” pojawi się w sklepach jeszcze w listopadzie, a my już teraz zachęcamy do jego zakupu w przedsprzedaży.

Jak informuje NWJ na „Ellimitati” znajdą się między innymi wybrane kompozycje z 2013 roku, które po selekcji nie trafiły na pierwsze wydanie „Elliminati”. Przypomnijmy, że na „Elliminati” gościnnie pojawią się między innymi VNM, Sitek, DonGuralesko, Pelson, Diox, Setka i Zgrywus. Ponadto cały materiał został zremasterowany tak, aby zapewnić jak najlepsze wrażenia dźwiękowe wszystkim niecierpliwie czekającym na powrót tego klasyka do sprzedaży.

Album ukazał się 30 listopada 2018. Powyżej odsłuch dodatkowego krążka „Ellimitati”, na którym znalazło się 10 premierowych nagrań.

Tracklista

1. Servire Veritatis (Ft. Pastor T.)
2. Swiss Lyrics
3. Sorry Ameryko Lyrics
4. Sandy by Dabl Blast
5. Bo muszę (Ft. Pastor T.)
6. Stylwester (Ft. Bursztynowy Słowik)
7. Corprobo
8. Melo Inferno 2018
9. Lecę jak Magik
10. Stan 52

Okładka

Ellimitati Tede okładka

 
7 komentarzy

7
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
Słuchacz Rapu

Kurwa, boli mnie to co Rychu odpierdala. Jak to nawijał w staszica story 4?

„Skopać dupę tym lamusom co podają wszystkim łapę
Bo nie liczą się z obciachem, bo mają z tego sałatę”

No i co kurwa teraz? Peja to był dla mnie ostatnią ostoją rapu. Pamiętam jak w zamierzchłych czasach rap dopiero zaczął się staczać, i pomyślałem sobie wtedy, że jak Peja zacznie odpierdalać tego typu rzeczy, to będzie koniec. No i właśnie nastał koniec, bo najlepszy raper w Polsce, i legenda rapu jaką jest Peja zgnoił się. It’s over. Fajnie było słuchać polskiego rapu te 25 lat, wszystko się kiedyś kończy.

Odb

Od 2013 zmieniło się tylko jedno. Wtedy jeszcze czasami drygnął

peter zagloba

swiss! dobry track

Sobota

A po chuj komu te odgrzewane kotlety i jeszcze ten kawałek wydany w rocznicę śmierci magika żeby zrobić „kontrowersje” i odwrócić uwagę od swojego flaka, gardzę tym afmetaminowym bananem

KUBAY

POZDRO SOBUŚ MORDECZKO

Odb

Odsłuch i Sir Tede – „Mich” – elimitatti.

SLUCHACZRAPU

Szkoda że zaczął nawijac tak jak nawija i robić to co robi, bo to był dobry raper jeszcze do 2015 roku. Potem to już tylko przytyki do Rycha aluzje, zaczepki żeby zrobić sobie promocję.Mam wrażenie że to wszystko ta twórczość tdfa jest naciągana,Na siłę, tzw sztuczny luz i dystans A jak słucham gdzieś tych singli typu skrrrt czy noji to nie wiem czy to tak na poważnie czy dla beki robione. Teraz podobno ma rozliczyć całą rap scenę tylko kogo chce rozliczać jak sam zmienia wizerunek co 2,3 lata

Popularne